Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Sad sam baš bio svedok gde je komšija (budala inače) zabedio na nekog taksistu koji ga je vozio, pretpostavljam bez ikakvog razloga, pošto je takav lik kome sve smeta... taj posao nije ni malo jednostavan, razne budale se voze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si potpuno,Jankovicu.I onda u moru takvih moras da se snadjes i da se izboris. Samo mi je krivo sto recimo ja se trudim da mi auto bude maximalno utegnut,udoban i cist,a bimboje preko puta mene u raspaloj Jetti pravi bio-dizel iza kuce i sipa u motor ulje za podmazivanje lanca na motornoj testeri isto uzima voznje subotom uvece kao i ja... :(:realmad:

Sad sam baš bio svedok gde je komšija (budala inače) zabedio na nekog taksistu koji ga je vozio, pretpostavljam bez ikakvog razloga, pošto je takav lik kome sve smeta... taj posao nije ni malo jednostavan, razne budale se voze...

Sta li mu je skrivio?!? :) Ma ne mora taj posao da bude toliko los. Moje udruzenje nema takvih problema,i ne secam se da ih je bilo u zadnje 2ipo godine od kad sam ja u taxiju. Dok recimo Zuti Taxi ima X takvih problema non-stop! Ali mi jednostavno biramo kojim i kakvim ljudima dajemo kartice i brojeve telefona,i samim tim sve ide na bolje. Imas normalne musterije i naravno normalni ljudi se druze sa normalnim ljudima i to sve vuce jedno drugo. Dovoljno ti je dve-tri budale da ti se nakace i ode mas' u propas'...Zato uvek gledamo da sto pre otkacimo budale i sa baze i sa telefona,ako se pojave... ;)

Edited by Sedla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm, khm, sad mi je jasno Sedla sto mi nisi dao broj....na foru imas moj ovaj privatni....haahaa, salim se, trazim cetvorku samo i ne mislim. :) (ako te pozovem, znaci crko mi auto) Elem, samo da potvrdim da Lybra blista svaki put kad je vidim. Pre neko vece sa 50ak m u moru taksista sam je prepoznao, cuti i cekaaaa....A kad sam otvorio vrata, jelkica nova nemetana sto bi rekli. Kud ces bolju reklamu? :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilisa,znao sam da se motas tu negde po forumu,samo sam cekao da se javis! :p Reci,brate,kako sija kad je sredim! Glupo mi,ispasce da se hvalim,ali stvarno mnogo gledam na cistocu auta...pa u mom slucaju mi je druga kuca! E,jel znas da cemo biti komsije sad na prolece/leto? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Nišu se u poslednje 2-3 godine nakotilo tako mnogo taxi službi da verujte nema šanse ni da ih nabrojim, čak su počeli tako glupa imena da im daju..jer su čak i imena zauzeta.. Recimo sad ima i "prvi" i "vip" i "ok" ...+ jedno 10-ak starosedecih. Ali jedno mi nije jasno, vozila stara 2-3-5 godina se raspadaju, altee i aurisi, pojedini izgledaju kao groblja, jedan vidjam bez branika već 2 meseca... Pragovi uvijeni, folije razlepljene, a tek što ima dzudze i šljam od ljudi koji voze..

Sedla izvini za off ali je u skladu sa naslovom teme. A što se tiče tvoje libre samo mogu da kažem svaka čast za održavanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebitan off...kao sto kazes u skladu je sa naslovom. A sta pricas,ima i ovde takvih razvala,aj bas cu da pohvatam par tih "bisera" da slikam pa da izbacim ovde na temi,znaci neverovatno je sta se sve vozi po taxiju...

Necete mi verovati,bas veceras mi prilazi lik,"kolega",bas onaj sto sipa ulje za motorne testere u svoju Jettu,i prica meni kako bi trebao da prodam auto,da to cim pocne da se kvari i da se vise odrzava da to treba menjati,da sam ja u zabludi,bla-bla-bla...Ja ga gledam i mislim se ti li ces da mi pricas kako se pravi posao i kako se odrzavaju kola!?! Pa zato i vozis grobinu od 30 godina i imas jednu ipo voznju dnevno! Znaci strasno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilisa,znao sam da se motas tu negde po forumu,samo sam cekao da se javis! :p Reci,brate,kako sija kad je sredim! Glupo mi,ispasce da se hvalim,ali stvarno mnogo gledam na cistocu auta...pa u mom slucaju mi je druga kuca! E,jel znas da cemo biti komsije sad na prolece/leto? ;)

Tu sam ja, nista ne brini, stavio sam te pod zvezdicu, pratim sve sta radis. :harhar:  Jaoo dodji miii, da me ne zezaju komsije vise da sam kupio ''nov'' auto, a samo nesto cackam oko njega i da cu mu izguliti boju koliko ga perem. :laughing:  Je l' gore gde si slikao Lybru?

Edited by Stilisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste,gore. Resio "da se udam"! ;):D Dogovorio se sa devojkom da predjemo kod njenih. Brate dvoriste je dvoriste,ja ne volim stan,a gore kod njenih neiskoriscen potencijal...OGROMNO dvoriste,dva auta u extra stanju koje niko ne vozi,dve garaze,kuca na 3 sprata,(3 kupatila,eeeeejjjj!!!) :D :D :D

(Sad ce neko da mi kaze da sam sponzorusa!) Heheheee...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas i ti sta valja. :D Ja kukam za dvoristem ceo zivot. :( Mnogo su ti ta dva auta+lybra, a i treba ti mesto za tvoj muzej amerikanaca, daj meni neki od ta dva. Evo zmurim. :D :D Javi ako treba neke stvari da se nose, oborim sedista i guram koliko moze da stane. :thumbsup:  A i tu je Ivica, ima kod njega svasta zanimljivo u dvoristu. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod Ivice je jedan moj Amer. Drugi,crveni je gore u tazbini u dvoristu,a treci je kod mene u Bangladesu. :D Razvuk'o ih na sve strane!

P.S.Izgleda da smo jedini na forumu trenutno! :hrhr: Idi bre spavaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si vec obelezio teritoriju sa tim jednim u tazbini. :D Idemo, procitao sam sve, mogu da sklapam i Punta i Stila i sveee. :smoke:  Vidimo se :sofa:

(sad kad smo ti i ja otisli, Nesa nastupa vidim)

Edited by Stilisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niste jedini, imate na pinku onaj film paranormal aktivity, ako hoćete malo da se snimate :)

A što se tiče dvorišta i garaže, ne znam koliko kvadrata stanova bi moglo da mi zameni kuću, dvorište i dve garaže. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha,Sale,i ti si jos tu! :) Ma kakav film,odoh sad u bazu da zabodem da spavam,nek rade ovi vozaci na procenat!

@Stilisa Ovo je Nesino vreme,"Veliki Brat nikada ne spava"!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opaaa, pa kako da odemo sad kad je kolega stigao. Nesto mi se ne gleda film taj sad, sam sam trenutno, ahaha. :help: A sto se tice ovog za garazu + dvoriste, zelja mi je da imam. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što se tiče dvorišta i garaže, ne znam koliko kvadrata stanova bi moglo da mi zameni kuću, dvorište i dve garaže. ;)

Naravno,za sve si u pravu. A tek sta cuci u te dve garaze...pisacu o tome,samo dok uslikam. Mislim nije nista posebno,youngtimeri,ali muzejski primerci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svasta.

Onaj na tehnickom se krstio kakve kocnice ima,kaze kao da je kamion ubacio na valjke,a ne auto,takvu silu kocenja ima! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ono u Zikinoj dinastiji: "Vidis da moz' da se vozi brez kocnice! - Moz' da se vozi,al' ne moz' da se zaustavi!" :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...