Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

ja sam jedva izvukao i za mene ako mi verujes te parcice jer je bila PREGAZENA mojom gluposcu :X , ali nije frka -- pogledacu kod ovog mog druga na otpadu jel ima neku polomljenu da mi da pa ti javljam sta sam uradio , samo da dodje iz ceske .......... sve ostalo sam morao da bacim jer je bilo potpuno sjebano - zato sam i morao da stavim ovo ojacanje na sredini ...... :( od neke druge plastike , ali videcu i potrudicu se da ti nesto nabavim ............

Share this post


Link to post
Share on other sites

cim ovaj dodje (jer je on gazda) , pitacu ga da li ima i javljam ti odmah - dacu sve od mene ali <_< ...... citao sam ovde da su neki ljudi to spajali tj. nastavljali i sa nekim limom ili tako necim slicnim ali nije bilo od original maske jer nisu imali deo i da je na kraju ispadalo OK - e sad da li je tako ili ne ne znam - pretrazi ovde malo po sajtu mislim da ima tema o tome kao je napraviti sam ............ ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok.Procitacu temu o tome,a ti se raspitaj pa javi.od lima je tesko napraviti polu mesec.Najbolje plastika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vazi se , najbolje je da bude original , ja da nisam nagazio jednu stranu imao bih sada da ti posaljem delove ali jbg-a - sekund ne paznje i ode , a i druga strana je bila zakacena tj. samo je napukla i odatle sam izvadio meni ove precagice ........ da je nisam polomio :( ne bih ovo ni radio - ali eto ........ javljam ti se ako nesto nadjem da bude dzabe ili tipa 500 kinti maska , ja sam jedno vreme imao 3 maske ali sam razdelio svima koji su mi i trazili , a ti ako se nesto snadjes u medjuvremenu tamo kod tebe nesto javi mi da znam ............ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo maske bez znaka na kolima (rucne izrade) i mislim da je ok ........... :)

 

 

IMG_20160521_163948.jpg

IMG_20160521_165843.jpg

IMG_20160521_170648.jpg

IMG_20160521_135915.jpg

IMG_20160521_135928.jpg

Dragomire nabavljena maska za budzenje i za tebe , cujemo se kad se vratis ............ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra je mask.Mnogo lepse izgleda bez znaka.Svaka cast Boki

A da zatamnis farove?Dobro bi izgledalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala nstyner -- ja sam zadovoljan visinom , taman je malo dole a mogu preko svega da predjem a da ne kacim - sto mi je bitno ........... :D.

 

dragche ti bre ko da mi citas misli -- kupljena folija ali svetlo crna jos u petak za stop svetla (tu cemo da probamo jel valja nesto) pa ako valja mozda cemo i farove ko zna (to nisam nikad lepio jer ima 2 zastite a folija je u sredini i ne lepi se kao ova za stakla) .......... mada imam ekstra ponudu iz nemacke --- oba prednja fara original za njega zatamnjena kao hrom sa led svetlom unutra (za karavana i 5 vrata) 100e ali mi je budjelar sad trenutno prazan -- nije kina odmah da kazem. ima u nemackoj sve za njih i to ekstra kvalitet kao ove eibach opruge ali i kosta jbg-a. ............. sto kaze videcemo i tako su mi farovi vec otisli malo u aut (zamagljeni su i ksenoni su ih malo izgoreli godinama) .............. :sofa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi opruge poručivao od lika iz Subotice?Meni je za punta tražio oko 150-160 eura,isto se čeka oko mesec-dva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo bole super ti to sredjuješ,bez znaka bas izgleda dobro.Naravno i ovo spustanje je dobro ispalo,sad si ga "naturpijao"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da -- Zeljko Kljajic (ima ih vise iz Subotice) ima nalog na K.P. - to ti je ta cena za eibach ovde , neke su malo skuplje - neke malo jeftinije (u nemackoj su jeftinije normalno) , moje su bile 129e jer su pro kit crvene i prednje nose vecu tezinu za oko 10-15 kila nego crne mislim i obicne crvene - one su oko 109e ili 119e jbg-a zaboravih gore - normalno cesto imas snizenja ali gore u Nemackoj. Čovek je veoma posten , procedura nabavljna je veoma zajebana i moraju malo da se i ugrade i oni jer idu licno po to u Madjarsku a tamo stize iz Nemancke u magacin - sve je stiglo u original kutiji sa uputstvom -- cekao sam 2 meseca i 2 dana (mislim) i veruj mi jeste da kosta ali su opruge vrh , i izrada i kvalitet a novo je novo - jbg-a ............ ;)

 

Gde si Bane care , dugo se nismo culi -- radi se polako i koliko se moze za svoju dusu (ovaj auto bi u prodaji bas nekoga jako obradovao) sta je sve zamenjeno u zadnju godinu dana -- zato i kazem samo za svoju dusu a znas kako se kaze ne mozes se jeb... ti a da ti ne udje (mislim na pare :blink:) ........... :lol::lol: :lol:, sve sto je kvalitet i kosta - zato ja gledam sta mogu odradim sam a sta ne platim i gotovo ........ veoma sam zadovoljan kolima za sada , pa cemo videti sta i kako dalje.

I da pragove definitivno nisam mogao da napravim , tu sam bacio sve ukupno oko 4000 din. i nista nisam mogao da uradim ni sa mojim nekim prekrajanjem tako da sam sve izlomio i bacio u djubre na kraju :rant:.......... i odustao sam od toga definitivno .......... :(.

Jedino ako nedodje neki ovde na otpad sa tim pragovima karavan jer 2 ortaka mi drze otpade u okolini BGD-a (vranic i kaljudjerica) -- drugog hleba ovde nema , za sada ............ :ermm:.

 

 

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam lepio foliju kod mene na farove i ispalo je super.Da ima dve zastite.Ja sam lepio n suvo bez vode sa fenom.Ta folija se extra tegli i lako se lepi.Ja sam prvo polirao farove posto su izgorali od sunca pa onda lepljenje,ali posto imam obicne sijalice plastika se greje i folija se malo naduva.Pre sam lepio na bravo,ali on je imao staklene farove i nikad nije bilo problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg-a da si mi blize pa ti mi ti to zalepis na stop svetla prvo , ja nemam ni ruku a ni vid za to - iskreno (zbog dijabetesa mi je oslabio u zadnje 2 godine i to dobro na blizinu).

znam da se ona lepi na suvo (bez vode) a jel moze bez tog fena jer ispred zgrade nemam ni to ????? ............ :(

 

maska ti je spakovana i ceka slanje , ali me nazovi kad dodjes da potvrdimo adresu , ja je imam ali za svaki slucaj ............. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes i sa fenom za kosu samo duze drzis da bolje ugreje.Jbg mogu zalepiti kad dodjem sa puta,ali moras doci ili sve poslati.Javicu se kad dodjem babi je lose pa moram biti jos malo.Hvala za masku

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisi me razumeo - nemam ni gde fen da ukljucim ispred zgrade , sad idem dole i pokusacu sve na zivo pa cu videti jel moze ili cu da placam lepljenje u servisu , i tako je ta folija jeftina ....... ne mogu da skidam sve i da saljem jer meni auto stoji napolju i nemam garazu , tako da i to otpada ali hvala sto si hteo da mi to odradis ............. :)

 

za ovo se ne sekiraj , ceka te kad god da dodjes .......... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj ni da probas jer nece moci.Veruj mi iz iskustva.Zato sto far ide u polu mesev zalepis sredinu,ali krajevi zezaju.Nazad mozda i moze.Probaj prvo stopaljke.Srecno

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa stopalje i hocu za sada a one su ravne -- ma probacu jedno parce pa cu videti sta i kako , javljam ti se ako nesto uradim ovde , a ako ne ici cu do glass servisa tamo mi radi drug pa cu njega zamoliti i platiti sta treba  ............. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zavrsih i ovo sam - 350 din. i moje smotane ruke sat vremena ali ispalo je korektno -- lepljeno je sve na suvo .............. ;)

jedan trazi za ruke samo za stop 2000 din. , drugi 20e ma idi begaj -- inace folija je ekstra , bas je jaka i 3 - slojna ......... iznenadio sam se , uradio sam i farove (to sam najlakse uradio) , krivina na stop svetlu me je je...bala i tu treba fen koji ja nisam imao , ni struju tako da je tu malo ispalo losije .......... :ermm:

sve je uradjeno sa 1 folijom 40 x 100 i ostalo je parce viska ............ :lol:

 

 

IMG_20160522_152637.jpg

IMG_20160522_152654.jpg

IMG_20160522_153006.jpg

IMG_20160522_150625.jpg

IMG_20160522_150616.jpg

IMG_20160522_145139.jpg

IMG_20160522_145126.jpg

IMG_20160522_152614.jpg

.......... i da sve je radjeno sa svetlo crnom golijom .............. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i jedna pred spavanje - vala od mene dosta za ovaj vikend , a planovi se kuju polako za sledeci - lepo mu stoji ovo zatamnjeno .............. :P

 

 

 

 

IMG_20160522_190436.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sad znam sto naplacuju samo stop 20e , palac i dva prsta prva ne ocecam ni jednoj i na drugoj ruci , sve sam zivce pojebao od stiskanja , hocu da :crybaby: -- dupe ne mogu da obrisem kako treba :lol::lol::lol: , stvarno je zajebano i nikome vise ne bi lepio ni za pare -- namucila me najvise krivina pozadi , ispalo je sasvim ok ali nek se tera .......... mozda je sa fenom malo lakse ali ovako je :devil: posao ........ ali izgled auta je ekstra , ko voli to - normalno ............. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrh je ispalo spustanje... Sad je stilo pod libelu i super je skroz (inace Stilo je standardno pobijen napred, sto mi se nikako ne svidja) ... :)

A i ostali radovi su super

P.S. Kad ga menjas ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...