Jump to content
FAS Goran
nemke

Punto JTD sporting (Nemke)

Recommended Posts

ma prodajem changer... uzecu na kraju izgleda microlink...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje ga ostavi kao ukras, da ti ne ostane rupa u konzoli :smoke: Mene je pre baš nervirao taj zvuk čitanja CDa svaki put kada dam kontakt. Još jedan plus za microlink

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam kasetu koja ide umesto changera... muka mi je od cd-ova imam preko 500cd-ova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisto da osvezim malo temu starim vozilima meni dragim  :smoke:
 
Inace uzmem danas da poliram punta i zavrsim i sednem da zapalim cigaru kad vidim g... od vrapca po krovu i vratima... i kazem boze da li je moguce... inace redovno kad perem kola padne kisa u roku pola sata koliko god da je lepo vreme i kad poliram mora nesto da mi se poka.. po kolima...  :laughing:
 
1.Yugo amerikanac 55ica '93 (njega sam ubio :laughing: za dve godine 70000km samo radjeni mali servisi i tri seta kvacila...) 
 
Image2248.jpg

 

2.Golf mk2 '88 1.6 benzinac (auto je bio kao nov imao je pravih 130000km, prva boja)   
 
21052012656.jpg  21052012657.jpg
 
3.Lancia Y '02 8v (odlican mali gradski autic.. prodat da bi kupio veci auto stilo karavan ili alfa 156 karavan - kad eto kupih novog ljubimca) 
 
20131008_070930.jpg  20131008_070847.jpg
 
I najdrazi "ljubimac"  :cheers:  
 
20131224_073003.jpg
 
:wub:  :wub:  :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

* gzezelj - ne nego sam na kraju odlucio za punta jer nisam mogao da se dogovorim sa mojom zenom jer je ona htela 147 a ja 156 i dok smo se mi prepirali otislo je par 156 kojih je valjalo... a stila sto sam gledao nisam imao dovoljno novca... a sto se tice sportinga dobro se pokazao i planiram da ga vozim... a i dobro je da nisam uzeo alfu jer je kako kazu skupa za odrzavanje a iskreno fiat je fiat  :smoke:

 

*Axic - hvala prebacicu sve u tu temu...  :cheers:


Kako da izmenim predhodni post gde sam okacio slike? U donjem desnom uglu mi ne pise "izmeni"? Ili ako nekom administratoru nije tesko da mi text i slike prebaci u ovu temu http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/35871-sta-ste-vozili-pre-fiata/page-13   :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juga dobro znam sa zfc foruma i onog skupa u NS na miseluku,tad sam isao sa drugarom iz Rume.. Cekali smo vas na ciglani.. Davno bilo :)

 

A golfa sa vw se iskreno ne secam,jer tamo nisam vec dugo dugo..

 

punto je lep,nek te dobro sluzi :) B stubove u mat crnu foliju mozda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste jeste.. davno bese...   :cheers:

hvala medo... pa iskreno pre dva dana kad sam ga polirao razmisljao sam se u karbon stubove i kvake... ali me uvati mrak i odustanem... pa cim prodje kisa i krene lepo vreme lepim  :smoke:

 

evo par novih slicica  :construction:

 

20140222_102703.jpg  20140222_104513.jpg

 

Da li stavljati Abarth kapice na felne ili ne? vase misljenje dvoumim se?

 

20140222_104526.jpg  20140222_104532.jpg

 

20140222_104552.jpg  20140222_104609.jpg

 

Pozdrav sa Gardosa  :turned:

 

20140222_104637.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene je smorio više karbon, ali sam naleteo na nešto slično, što se još nije kod nas pojavilo na aliexpresu, nešto kao lakirani 2d karbon...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas kod mene u temi karbon na stubovima,iskreno ruzno mu stoji i skinuo sam.Idi do difola i kupi mat crnu 641 i dodji da zalepimo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

medo lajsne moram da stavim jer sam vrata bas po liniji zagrebao... i lajsnu kad stavim nece se videti... :) inace to za karbon se i ja razmisljam... imam ja drugare koji rade sa folijom pa cu videti da im uzmem malo mat folije za b stubove... niko mi nista nekaze za abarth cepice za felne?

gzezelj koliko trazis za lajsne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nece nece..auto je pod kamerama 24/7 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam dva mala znaka abarth (stikera) samo gde ih zalepiti pojma nemam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e takva dva sam zalepio na okvir od tablice...ova dva su veca ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam više lajsne, otišle odavno. Ima toga u Šapcu, nisu skupe. Meni dođe da ih zalepim opet jer mi je suvozačeva strana dobila nekoliko sitnih parking udaraca.

A što se tiče abarth čepova, nalepnica i slično, meni je to uvek bilo bezveze stavljati na auto koji nije neka dobra replika abartha, nekako klinački. Voleo bih da nabavim negde abarth privezak, ali platneni.

Kada bi recimo postojale ovakve sporting nalepnice, jer to pristaje tom modelu

 

SPORTING_LOGO.jpg  logo_fregio_scritta_posteriore_fiat_cinq

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel znas od prilike koliko kostaju? sa kojim lepkom se lepe lajsne a da drzi dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...