Jump to content
FAS Goran
nemke

Punto JTD sporting (Nemke)

Recommended Posts

samo cu reci da sam prezadovoljan... auto leti... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto si ljubomoran.. i ti ces ali juce... :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

problemi problemi... samo problemi..

1.vec duze vreme imam problem sa senzorom polozaja volana. malo malo pa mi ne radi servo.. volan ko na tamicu... uzas... sutra mi stize senzor za 20e i majstor mi trazi 2000din za zamenu...

2.kad sam kupio auto pre jace od godinu dana.. uradio sam mu sve. zamenio sam mu diskove i plocice... i sve je bilo ok do jedno pre dva meseca.. kako je pocelo da se cuje krljanje u levom tocku kad kocim... sa 150 kad krenem da kocim to je neki uzasan zvuk... ko da koci mlaznjak a ne punto... a do juce je bio problem u levom a sad i u levom i u desnom tocku... neko mi kaze da su diskovi krivi neko kaze plocice... i to cu sutra da vidim kod majstora sta je... ne moguce mi je nekako da sam ih vec sjbo u pitanju su brembo diskovi i ferodo plocice..

3.inace evo sad posle 2000km sa chipom mogu da kazesm da sam zadovoljan... ali potrosnja mi nije manja kao i pre chipa... po gradu mi trosi mesane voznje 7l na otvorenom 5l na 100-120km/h isao sam do sabca i nazad i to je to 5l... a toliko mi je isto trosio pre chipa...

20150116_175715.jpg

i jedna sa prvog testa... udario je na 200 mozda je i vise isao nemam pojma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se portosnje tice, verovatno je u pitanju to sto sad bolje ide nego pre chip-a, pa ga sada vise "peglas" i drugacije vozis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pitanju su brembo diskovi i ferodo plocice..

E to je ono sto ja kazem - "Brembo" diskovi...

Italijanski katalog bremba, prednji diskovi za HGT-a, i to ne neka racing ili R varijanta, vec najobicniji koje imaju - 220 evra, kod nas 50-ak evra ako su i toliko, mislim da je sve jasno koji je to kvalitet u pitanju...ko god sta rekao

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ljudi resen problem... promenio sam plocice... diskovi su ok... realno je da odu plocice na 30000km disk je ravnomerno trosen a i plocice su se istrosile do kraja i ravnomerno su potrosene...

a sto se tice serva.. nije senzor otisao nego je motorcic bio problem... otvorio mi je majstor motorcic zalemio nesto i sad sljaka sve ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi Aki je za 30e kupio busene brembo 240mm za una turbo novi

Da su treca klasa pa odmah da ih uzmem. Sledeci vikend uzimam plocice i ne znam sta cu sa diskovima...zato sam se udubio u ovu pricu

Share this post


Link to post
Share on other sites

milutine ja sam uzeo brembo diskove pre godinu dana... oba diska su bila 4800din i ferodo plocice... posle 30000km disk je ravnomerno potrosen...skoro nista... a plocice sam izgulio do koske... sad sam stavio druge plocice koci extra nema lupanja itd..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisto da osvezim temu... danas kupljen nov fabricki woofer... :thumbsup:

Inace mali plavi se vozi svaki dan... cimaju ga panduri u zadnja dva meseca kao ludi zbog soferke i nalepnice :police:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nisam zalepio nalepnicu zbog soferke jer je pukla od kamencica... trebam da je menjam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

naleteo si na nekog dr*osa

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala hvala... ulovio si me rileee... :)

tek ce da izgleda.. cim malo otopli moram vrata,z.branik i retrovizore da farbam... i da stavim pragove i kacet.. i to je to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...