Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS Droid

Recommended Posts

Hvala. Svidja mi se za sad...kasnije cu je detaljnije procackati...pohvala za kreatora

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra, svaka cast!

 

Mozda predlog za kasnije, na store -u da bude opis i na Engleskom, kao i deo sadrzaja same aplikacije koji bi mogao da bude interesantan korisnicima koji nisu sa ovih prostora!

 

Sve pohvale u glavnom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li interesa napraviti neki fuel logger? Ima ih dosta na marketu, ali svi izgledaju lose i nepregledno. Samo par njih ima opciju za dva goriva (benzin+TNG).

Da li su pumpe zainteresovane za saradnju? Da se ubace na mapu? Da postoji opcija pregleda cena za gorivo? Da se u aplikaciji vide akcije ili kakve druge aktivnosti tih istih pumpi? I ono najbitnije, da li bi bile spremne da plate takvo "reklamiranje"?

Mozda da postoje podaci i za slep sluzbe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pumpe, bar po iskustvu od početka ove (ili beše već sad krajem prošle godine) nikako nisu voljne da daju informacije o cenama derivata na svojim objektima. Tada to niko nije poslao kada im je traženo.

U međuvremenu raspitujući se, tj. u priči sa ljudima koji rade po centralama tih pumpi, ispostavilo se da svega njih par ima do tog nivoa centralizovan i umrežen sistem koji im omogućava da tako izvuku podatke sa svih svojih objekata i da njima upravljaju elektronski.

 

Šlep službe, ok - upisano. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, da je glasao npr. svaki peti ili deseti korisnik koji ju je instalirao, bilo bi to dosta više od 16, ali polako... :) Ne žurimo nigde, nismo ni pravili nikakvu kampanju za glasanje, organizovali bilo koga da daju 5 zvezdica jer smo namerno hteli da čujemo objektivni sud o kvalitetu FLCS Droid-a...da imamo realni, a ne ''abartovan'' feedback... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna i vrlo korisna aplikacija :D Samo imam problem kako kliknem na modeli pa na Fiat Stilo uvek aplikacija pukne i to samo na Stilu, sve ostale modele otvara bez problema. Aplikaciju koristim na Ascend y300 Android JB 4.1.1

Edited by Kejd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sad pokusao preko Play Store-a, nema je, probao preko ovog linka kaze da moj telefon nije podrzan. U pitanju je HTC My Touch 3G tj Magic a ima 2.2.1 verziju androida sto bi trebalo da zadovoljava preduslov

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ za sad ne.

 

@mjevtic: imas link na pm.

 

@Kejd: kad ti pukne sledeci put klikni na Report, da bi videli u kom trenutku puca tacno i zbog cega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje u Play Store ne mogu da nadjem aplikaciju. HTC Desire HD , Android v.2.3.5.

Hvala

 

Nasao, kucao sam FLSC.

Izvinjavam se i hvala na aplikaciji.

Edited by belushi

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ za sad ne.

 

@Kejd: kad ti pukne sledeci put klikni na Report, da bi videli u kom trenutku puca tacno i zbog cega.

 

Poslao sam report.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze :help:

Kada iz FLCS Droid-a hocu na forum linkuje me preko njegovog pretrazivaca a ja bih hteo preko TT !

Zna li neko nesto oko tih podesavanja , jer se ubih trazeci ? :)

Edited by Mijailović P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Jel postoji ta opcija kad otvaras npr link iz mejla, ili neke druge aplikacije?

 

@Kejd: hvala, video sam report. Problem je u styling-u teksta kod nekih verzija androida, bice sredjeno u sledecoj verziji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@podvarak

 

 
>>>  Još nešto...  :)
 
Primetili ste na ovom slikama strelicu koja stalno stoji dole po sredini. Nju možete dodirnuti kada god želite, ili možete je slajdovati (pomerati) gore-dole, šta više volite.
Ona ''krije'' još dve opcije. Direktnu vezu za otvaranje početne strane FLCS Foruma i vezu ka FLCS Road Assistance (FLCS pomoć na putu), nakon čijeg dodira Vam se otvara odgovarajući deo na forumu sa opštom informacijom šta je to FLCS Road Assistance i kako funkcioniše.
Ako dodirnete vezu ka FLCS Forumu on će Vam se otvoriti ili u posebno prilagođenoj verziji za Vaš prenosiv uređaj, ili preko TapaTalk aplikacije ukoliko je već imate instaliranu na telefonu.

 

image.png

 

----------------------------------------------

 

Na ovo sam mislio kada sam pitao jer sam razumeo da iz aplikacije, direktno, mogu preko TT na forum. Mada mi ni ovako , uobicajeno nije tesko ! :p:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

image.jpg

 

Meni otvori mobilnu verziju foruma preko Chroma (default browser-a), ali to je zato što nemam instaliran TT. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Jel postoji ta opcija kad otvaras npr link iz mejla, ili neke druge aplikacije?

Sent from my LG-E975 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...