Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ubacene elipse. Nakacio sam ih na plejer, cuju se solidno ali ce definitivno kasnije ici neki woofer i pojacalo. Uspeo sam da dodjem do zica da ne skidam sediste i sve komplet, samo sam razdvojio tapacir sa zabica.

 

20150421_142043.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu sigurno stavljati fabricki woofer. Na stilu su zadnji zvucnici jako losi, zato sam i stavio elipse. Cak i na plejeru daju dobar zvuk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupljeni diskovi i plocice i napred i pozadi. Zamenjen prednji desni zvucnik koji je probio. Za sad sam stavio fabricki a u nekoj buducnosti imam u planu da stavim neke malo bolje zvucnike. Od fabrickih cu da napravim adaptere.

 

Ovih dana je u planu poliranje prednjih farova.

 

20150522_152853.jpg  20150522_153002.jpg

20150522_153016.jpg  20150523_155646.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce kupljen woofer. Sad sam u potrazi za pojacalom i kablovima nadam se da cu sledece nedelje nabaviti i to, pa da se to sve lepo poveze i sklopi.

 

20150812_153025.jpg  20150812_153031.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam i pojacalo danas, izletelo skroz slucajno. Probao sam kod drugara posto nisam provukao kablove kod mene to cu sl nedelje. Cuje se skroz lepo.

 

amp.jpg

 

Uskoro povezivanje. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provuceni kablovi, uzeto drugo pojacalo, posto ono sa prethodne slike nije bilo skroz ispravno ali mi je u medjuvremenu crkao plejer. Saljem ga na reklamaciju pa cemo videti sta ce biti. Inace kablovi su Ground Zero 20mm2.

20150823_160104.jpg

20150823_160109.jpg

20150823_160122.jpg

Edited by NenadAleksic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je malo promena, stavljen drugi plejer i drugo pojacalo.

 

20150926_141016.jpg  20150926_141022.jpg

gepek.jpg  gepek1.jpg

 

Ovo je privremeno, posto je u planu da u gepek ide:

 

gelhard.jpg

 

Jos uvek trazim adekvatan woofer.

 

Inace treba ovih dana da sredim nebo posto se odlepilo.

 

Ispolirani farovi. Razmisljam da stavim tamnu foliju na prednje farove.

 

20150928_193052.jpg  20150928_193058.jpg

20150928_195615.jpg  20150928_195620.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sticajem okolnosti cesto imam nekih pojacala za prodaju, pa sam resio da ostavim ovo sebi kad sam naleteo na dobro. Sto se ovog plejera tice verovatno ce biti na prodaju sa sve blendom, plejer je nov star mesec dana imam garanciju i sve sto ide uz njega. Razmisljao sam da uzmem fabricku navi ali onda moram da vrsim dodatne prepravke zbog ozvucenja. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako, sa fabrickom navi sem vizuelnog ugodjaja ne dobijam nista. A da bih kupio dobru treba mi ~ 150 e + moram kupiti onaj adapter da bih mogao da slusam muziku sa usb. Pre ovog plejera sam imao Pioneer FH 460 UI koji se lepo vizuelno uklapao, ima slika na prethodnim stranicama, on mi je na popravci ako ga popravim vraticu njega, ako ga ne popravim verovatno cu ubaciti neki kvalitetniji 1 din plejer i to je to, posto smisljam nesto zanimljivo oko ozvucenja u autu. Uskoro slike. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Cn-om dobijas i dosta bolju muziku. Nije kao ovo sto radis sa pojacalima i to ali u odnosu na fabricku je dosta bolja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakvi dovoljno kad krenes sa tom muzikom uvek je malo uvek bi moglo jos jace da bude,ja sam sad stavio jos jedan vufer na zadnje sediste posto u gepek nemam vise mesta :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro i ja pojacavam do 11 nekad i malo vise sve zavisi do pesme kakva je i kakav je bas,a kad smanjim na 4 ne cujem nista kao da sam ugasio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu bre Majkicu sto ga pa palis uopste

Kod mene je na 18-20 i preko ako me pogodi pesma . I bas i visoki tonovi su pojacani :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ozb. Volim da pored muzke cujem i motor. A i ne prija mi bas glasna muzika, osim u nekim posebnim situacijama.

Ukljuceno mi je ono auto-pojacavanje pri vecim brzinama, tako da npr na autoputu kada je pusten CD na 3 stoji i taman se cuje :D

 

A u odnosu na neka druga kola, Stilo ima fabricko bas dobro ozvucenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...