Jump to content
FAS Goran
EDO_SA

Fiat Punto 1.9 JTD Emotion - My new car :)

Recommended Posts

Haha, neka, ja ću da stojim sa strane i da posmatram :harhar: Šalu na stranu, čini se kao golem posao, tu jedan ima da se zajebava najmanje ceo dan da sve skine, pa dok druga nalegne i dok se sve vrati na mesto, posla koliko hoćeš, tako da ti je moj savet da ti blago meni svoju tablu presvučeš kao na onom crvenom

Mk2_Fiat_Punto_stanced_air_ride_06.jpg

morao sam da okrenem originalnu sliku zbog desnog volana :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlična investicija, a što se tiče unutrašnjosti, najbolje je da odneseš tu tvoju koja ti je stigla kod nekog tapetara koji se bavi presvlačenjem starih kreveta i fotelja, eventualno kod neke šnajderke, objasniš koje delove želiš da presvučeš i pitaš koliko materijala ti treba za to, odeš i kupiš sam neku crnu alkantaru ili nešto slično, doneseš i kažeš da ti iskroji, to ne bi trebalo puno da te košta, mislim da ne bi smelo da bude skuplje od 60tak eura

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siktere :) ne znam da li cu je uopste presvlaciti jer mi to nije primarni cilj :) primarno mi je da ove karambolke dodju do mene, da se ofarbaju i postave na auto, takodje da zamjenim sa drugom svoje felge za njegove felge od sportinga, takodje cak razmisljam da stavim sporting unutrasnjost stim da bi ovaj moj prijatelj sto inace presvlaci sjedista, pojacao spuzvu u sjedistima tako da budu dosta udobnija za putovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram inace ce me Nesho banovat :D hahahah :D ispasce da moja prica je bila suplja :D hahahah :D

Moj cilj je u maju mjesecu da bude auto 90% zavrseno, cekam prvo sunce i malko toplije vrijeme da farbamo karambolke, da se postavlja muzika, da se ubace sjedista itd itd :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ce ovaj abarth body kid da legne na puntica.Skoro sam vdeo uzivo jednog sa ovim branicima i izgleda mnogo dobro,jos crna boja. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeftini su bili mislim dobio sam dobru cijenu tako da bih umro da ih nisam kupio :D sjedista kad ubacim iz Alfe onda imam jos tapacirunge na vratima da odradim u kozu takodje :) ma bice posla :) ovo je po meni projekat koji moram zavrsiti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ukupno djabe :) bukvalno receno jer sam spojlere tj pragovi i zadnji spojler uzeo za 50 eura, sad ovaj body kit koji dolazi ce me kostati 150 eura, dijelovi za veliki servis 200 eura, sjedista djabe, felge djabe, muzika moja iz proslog auta, farovi angel eyes koji trebaju stici naredni mjesec su me izasli 100 eura. Komandnu tablu nisam platio ni 1 euro jer sam je uzeo kod prijatelja na otpadu :) jos trebam uloziti u gewinde koje ce me izaci 200 eura :)

Jel dosta ? :D

Sjedista necu kupiti vec cu ih dobiti djabe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update:

Nista od koznih sjedista, trazi puno novca :) nasao sam danas platnena sjedista iz alfe 147 i odnio sam ih da se promjeni platno tj bilo je sive boje i sada poslije fabrickog mjenjanja platna ce biti crno u potpunosti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda i bolje da su platnena. Da ti se ne usafta guz'ca od kožnih na ljeto :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to jest :) to sam i skontao zato sam i na kraju otisao po ova platnena :) uglavnom bice sve ovo oko sjedista zavrseno za najdalje 15 dana kako bi mi je rekao ovaj majstor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jeste lepse, ali meni kozna sedista nikako ne odgovaraju - leti sprzis bu*u, zimi nikako da je ugrejes... Dobro je i ovako sa platnenim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice crno platno stim da cu zadrzati izgled sjedista tj one linije od konca ce biti na istim mjestima samo crno platno :) uglavnom kad budu gotova objasnicu kako ih montirati u punta :D ima samo jedna mala zezancija oko toga al nista strasno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko si para sprzio u punta mogao si da kupis stila ili libru. Tako sam i ja dok sam imao bmw-a i alfu pa mi posle bilo zao kad sam prodavao jer nisam izvukao ni pola ulozenog. Sve u svemu ako ti se isplati samo napred,jedva cekam da vidim krajnji ishod. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo bre sra*e od Stila, sta sve planira mogao je da vozi dupe u novom Bravu ;) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahha :D samo ti Ivane zezaj :D

Iskreno, lybru sam trazio po njemackoj al se nije mogla naci u extra stanju i sa malom kilometrazom. Sto se tice ulaganja u Punta, on ostaje trajno u mom vlasnistvu tako da se sve isplati uloziti u njega cisto da meni bude po volji a takodje i da bude jedan od ljepsih na balkanu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumete vi to, bravo ili nesto slicno su kompletna i fabricki zavrsena auta i onda nema sta da cacka oko njih, jedino felne da menja, a na puntu ima zanimacija kolki hoces :laughing: , u tome je fora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...