Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Milan HGT

Novi crveni Stilo

Recommended Posts

posto je tradicija da posle fiata kupis opet fiata ja sam to ispostovao :-) Na red je dosao Fiat Stilo 1.8 133 upregnutih konja crvene boje 2002 god 137000 km ali verovatno ne pravih auto je iz uvoza tacnije iz italije. Izunutra je extra ocuvan a i spolja. slike stavljam cim ga slikam posto mi ne da da ga slikam stidi se :D pozdrav

Edited by neshaoct
izdvojeno u novu temu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke za novi prevoz :D Mislim da zasluzuje da otvoris novu temu..

Jel Bravo jos kod tebe ili si ga prodao?

Edited by Cartman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitam na kupovini i da se lepo navozaš sa Stilom :) Deluje baš dobro i oprema mu je stvarno odlična, koliko vidim ima i ASR i fabriči naslon, bukvalno nemaš šta više da radiš na njemu, evenutalno ksenone da staviš, zatamniš i to je to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korisnicko uputstvo ili Search... Sve vec postoji, detaljno prezvakano. Koliko sam skapirao pitanje, interesuju te samo plafonjere:

http://www.fiat-lanc...=20#entry843658

Ako menjas i osvetljenje dugmica, imas odgovarajuce teme i o tome ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ti okacih uputstva za skidanje plafonjera, a zaboravih da kolegi Stilisti cestitam na kupovini :wallbash: .

Da te lepo sluzi, da sto manje citas teme o kvarovima na Stilu i puno bezbriznih kilometara sa njim !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale za auto :)

Moj drugar ga je vozio,pa prodao bratu,on sada uzeo jtd,hvalo ga,ide dobro,i sve to,ali se zalio na potrosnju,kada ga lozis ne mozes da ga natocis :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve sto ide dobro mora dobro i da trosi, ja nemam plin niti imam nameru da ga stavljam. ja sam zadovoljan i potrosnjom benzina, ali kada ga ja malo stisnem on mi uvek nabaci osmeh :) Hvala na cestitkama :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek bi ti nabacilo osmeh na lice kada bi na pumpi umesto 2.000din benzina sipao 1.000din plina i tako 5 puta mesečno i otvoriš novčanik, a unutra 5 soma više :thumbup: pored toga sa sekventom ne bi razliku u snazi ni osetio :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bili smo da operemo kola :)

Ugradnja plina bi me kostala 550 evra tako da sam ja zadovoljan sto imam 550 evra u novcaniku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije ni čudo što imaš toliki osmeh kad ti je u novčaniku 500 evra :rofl: Šalim se malo, treba se preračunati, ako ne prelaziš mnogo može benzin da bude isplativiji. Ja sam za Astru dugo računao šta bi bilo najbolje da se uradi i na kraju odustao od plina jer ona ne prelazi mnogo godišnje i dok bi se otplatio plin prošlo bi dosta vremena i još ako bi tu došao neki kvar prouzrokovan ugradnjom plina verovatno bih bio i na gubitku..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...