Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Vlado nažalost ta nigde ne može..Zameni sa nekim, čak i lepše izgleda od one mekane Galenikine :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni to sve stoji pored ili u copavcu (osnovni alat, dizalica, kuka za vucu, prva pomoc, trougao, sajla za vucu, kablovi, malo asovce, ulje (motorno i kociono), antifriz, voda, pumpa, manometar, gumice brisaca, svakakve cipurije tipa vezica i srafova...), ni igla vise ne moze da se ubaci ispod one patosnice, ne znam ni kako je ovo sve stalo. Ko ne veruje, moze da pogleda :) .

Jeste li probali da uglavite prvu pomoc u kasetu pod vozackim sedistem?

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost nemamo svi kasete tu :laughing:

Ja sam prvu pomoć prebacio ispod suvozačevog sedišta i one plastike kod koje bi trebala da bude kaseta tako da ne može nigde da mrda, a opet je prilično lako dostupna ukoliko bude trebala za proveru ili za ne daj Bože. A ti si objasnio sa pakovanjem gepeka i drago mi je da nisam jedini kome smeta bilo šta u gepeku što može negde drugde da se stavi ili ne nosi :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze u fioku ispod sedista,tu taman staju zlatni cvetovi ili slatki oblaci :lol:

Ivane, ti si sampion pakovanja..nego,da li bi uspeo sve da vratis ako bi vadio rezervni tocak ili je to kombinacija koja se samo jednom pogadja :-)

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 992D using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi u slucaju nuzde bilo ovo drugo :laughing: .

Sta cu, imam naviku da je to sve u gepeku za ne daj Boze i onda na miru putujem bilo gde. Svasta tu moze da se nadje za brzo snalazenje... Dobra akcija je bila kad smo montirali MF volan kod Noleta, kako mu je bilo smesno kad krenem da vadim jedno po jedno iz gepeka kao Sport Billy.

Doduse, moram da se ogradim da sam ja umesto rezervnog tocka imao onu plasticnu pregradu sa setom za reparaciju. Pa je to lepo povadjeno i prodato, a zlu ne trebalo kupljen copavac - ali namerno nisam uzeo onaj plasticni umetak, tako da dosta vise stvari staje u sam copavac, a ja sam napravio custom poklopac preko tocka ;) . Patentirano je, cini mi se da je Igor video na skupu :) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega, sta je ovo, nema nikakvog okupljanja kod tebe veceras, ili ste otisli negde a da ja za to ne znam????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lose vreme, umor stigao, a nista novo. U stvari kupio sam silent blok prednji 1kom i stabilizator 1kom. Kaze majstor dobri su ali naceti, sta god to da znaci, pa kad vec idem na centriranje trapa neki dan, onda i to da zamenim.

Sta ima kod tebe? Kad ces malo ovamo?

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silen za prednju viljusku, veci ili manji? Meni su stavljali Birth, dobro se drze za sada...

Jesi li i stabilizator reparirao ili si uzeo nov?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam veci silen takodje Birth jer sam cuo da je dobar proizvodjac.

Stabilizator sam kupio, trebalo bi da je kvalitetan, ali kad skinem moj, mozda ga ipak dam na reparaciju pa neka cuci...

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su isto preporucili taj Birth (menjao sam oba uz reparaciju kugle), jbm li ga, kazem ti, drze se OK za sada.

Koji si stabilizator nasao? Imali su cini mi se kod Boleta OEM povoljno (ako me secanje ne vara). Mislim da se kod nas jedino i njih isplati uzimati ili kvalitetna reparacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napokon, volan zamenjen!

Moj stari, neki ce reći ne mnogo pohaban volan, a za moj ukus previše pohaban volan:

IMG_20130406_142318.jpg

IMG_20130406_142324.jpg

IMG_20130406_142345.jpg

I namontiran novi volan, po mojoj želji uradjen pola obična, pola perforirana koza:

IMG_20130412_111041.jpg

IMG_20130412_111049.jpg

Posao rađen kod Zvonka u Pančevu, cifra 40€. Trebalo je biti ovako:

On ima volan isti kao moj, presvuče ga, ja dođem u PA i samo izvršimo zamenu!

Zbog nesporazuma je ispalo ovako:

On ima volan isti kao moj, presvuče ga, pošalje mi poštom, ja skinem svoj, stavim presvučen, a njemu vratim svoj volan koji ostaje kod njega...

Kvalitet-na oko zadovoljavajući, vreme će pokazati.

Usluga-u prvom trenutku očajna do batina, kasnije na moje iznenadjenje, sasvim korektna, čak šta više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za priblizno iste pare si mogao da nadjes i odlican MF volan (ako te zanima naknadna ugradnja kojekakvih zezalica po autu). Trebala bi ti jos i njegova spulna, ali da si prodao svoj stari kozni volan, izaslo bi te sve komplet jeftinije od tih 40 evrica, sa puno dugmica koji sijaju ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmišljao, ali šta znam, nisu mi nesto preko potrebni ti dugmići + moj volan bih teško prodao. Gledao sam sa Igorom, teško je naći dobro očuvan volan pa još i MF a kad dodam cenu špulne tome realno izadje na ~100€. Za mene je to bilo previše para za previše cimanja oko nalaženja kvalitetno očuvanog MF volana pa još špulna, a da ne pričam o čekanju na prodaju mog volana koji u ovom stanju se već prodaju za 20 do 30€.

Tako sam odabrao na izgled lakši put i eto, manje cimanja, ali zato manje dugmića :)

Radije bih ubacio tempomat, ali....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si bio zainteresovan, mogao sam nesto da ti pojurim... Ima da se nadje, dobar MF volan je sada prilicno jeftiniji, ima ih za 50-60 EUR. Za te prosirene spulne su ranije drali, sada su vec oko 20 EUR.

+ moj volan bih teško prodao.

Veruj mi, svaka roba ima svog kupca. Nasmejaces se kad ti nekom prilikom ispricam sta sam ja sve prodavao, u kakvom stanju i za koje pare. A isto sam tako razmisljao kao i ti, i do pre par godina drzao neke zamenjene delove u podrumu.

Pa jos ako je Stilo u pitanju, toliko ih ima da sam sve bez problema prodavao i to relativno brzo. Zamalo i ti da mi onda budes musterija za one oznake sa gepeka ;) , ali odose u Mali Idjos :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem ti. Pogledaj na limundu kolegajankovic pa u ocenama sta sam sve prodao :) Strašno!!!

Ali sad radim + žena + deca + auto + forum :)

I manjak volje da se iscimam...

Jeli kako beše ono kad na radiu hocu u meni da udjem, stisnem dugo meni, posle par sekundi udje u meni, ali na koje dugme menjam opcije off i on, nesto sam izludeo...

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nije neka zaje*ancija u pitanju :) , selekciju ON/OFF vrsis pomocu "<<" i ">>" .

A ne zaboravi da je Stilo nas novi Golf 2 (sto nikako ne mogu da prezalim, sta postade od smekerskog autica). Pogledaj u kakvom se samo stanju veliki deo njih i uvoze i voze i odrzavaju - tako da masa ljudi gleda da samo prodje sto jeftinije. Imaj u vidu i to pri prodaji svojih delova, u ma kakvom stanju da su. A na kraju krajeva, dzabe oglas 'leba ne jede.

I zaboravih - pa MF volan ti treba da bi kontrolisao i CN+ koji ces takodje naknadno ugraditi ;) . E, i poslacu ti ja slicicu sa mojim 4300K ksenonima, pa iseci samo farove i prelepi preko ovih tvojih zutaca sto ti trenutno blinkaju u potpisu :harhar: . Bez zezanja, rekoh ti vec, seli bi kao dupe na nosu na belom autu.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

E cn+ kod mene nece ici. Ne da mi se ne dopada nego mi je izvinite ali ultra ruzno i ne funkcionalno. Nije ni ovaj kasetaš ništa bolji ali ono em ruzno, em ne radi, em košta :)

Ksenoni? Nemam pojma, rekoh vec negde, ne daju mi se novci, ipak to košta ako hocu da valja. Mozda legnu neke druge Ultra White sijalice cisto radi izgleda.

Nisam pametan.

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ono pravo :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije ti neki volan :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolega@ ovako koliko se moze sa slika videti deluje bas kao fabricki sto je meni jako bitno. reci mi prilikom skidanja tvog volana kakva je procedura sa air-bag-om tj kako se on razdzekuje i sl???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...