Jump to content
FAS Goran
Milosnis18

P: Lancia Kappa 5.20, plin, '98.

Recommended Posts

E jbg, pa mogao si malo da spustiš kilometražu....tako se u Srbiji najlakše prodaje auto.... :thumbdown:

Želim ti sreću u prodaji!!!! :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je stvarno savršen! Jako lepo napisan oglas i pošteno sve napisano što je najvažnije, verujem da ćeš jak brzo prodati ovakav auto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala ali stvarno je jedna od najboljih u Srbiji ne hvalim je zato sto je moja nego je tako i vec razmisljam da je ostavim kao drugi auto jer ovako cu je pokloniti s obzirom da je ulozeno 2.700e za 2 god...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti kao ameri, gajiš, maziš, paziš i onda šutneš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima koji po redu vlasnik. Čovek je vozio, održavao+ sređivao auto i jbg na kraj ga sređeng prodaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje je kupiti sredjen neko se zajebavati sa sredjivanjem, jedino je problem kod nas Srba sto bi smo da kupimo sto jeftinije....tako da nista od kupovine sredjenh kola, na kraju te izadje skuplje, ali jedino sto tepare das u ratama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti kao ameri, gajiš, maziš, paziš i onda šutneš.

haha tako je ali sta cu kad volim i to mi je hobi... :)

Bolje je kupiti sredjen neko se zajebavati sa sredjivanjem, jedino je problem kod nas Srba sto bi smo da kupimo sto jeftinije....tako da nista od kupovine sredjenh kola, na kraju te izadje skuplje, ali jedino sto tepare das u ratama.

das mnoooogo vise nego ko voli zajebavanje kao ja meni je bolje kupiti vec solidan auto i srediti po svom ukusu jer niceg lepseg kad izadjes na prozor i vidis svoj trud,mucenje,ulozeno vreme i novac na parkingu i sa odusevljenjem zapalis pljugu i divis mu se... :)

koji si vlasnik po redu?

vlasnik verovao ili ne 2 u Srbiji a 3 inace provereno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

produzena registracija. moze zamena za karavana ili neki kombi ili thesisa uz doplatu...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupljen drugi auto. cena bez alu felni prebacene na caletovu kappu.  cena 1950e

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze lock. kappa opet glavno prevozno sredstvo i necu je prodavati do daljnjeg nema racunice.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...