Jump to content
FAS Goran
Djuntalica

Djuntalica moja jedna jedina :)

Recommended Posts

Vozi se i na lozak i na palmino ulje a bogami povremeno i na mesavinu benzina i dizela  :harhar:  :laughing:  :laughing:  
Salim se, lozak sam sipao dok su dizne bile lose, sad kad sam ih sredio samo euro(premium) dizel.  :smoke:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 (a jos tamna boja). A pouzdano znam da, pored mene, i VladaNS i imenjak po pranju auta donose padavine, mogli bi da napravimo neko udruzenje gradjana ili da pomognemo malo poljoprivredu leti i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc oprao auto, danas kisa....haos na sta lici. Podrzavam inicijativu za udruzenje gradjana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bela boja radost moja, koliko puta mi se desilo da perem auto i taman kad krenem da ga brisem krene da pada kisa ... pa sta sam ja Bogu zgresio da nemam garazu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili si parkirao pored neke bare pa te je neko propisno zapljusnuo :D

Ohvatih danas jednu kul fotkicu pa cu je podeliti sa vama, ipak se spremamo za inicijativu gradjana :D

 

Punto sunset :D

 

IMG_20131011_174751.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao si da zaobidjes tu ulicnu svetiljku, bila bi lepsa slika. :p Inace pun pogodak sa ovim drvetom iza Punta,uhvaceno u pravom momentu, taman kad sunce zalazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao si da zaobidjes tu ulicnu svetiljku, bila bi lepsa slika. :p Inace pun pogodak sa ovim drvetom iza Punta,uhvaceno u pravom momentu, taman kad sunce zalazi.

E pa da sam je zaobisao bilo bi preblizu, ne bi bila ovako dobra slika :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahhahaha istinu zboris. :laughing: Nego  i tvoj Puntic je napred malo podignutiji kao i moj. Da li zbog felni ili je nesto drugo ali i kod mene je isto tako. Mozda ce nam to biti prednost za sneg kada bude pao. Lakse prodjemo i nista ne kacimo. :ermm:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jeste malo, ne znam zasto je to tako...prosle zime se nisam vadio iz punta i nikad nisam zagrebao sneg tako da je sa te strane ful, a vizuelno...ja bih ga mozda malko spustio i to samo napred, ali ko zna kako bi to izgledalo i da li bi se osetilo na udobnosti i tvrdoci  :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo sam malo drao lamba po gradu :D

IMG_20131014_150243.jpg
Pa sam posle toga morao da operem masinu od te brze voznje se svasta nalepilo :D
 
IMG_20131028_113717.jpg
 
I onda sam se pritajio van grada zbog murije, na prvoj slici se vidi da nas jure :D :D :D
 
IMG_20131102_140448.jpg
Edited by Djuntalica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzabe si se pritajio, upamtili su ti navlaku. Ukebace te odma'. Ispred mene u kneza milos bio isti taj, ja da izvadim tel da krenem da snimam kad batica ode kroz crveno. Usro se :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Prvo sam malo drao lamba po gradu :D

IMG_20131014_150243.jpg
 

 

Vidis li sta pise na bilbordu ? :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledajuci sliku iznad, deluje mi da je ovaj sa Lambom jurio Djuntalicu da ga slika i ubaci u odgovarajucu temu: http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=41372

 

Ali, izgleda da nije uspeo...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzabe si se pritajio, upamtili su ti navlaku. Ukebace te odma'. Ispred mene u kneza milos bio isti taj, ja da izvadim tel da krenem da snimam kad batica ode kroz crveno. Usro se :p

Ostavi se vise moje navlake :D

Mislim da ovaj lambo bleji u garazi u TC Usce, tamo ga vidjam kad god prodjem na...vrlo retko se vozi, ko zna cije je to i cemu sluzi, ustvari znam, kad se tom liku digne patka upali lamba i krene kroz grad :D

Sta ce, ako je crveno nije zid :)

Gledajuci sliku iznad, deluje mi da je ovaj sa Lambom jurio Djuntalicu da ga slika i ubaci u odgovarajucu temu: http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=41372

 

Ali, izgleda da nije uspeo...

Lako je tebi da se zajebavas :D

Ovu temu nisam ni video da imamo na forumu, inace cesto ja tako iz kola uslikam neku zivotinjku na ulicama...evo drug je neki dan aventadora navatao, Boze me sacuvaj :D

 

 

Prvo sam malo drao lamba po gradu :D

IMG_20131014_150243.jpg
 

 

Vidis li sta pise na bilbordu ? :D

 

I miris i ukus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem da je taj iz Lamba osetio i miris i ukus kad si pritis'o svog dizelasa na 4.000 rpm :p a moguce i da se prekstio kad je video kako kadi auto ispred njega. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahahahhaha, nije nije, pravo da ti kazem ovaj moj bar kod mene ne ide nikad u 4000, stiskam ga samo na otvorenom, a tamo u petoj ne moze da nagura 4000, max je oko 3800 obrtaja a to je nesto preko 190 kmh :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahahahhaha, nije nije, pravo da ti kazem ovaj moj bar kod mene ne ide nikad u 4000, stiskam ga samo na otvorenom, a tamo u petoj ne moze da nagura 4000, max je oko 3800 obrtaja a to je nesto preko 190 kmh :D

 

Ti 190 u petoj na 3.800 a kod Lamba otplilike treca na 8.000 obrtaja. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...