Jump to content
FAS Goran
Djuntalica

Djuntalica moja jedna jedina :)

Recommended Posts

Eto ga, ondak koci :D

Sve u svemu, imao sam par puta priliku da preskocim iskljucenje sa auto puta koje mi je trebalo ali onda to nije do kocaljki, nego do mene koji u pocetku nisam navikao da kad mjt-a puknem po gasu u cetvrtoj jako jako brzo napuni do 140-150 kmh, pa onda nema ni kocenja ni iskljucivanja gde je planirano :D

Svakako to se desavalo u prvih par dana dok sam se jos navikavao na 101 ks posle non turbo 60 ks dizelke :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izlecem iz kuce za koji min, javicu vam utiske Sava Eskimo VS Faking snow in belgrade, Serbia :D :D :D :D

Bicu na potezu od Bezanijske kose do Vidikovca, valjda negde necu zaglibiti, drz'te mi fige :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam ceo dan na relaciji Bezanija, Ada i Vidikovac, sve ful, sva elektronika radi kako treba, abs kao sat, save eskimo kidaju, kopaju i na startu i na kocenju, sve kako treba.

I asr i esp rade kao cukica, cim malo zabaci auto odma odreaguje i vrati ga na pravac isti cas, cak mi je uskracivao driftovanje uz rucnu na svakoj slobodnoj krivini :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko cesto perete kola po ovom vremenu...na ovoj slici se lepo vidi koliko soli imam na kolima, za dan voznje

2012_12_14_10_46_26.jpg

2012_12_14_10_46_35.jpg

A ovo je moja Sava, pokidala je sve ove dane, moram to da ponovim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja skoro svaki dan sperem so sa Alfe. Prošli vikend sam je detaljno oprao, a sad je "odsolim" posle posla uveče, da se osuši do ujutru.

Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja se trudim da makar jednom u dva dana izduvam ladju na puskama, imam blizu gajbe one samousluzne puske, opalim ga 2 puta po minut da sidje smece sa njega, malo ispod koliko uspem i teraj, al morace jedno dobro pranje sa voskiranjem uskoro da usledi, mislim da je krajnje vreme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo slikica iz Ap sporta, kod majstor Viktora sam bio da se sredi trap i geometrija na puntacu, sve bilo rastimovano, pa je moralo da se resi, uz to i zadnji sileni su promenjeni, cak sam i ja znao da su otisli, lupalo je dosta pozadi....sad je dosta bolje, mada amorte bi trebalo odraditi u sto skorije vreme....

Evo slika sa lasera ...

2012_12_17_16_55_21.jpg

2012_12_17_16_55_27.jpg

Ova poslednja je od juce, spavao sam kod zene, ona nema garazu pa sam nasao parking sa djuntu, ispod prozora :)

2012_12_20_09_53_57.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar na travnatu povrsinu! :laughing:

Kad se pomame ovi iz zelenila nagrebo si :police:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala na travu i ispod bandere KOJA RADI i ispod prozora ako nije u garazi :)

Dosta zajebancije, em stalno nalazim tragove tudjih vrata, makli mi cep sa felne (naci cu ga na mudovndan) i dobro sam proso, izgleda da su ciljali na felne, zato pazim gde ga parkiram, posebno kad treba da prenoci :D

A tamo gde sam stao, nema zelenila, sve blatishte, tako da nisam napravio greh :)

Sto se Viktora tice, dobar je lik skroz, lepo mi je nastelovao makinu, bio je problem u solji prednjeg amortizera, nisu obe podesene u isti polozaj, pa je to pokarambasilo stvari...a nisam ja dirao amorte, to su zabari verovatno radili bem ih usta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jednom, prljavo svinjce, na svom mestu :laughing: :laughing: :laughing:

2012_12_24_08_37_12.jpg

Oprao sam ga danas, bas detaljno, doduse spolja, unutra je tu i tamo, nego je vec bio sumrak pa nisam slikao sa mobom, znam da bi slike bile sheeeeeit :)

Ali kilometraza mi bi zanimljiva, izvol'te :smoke:

2012_12_26_16_16_18.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se Viktora tice, dobar je lik skroz, lepo mi je nastelovao makinu, bio je problem u solji prednjeg amortizera, nisu obe podesene u isti polozaj, pa je to pokarambasilo stvari...a nisam ja dirao amorte, to su zabari verovatno radili bem ih usta :D

Jel si imao kakvih problema u voznji zbog te solje amortizera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vukao mi je zbog toga u desno.

Jer koliko sam ja skontao, time se podesava udaljenost tocka od kabine, pa ako se ne postave identicno onda ti jedan tocak dodje ispred drugog pa samim tim i ne ide kako treba...

Znaci meni je vukao u stranu i levu gumu mi je pojeo sa unutrasnje strane solidno, eto to je od problema koje je izazvala solja mrtva!

Kako ti sljaka termostat, meni se sad za 10 min voznje zagreje makina, a na onom minusu boga mi mu i 20ak treba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Termostat sljaka super, pu pu da ga ne ureknem. :D

Sto se solje tice i moje su losije, ne lupaju, itd. ali mi je Viktor utvrdio da imaju lufta i takodje mi auto vuce u desno, ali nisam primetio da mi "cepa" gume. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne znam vise sta da radim, dadoh silne pare za taj trap i geometriju, bio sam na jos jednom mestu, sad je kao sve ful po laserima ali i dalje sito ode u desno na autoputu...gume sam uzeo polovne, ali i sa starim je vukao mogu jos samo mesta da im zamenim i to je to, ne znam sta vise da radim.

nije tako strasno, ali dadoh preko 100 evra iz nekoliko puta i opet malkice bezi, smara me to iskren da budem...

Ako se ne sredi zamenom mesta gumama sta mi je ciniti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni malkice "beži", ali to je zbog guma. Sa letnjim se to ne dešava.

Obrati pažnju i na nagib puta kojim se krećeš....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idi ponovo kod Viktora, zali se da i dalje vuce u stranu. Verujem da ce ti srediti, ako ne iz prvog onda iz nekog narednog pokusaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znam milose da ce se srediti,ali svaki put kad odem 50 evra dam, ne treba preterivato...svaki put nesto procacka uzme kes i djoka...sad je skoro ok al za toliko vremena i para sam ocekivao savrsenstvo!

zamenicu jos mesta gumama pa cu da vidim sta ce se desiti....ako nista pici tako, nemam ideju vise sta moze biti....

u nedelju idem na Taru, uzeo sam lance mada je pitanje da li ce mi trebati,pa kad se vratim imacu vise volje da ceprkam taj trap...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...