Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

DSCN0843.jpg

Kako si odradio ove USB portove i za sta ti sluze i kako funkcionisu? (ja mislim da je za muziku a ti me ispravi ako gresim)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po cemu mislis da je stilo bolji od 147?

 

Ako nista jeftiniji je za odrzavanje,dovoljno je sto trap ne strada tako cesto i sto nije zamrsen kao alfin,pa i zadnji lonac mu je boljeg kvaliteta?

 

coo gde kupi ti sve ono?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ne znači da je Stilo bolji od 147, već je pokazatelj našeg očajnog standarda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci za nase standarde je Stilo bolji :D

 

inace nesto sam primetio juce, stoji na pumpi Alfa 147 i iza nje Stilo, oba auta imaju felne 15, Alfi nekako i stoje, ali za Stila je 15 mala i to se bas vidi ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo karavan pored Alfe 156 isto karavan izgleda za dva broja veći. Bez obzira na skoro istu dužinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je jeftiniji za odrzavanje jeste, jaci trap jeste, kao karavan jeste dosta veci ali alfa je mnogo bolja u voznji, lepsi i bolji enterijer a i malo bolje povlaci :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A unutra ... sto se tice vozacevog mesta, 156 mi deluje skucenije nego punto

Ovo je istina, zato sam odmah odustao od nje i uzeo stila. Inače, sređen stilo mi je lepši od alfe 156 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam ja kupio Punta, drugar je posle par meseci uzeo 156 ... sednem ja u njegov auto, sve na svom mestu, ali malo mesta za vozaca, tj sve ti je blizu i vrata i volan i sediste, a u Stilu kad su 4 osobe u autu, niko nikog ne dodiruje ni rukama ni nogama, naravno osim u posebnim prilikama :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

DSCN0843.jpg

Kako si odradio ove USB portove i za sta ti sluze i kako funkcionisu? (ja mislim da je za muziku a ti me ispravi ako gresim)

 

 

^^^ Punim navigaciju i mobilne tel i samo to.

Nerviralo me dok sam imao navigaciju, ubodeš punjač u upaljač onda nemožeš da spustiš naslon za ruke do kraja, kabal se vuče po celom auto pored ručne-šalt heble šeta zapinješ. U metrou za oko 200 din ima onaj mali pretvarač što se bode u upaljač i sa druge strane ima USB. Struju živu sam uzeo sa CD-a stavio mali prekidač (da kinez ne zapali auto) i u pretvarač, pa onda struja do ona dva USB-a. To je običan USB sa zadnje strane kućišta na onom limu. Najveća muka bušenje i turpijanje rupa za USB, izgubih dva sata.

Notorni , hvala

Inače puno bušenja milimetarskom burgijom, zatim turpijanje.

Dakle samo struja, tada na žalost nije postojao micro link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mozes preko njega da slusas muziku?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad mene samo punjenje / struja.

Inače možeš da izvedeš i da pušta muziku sa fleša. Meni se lično ne sviđa da tu non-stop štrči fleš (možda onaj mali plitki). Kod Stila je bolja opcija u onom malom udubljenju ispod table.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bi imao radio kao ja, ovo bi ti bilo 10+, ja imam Klarionov fabricki e sad, preko njega kontrolisem bord, a imam i izvedene komande pored menjaca, a jos preko toga u radiu imam fon pa ne bih da ga izgubim. Ja bih ovo uradio...ima li neka tema?

P.S. Kod mene ne moze MikroLInk :-/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ime, nasao sam !

Gde necemo :) . Pazi ovaj milje, 'naci zasu tebra (a Llumar u pitanju) :

peugeot_307_solver_004.jpg  peugeot_307_solver_003.jpg

 

Pa uporedi jos jednom sa ovom pedanterijom na svim fiksnim staklima:

 

CAM00201.jpg CAM00202.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je milje manje vidljiv nego na ovom pezou, a radio sam sam.. ustvari bio je vidljiv prva tri dana, sad ne primecujem ni da su mi zatamnjena stakla :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako, ovi sto ugradjuju kazu da su pijacne folije tanje i da na tom perforiranom delu bolje prianjaju. Navodno, Llumar ne moze, deblja je, a kao i namerno je tako da se vidi da li je auto naknadno ili fabricki zatamnjen :crazy: . Mislim, svega sam se naslusao na vise mesta. Ali se zato hvale da odrade ceo auto za sat vremena.

Eto iznad dokaza da i Llumar moze pedantno da se odradi, samo treba malo vise vremena i truda. Ja sam fabrikaner, vozio sam i do sada bez folija oba auta, licno mi je bolje i tako nego da gledam one okvire i na zadnjem staklu, a na kupeu ili karavanu i na bocnim staklima. Na 5-vratnim je to mnogo manje upadljivo posto je u pitanju samo zadnje staklo, koje je jos i sferno. Kontaktirao sam Obbi-ja, pa cekam odgovor, nista me ne mrzi ako moze da se odradi kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene su se isto videle rupice, kažu "to tako mora, neće folija da se zalepi tu", ja posle pokušavao markerom da to obojim, ali nije htela boja da se uhvati tu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva asocijacija

 

prozor_1.jpg prozor_11.jpg 

 

Neobična situacija kada smo u NS-u oterali Fiestu na tehnički pregled. Naravno da je bolje vidim ispod, zbog bezbednosti kao i zbog dobijanja probnih tablica.

Radnik na tehničkom otvara zadnja vrata pa gleda, pa otvara prednja. Onda spušta prozor , pa spušta zadnji i nešto pipka po staklu. Totalno me zbunio i onda ukapiram da on gleda da nisu zalepljene folije. Fiesta ima od B stuba ka pozadi fabrički baš tamna stakla, dok su na prednjim vratima i šoferci klasično zatamljena stakla.

Da li treba da napominjem da pozadi nema miljea. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekako mi se cini da se to na 3v stilu i karavanima bas jako vidi, posebno tamnim bojama. Kazem- kod mene nije leglo 100% ali bez obzira na beo enterijer nekako ne upada u oci toliko kao kod nekih koje ste vas dvojica kacili.

Meni su cak i rekli da ne pipam to, vremenom ce leci. Naravno, nije leglo. Ali ne mari :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naježim se kada se setim kako sam iznerviran počupao foliju sa zadnjeg stakla. Sva sreća svi grejači radili.

Vlado ti i tvoje muke sa grejačem su mi bile prve pred očima. Macola druga.

 DSCN3087.jpg DSCN3088.jpg

 


U ul. Bajči Žilinskog. Bar je detaljno pregledao auto / sve na trapu prekontrolisao. Tako detaljan tehnički još nisam video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha, onaj iza nekog od autoplaceva..ne idem tamo, imam neki svoj tehnički, valjda će me pustiti sa ovim folijama..

A grejače ne spominji, ja bih sad uvek dao u servis da mi se uradi zadnja šoferka..milje, ne-milje, ali sam nikad više..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...