Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

ekstra je sa ovim volanom, a sto se tice navlake ja je trenutno nemam jer se pohabala, jeste mi volan lepsi bez nje, ali leti onako kad zapece ne mozes da motas, a i kad su mokre ruke ili namazane nekom kremom je zeznuto, ja sam imao neki sundjerasti i extra je bilo. A i ovaj tvoj je pristojan jednobojan nije neki saren.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekako mi lepsi osecaj kad su mi ruke na navlaci a ne direktno na volanu. Da je kozni naravno da ne bi imao navlaku. Ne volim sarene pa sam zato uzeo ovu,prostu i zadovoljavajucu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada budes odlucio da stavljas pragove i kacket imao sam ja br, od nekog lika sto pravi sporting varijantu. Nije bio skup, ja sam uzimao od njega. Zavisi sta ti se vise svidja, sporting ili abarth. Meni licno sporting. Kada ce da legnu obrvice? :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turicu obrvice da vidim kako ce da cuce. Sto se tice pragova i kacketa uzecu kod helloween-a. Nemam vremena jer sredjujem klincu sobu pa sam sav lud od sadolina i farbi. :stuart: Cim to zavrsim puntosaki je na redu. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobro je šta mu fali, vozi tako dok ti ne dosadi, pa kad ti dosadi u neku drugu boju, tako sam i ja planirao, zimski set ću da menjam svake zime u drugu boju :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne bi ih farbao opet osim ako mi napisu ovo na kolima... :laughing:

11442.jpg

Radije bi turio neke ratkapne koje pokrivaju ceo tocak da se sto manje vidi boja ispod. Razmisljao sam i o tome da ih pre zute ofarbam ponovo u crnu pa turim preko ove ratkapne. :wacko:

Ratkapne_14_cola_sivo_crvena_slika_O_3151011.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa može i tako, što da ne, fino izgledaju ove ratkapne, a i dobro je što imaju crvene detalje... Iskreno se i ja razmišljam da vratim ratkapne, ali da izvozim još malo ovako da isteram bes :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep puntosaki,svaka cast na detaljima koje si odradio,lepo ti to ide.

P.S. Za felne se ne sekiraj,mislim da znam nekog ko bi ti ih otkupio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak cu turiti neke ratkapne preko,kad vozim poceli su i muskarci da mi namiguju. :laughing: One crvene sa postarinom su 20e a pitanje je koliko se poklapa ta crvena sa mojom bojom kola. Evo neke jeftine,dovoljno je da izdrze zimu dok ne vratim letnje na kola. Samo da se odlucim koje,vazno je da sto vise pokrivaju tocak da se manje vidi zuta ispod.

RATKAPNE_14_UNIVERZALNE_NOVO_slika_O_1587911.jpg Ratkapne_Mexico_14_slika_O_2258264.jpg Ratkapne_Montana_14_slika_O_2258793.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

E na 3 ili 4 strani stavio si alu papućice, kako si to odradio? ja sam uzeo iste velićine i oblik samo su pilot, jesi bušio kroz papućice na kolima ili si ih prikačio sa zglobovima što dobiješ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@beli_Punto Meni licno ne smeta sto je zuta ali sta znam...videcu jos malo kakve su reakcije pa ako bude vise onih koji glasaju za ratkapne tako ce i biti...po volji naroda.

@Paradajz Nisam busio nego sam ih savio da prate krivinu pedala. Skinuo sam one gumene original i na gole pedale sam stavio ove alu jer i one imaju gumu iza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok a samo jos jedno pitanje kako si ih stavio jer uz pomoc onih srafova i zglobova što se dobije?I moje imaju gumu pozadi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...