Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Tako je bre doktore, konacno da osvane "bembara" na forumu. :)

Perverzija, zvuk znam kakav je na default-u, ovo je verujem jos bolje. Opasna zver, za postovanje. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekstra BMW...baš lep primerak!!! :thumbsup:

Zadnje gume mora da su ćelave zbog malo drifta, jel de???? :lol:

Gume su TOYO Proxses 888 pozadi 255/40/17 i napred 235/45/17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem da ceka pranje i specijalan tretman pred uslikavanje :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema onog glavnog... Di je sierra???

To je "TOP SICRET" projekat :harhar:

Verujem da ceka pranje i specijalan tretman pred uslikavanje :whistle:

Ceka da se opravi civilni auto posto se trenutno samo ona vozi :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu misliti - ustanes ujutru i izvuces broj iz kutijice, sta cemo danas da vozimo. :D

Ja bih stalno izvlacio ovaj M5, sam bih sebe varao. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bembara zakon :unworthy: :unworthy: :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ovome nije mesto ovde. Samo da ne budem pogresno shvacen auto je dobar ali ipak...

Nekako mi ne ide... pa jos u temi fiat lancia automobili. Da je neka druga tema pa i ajde ovako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto mu nije mesto ovde, kad sam se registrovao na forum, negde sam procitao da clan foruma, ne mora da ima Fiat, moze da vozi i drugi auto, ne mora uopste da ima auto, dovoljno je da ga zanima Fiat i da ima malo ljubavi prema automobilima ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ovome nije mesto ovde. Samo da ne budem pogresno shvacen auto je dobar ali ipak...

Nekako mi ne ide... pa jos u temi fiat lancia automobili. Da je neka druga tema pa i ajde ovako...

FLCS nije sekta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Članovi Foruma predstavljaju svoje automobile.

Da pravimo posebno sekciju u kojoj bi članovi Foruma predstavljali automobile van Fiat grupacije...šta znam, može i to. :thumbup: Videćemo, ako se nakupi više tema u kojima ljudi predstavljaju svoje automobile van Fiat grupacije, onda možemo to napraviti. Napraviti takvu sekciju, a onda u nju staviti 5 automobila, odnosno 5 tema...to nije to. Zvrji prazno.

--------------

Nije Sale mislio da uopšte ne treba ovakva tema, nego da možda samo treba da se prebaci u neki drugi deo foruma. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pravimo posebno sekciju u kojoj bi članovi Foruma predstavljali automobile van Fiat grupacije...šta znam, može i to. :thumbup: Videćemo, ako se nakupi više tema u kojima ljudi predstavljaju svoje automobile van Fiat grupacije, onda možemo to napraviti.

Na ovu krizu ... da kupujemo i druge automobile ... :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Članovi Foruma predstavljaju svoje automobile.

Da pravimo posebno sekciju u kojoj bi članovi Foruma predstavljali automobile van Fiat grupacije...šta znam, može i to. :thumbup: Videćemo, ako se nakupi više tema u kojima ljudi predstavljaju svoje automobile van Fiat grupacije, onda možemo to napraviti. Napraviti takvu sekciju, a onda u nju staviti 5 automobila, odnosno 5 tema...to nije to. Zvrji prazno.

--------------

Nije Sale mislio da uopšte ne treba ovakva tema, nego da možda samo treba da se prebaci u neki drugi deo foruma. :thumbup:

Sta 5 auta pa ja ih imam 6 :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rece neshaoct. Nisam mislio da uopšte ne treba ovakva tema, nego da samo treba da se prebaci u neki drugi deo foruma.

Nekako mi ovde strci ,nista drugo .

Tako je boki. FLCS nije sekta,svako ima prava da kaze sta misli :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...