Jump to content
FAS Goran
eky_123

Punto HGT Black & White

Recommended Posts

sam radio otvoris farove ali ugrij prvo sastave da ti ne pukne staklo fino zmigavce u crno led treke provuci pored sociva kablo spoji na pozicije i eto ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxca101.jpg cxca102.jpg

cxca103.jpg cxca104.jpg

veceras slikao na povratku kuci to je sarajevska bistricka stanica nekad je CIRO (stari voz) prolazio tu

PRLJAV JE NEZAMJERITE IPAK BLJUZGA VANI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mesto je odlično za slikanje, samo treba dobro osvetljenje, ili dan, dobar fotoaparat i malo eksperimentisanja :thumbup:

Moje lično mišljenje je da ti trebaju mnogooo veći točkovi od ovih, sad bar imaš mesta jer su rubovi šireni, ali kontam, možda bi na 17" izgledao baš kako treba...

Jel planiraš da ti točkovi ostanu ovako uvučeni, ili ćeš da ih izbacuješ bliže rubovima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice tockova isao bih 15-16 nista vise ili manje stim da su zadnje nekih 9 jota prednje 7,5 i u pod sirio sam blatobrane jer prilikom spustanja auta rubovi su dofacali gume i to gadno iscjepao sam 2 nove good year eagle f1 205 45 16 tako da sam morao mislim da nema potrebe da ih dalje izvlacim jer kad zrak dode an svoje nece biti mjesta za gume ici ce pod blatobran :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxca101.jpg cxca102.jpg

cxca103.jpg cxca104.jpg

veceras slikao na povratku kuci to je sarajevska bistricka stanica nekad je CIRO (stari voz) prolazio tu

PRLJAV JE NEZAMJERITE IPAK BLJUZGA VANI

Mnogo je lep, ali mnogo je i beo, mislim da si trebao i neki crni detalj na branicima da ostavis :D

i ne znam sto si stavio tablicu ovako sa strane, probaj da napravis neki nosac u ovoj rupi u braniku pa tu da je okacis, ili jednostavno na staklo stavi ako te ne dira policija

Share this post


Link to post
Share on other sites

edo bjezi ba valjda ja znam sta se meni djasvi kakva alfa tablica ide na ovu stranu zato sto je necu u sredini kvari mu izgled dosta dok nedode mala tablica i mrezica dole u otvoru nista od sredine

Beli punto bit ce crnih detalja ali necu da zurim hocu sve da izplaniram kako treba radim pedantno hocu da sve bude kako treba idem na clean tako da ce biti detalja ali sitnih :) dok legnu zatamnjena stakla na sve prozore onda ce biti prava stvar vjeruj :D

Edited by eky_123

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo par slika bez ps-a (spustenog auta) jer je sve ostalo kako se vidi osim te visine za vrijeme zime NA PROLJECE U POD nadam se da ce vam se svidjeti

cxca800.jpg cxca801.jpg

cxca802.jpg cxca803.jpg

cxca804.jpg cxca805.jpg

cxca806.jpg cxca807.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko kosacica spusten ;)

Mozda da mu nabacis neku nalepnicu cisto da nebude bas ful klin luk :smoke:

Bocno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su te svi zivi pitali ovo, kako se boris sa putevima sa toliko spustenim kolima?

Bas izgleda bezobrazno dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto se trenutno vozi odignuto ono je samo zbog slikanja bilo a i nevozim ga bas toliko vise volim pjeske auto mi je ljubav strast ali najvise potreba kad nemoram nevozim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima eh sad mi treba par odgovora tacnije savjeta mislio sam ponovo karbon stavljati na krov da li to uraditi ili ne da li ce pokvariti dojam auta sobzirom d je sav candy bjele boje bez bilo kakvih crnih detalja ?

Slijedece je uradjeno na autu ovih par dana dubinsko pranje sjedista jer trenutno nisam u mogucnosti praviti nova finansije presusile neko vrijeme heheh dalje lcd promjejnen stavljen 8 inci prestigo tablet sa navigacijom sim podrskom wirless itd

Evo jos koja slikano veceras na povratku kuci :)

cxca1415.jpg cxca1416.jpg

cxca1417.jpg cxca1418.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast za Punta, predobar je, samo mu fali kačketić neki mali :thumbsup:

Živo me zanima koliko košta to zadovoljstvo sa "spuštanjem na dugme" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavi ogledalo foliiju. Meni je to zelja, i bice valjda samo da otopli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mjestu dugog je dugo hehehe i pozicija smd 50 dioda svjetli ko kratko hahaha.

Sto se tice kacketa necu ga stavljati imao sam ga prodao sam ga vise mi se svidja zaobljen ovako bez bilo kakvih izbocina prati karambolke :D ono napuhano sam ganjao da izgleda :)

Odlucio sam da ne stavljam sad cu se posvetiti unutrasnjosti cekam samo da mi naleti ili da izlijem zadnji lip od fiata 500 tributo ferrari ili clio sport da izvucem auspuh u sredini i onda unutrasnjost ako se bude imalo kakvih ludih para

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda će bolje da legne crna sjajna folija, pošto ti vidim ta boja ima dosta perle, pa kad već sija i krov da sija :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...