Jump to content
FAS Goran
aleksa_indjija

Lancia Lybra 1.8 SW - Inđija

Recommended Posts

Da malo obnovimo temu! :welcome:

Prvo najbitnije da je auto extra,samo sipaj i vozi,ali bukvalno! :thumbsup:

Pocetkom novembra sam malo posvetio paznje autu,male pripreme pred zimu,uradjeno sledece: :D

-namontirane zimske gume

-kupljeni novi brisaci

-kupljene gumene patosnice

-zamenjen termostat

-zamenjena klapna od grejanja

Sve ovo je kostalo oko 70-tak evra,od tad do danas bez dinara ulaganja,samo pun gas! :thumbsup:

Inace auto je u oglasima,ali ga nesto i nebi prodavao,ne znam ni ja sta bi! :crazy:

Evo i slika sa celicnim felnama. :D

DSCN5239.jpg DSCN5242.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde ste drugari,ja i Lybra zapoceli trecu godinu druzenja!  :guitar:

 

Pre tri meseca smo uradili mali servis i namontirali letnje gume,pre mesec dana odradili registraciju i to je to,ni dinara dodatnog ulaganja! :thumbsup:

 

Trenutno na satu 190.000 km!

 

Evo i dve slicice,jedna radna i jedna paradna, iz Sumadije brale! :guitar:

 

DSC_0147111.jpg  DSC_0103.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo, neka te i u buduce slusa tako! Dobro je sto je nisi prodao!!!

Послато са LT26w користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Univerzalna limuzina bato :unworthy:  Odlicna je i vidim da te bas dobro slusa. Nastavite tako i u buduce :thumbsup:

Nego, gde si kupio ovu trsku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo funkcionalan auto, ja sam pre neki dan prevezao neki frizider visine 180... Jedino ga kolje sto nije ravan ulaz u gepek:-) kod nas pre neki dan kad je bio grad, nisam bio kuci, trcao sam sa 2 cebeta i pokrivao sta sam mogao:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa fashion auto i nije predviđen za frižidere i slične kabaste stvari.  :laughing:

166-tice samo restajling , ove ranije mnogo neskladno deluju sa onim malim farovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino ga kolje sto nije ravan ulaz u gepek:-) 

I meni je to par puta zasmetalo,ali kad pomislim da u limuzinu ne mozes nista da stavis ko covek,ovo je extra! :thumbsup:

 

166-tice samo restajling , ove ranije mnogo neskladno deluju sa onim malim farovima.

Sta su ti ukusi,meni je bas restajling neskladan i nakaradan,a original mi je bas onako smekerica! :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nekako sa onim malim farovima se ne uklapa u onoliki auto.

Alfa_Romeo_166_2.jpg Alfa_Romeo_166_1.jpg
 
Alfa_Romeo_166_3.jpg Alfa_Romeo_166_4.jpg Alfa_Romeo_166_5.jpg 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi,original je original! :D

 

Mnogima se ti farovi ne svidjaju,a meni su bas cool,plus sto original ima po meni mnogo bolju liniju,nizu haubu...   Al bez problema bi vozio i restajling,pogotovo sto mi se cini da su "kvalitetnije sklopljeni".

 

Al ipak je ovo prvi pik za sledeci auto! :w00t:

8790pix1hires.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jedino ga kolje sto nije ravan ulaz u gepek:-) 

I meni je to par puta zasmetalo,ali kad pomislim da u limuzinu ne mozes nista da stavis ko covek,ovo je extra! :thumbsup:

ovakav karavan je prakticniji kad prevozis sitnice, mozes lepo da ih uglavis, nema klizanja unazad i nema sakupljanja kad otvoris peta vrata ;) ali za habaste stvari koje su deblje od 65-70 cm, ipak mora krovni nosac  :D

 

A sto se tice odabira sledeceg auta - svaka cast! Ja to zovem entuzijazam, hrabrost, smelost, potez za postovanje, i izbegavanje svakodnevnice :clap:

pomenuo si i thesis, jedino ako je dizel 2.4, dok se ne promeni nas tupavi zakon za obracunavanje cene registracije, bice po malo za izbegavanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I te original krovne nosace sam jedno vreme bas trazio,i na kraju odustao. Imam neke koje vrse posao,a da imam originalne nikad ih nebi ni skidao :smoke:

 

A sto se tice kupovine,bitno je samo da bude E segment, jer je meni bre Lybra mali auto! :D  

 

A posle gledam da bude "poseban",povoljan... i eto ti Lancie ili SAAB-a! :thumbsup:

 

Gledao sam neke slike po netu,jel moguce da su ovo fabricke felne sa Fiat Barchetta!? :blink:

DSCN5242.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je moguće 

 

fiat_barchetta_1995_images_1.jpg

 

Kako ćeš za Saab i održavanje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Pa i nije im neka felna :D ,celicna felna na koju ne moze ratkapna!? :crazy:

 

A sto se tice SAAB-a,mislim da to nije nikakav problem,ima servisa...tu je internet,ebay... ne cimam se ja oko toga! :smoke:

 

Uskoro nove Lybra fotke... :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uskoro nove Lybra fotke... :cheers:

 

DSC_0064.jpg DSC_0065.jpg DSC_0066.jpg

 

DSC_0067.jpg DSC_0068.jpg DSC_0070.jpg

 

DSC_0071.jpg DSC_0072.jpg DSC_0073.jpg

 

DSC_0074.jpg DSC_0076.jpg DSC_0077.jpg

 

DSC_0078.jpg DSC_0079.jpg DSC_0080.jpg

 

 

Da ne bude sve idealno, pobrinulo se svetlo za tablicu koje je crklo i vozacev podizac koji je poceo da brljavi i ispusta cudne zvukove, ovih dana odoh kod elektricara da sredim ove "kvarove" ... ostalo je sve tip top, sve u svemu VIVA LANCIA!!! :thumbsup:

Edited by aleksa_indjija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aleksa, jel u prvoj boji kompletna? izgleda fantasticno!

stvar koja mi se kod moje libre najmanje svidja je to sto je farbana kompletno, ko zna koliko kita ima koji ce se svakako pokazati kroz neki period... ali sta je tu je :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sad vidim da si me ovo pitao, farbana je bar dva puta!  :D

 

Ja sam farbao gepek i zadnji branik, a i kad sam je kupovao video sam da je farban zadnji levi deo, zadnja vrata i krilo (mozda vidis na 10. slici), malo je keder zafarban,a i bocno staklo gepeka nije isto godiste kao i ostala.

 

Inace, sredjen podizac i sijalica, plus zamenjenje svecice i namontirane zimske gume, sve u svemu 20 evra!

 

Ostaje da uzmem zadnji brisac i dihtung deklu, kad smo menjali svecice videli smo da je pustio bas malcice ulja, ostalo je sve perfektno! :thumbsup:

 

Uskoro slike.... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispostavilo se da tik sto sam kupio libru, krenuo sam sa adaptacijom i renoviranjem kuce. I tako bih se za_ _bo da sam pazario limuzinu kao sto sam hteo  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav sverc, ja sam iz onih ekipa sto vam ostave auto na klocnama bez tockova... :harhar:

 

Sto se tice karavana, zakon! :smoke:

 

Inace, nocas mi se upalila lampica od erbega  :wallbash:, obarao sam suvozacevo sediste i eto problema! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nista lepse nego oboriti suvozacevo :animier:  sediste 

 

Vredi svake upaljene lampice :guitar:  :thumbsup:

Edited by bglion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...