Jump to content
FAS Goran
aleksa_indjija

Lancia Lybra 1.8 SW - Inđija

Recommended Posts

Prvo pranje ove godine... :smoke:

DSC_0139.jpg
 
Inace, evo prodje jos tri meseca voznje, samo sipaj i vozi, lampica ugasena... ma Lybra ni da stucne!  :clap:

 

A pre par dana sam se odusevio sa "ovim", kako ide, kako lezi, kako sija!!! :w00t:

DSC_0109.jpg
Edited by aleksa_indjija

Share this post


Link to post
Share on other sites

pu pu pu, da je ne ureknemo ;) drugar je nedavno na istoj kao tvojoj ugradio sekvent plin, kaze identicna mu je potrosnja kao na gorivu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se javim...  :smoke:

 

Po cetvrti put registrovana Lybra, registracija, tehnicki, stakla... 200 evra!

 

Auto je super stanju, nista mu ne fali, uskoro odradjujem i veliki servis...

 

Od promena ima samo da sam ofarbao celicne zimske felne...

 

DSCN5239.jpg DSCN5242.jpg

 

IMG_20140318_130057.jpg

 

 

Uskoro jos slika.... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imenjace, pa ostavi ove radove za nas traktoriste. :p Iscitah temu sad, jako lepa Lybra, vidim da je svasta prevozila i da sluzi odlicno, neka tako i nastavi. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam dugo pisao... a nije ni bilo o cemu, sipaj i vozi, nista ne zeza. :guitar:

 

Vanredno je bilo samo menjanje cilindra kvacila pre skoro godinu dana, sa uljem izaslo oko 30 tak evra.

 

Sad u januaru uradjen veliki servis, to je 300 evra, ostaje mi remenica od klime da zamenim, dobila je bas puno lufta, to ce majsto da vidi sta i kako, do vrucina bice spremno. :fun:

 

Evo da ne brinete, Lybra je oprana, garazirana... bice uskoro jos slika.

 

IMG_20160209_144246.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradjena i sesta registracija, sa staklima... 240 evra.

 

Zamenjana sva cetiri diska i plocice, sve Yurid... 150 evra.

 

Zamenjen kompresor klime i ponovo punjenje klime... 50 evra

 

Trebalo bi da zamenim zadnji lonac, al cekam da se raspadne skroz, sad uzivam u grmljavini...:D

 

Novine su, da sam limariju malo iscukao:lol:... vidi se kod cepa rezervoara, roknuo sam banderu u rikverc, i prednje krilo kod branika me neko zakacio, bice sredjeno uskoro.B)

Inace, Lybra ce vecinu leta da provede u ladovini u garazi, jer... :robo:

 

IMG_20160701_131055_1.jpg
 

Edited by aleksa_indjija

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, aleksa_indjija said:

Dvoje zvalo, dvoje preko poruka... nece skoro otici.

 

Ja sam svoju (siva, karavan, 2004 god i 1.9 jtd, je bila) prodavao od aprila do pocetka septembra ove godine, 7-8 zvalo, dosta poruka za zamenu neke su bile ok a neke Boze sacuvaj. Prvi koji je dosao da je vidi, taj je kupio, dosao jos jednom sa majstorom da je on pogleda i ostavi mi pare, koliko sam trazio, nije bilo cenkanja sa njegove strane. Samo strpljenje ti treba.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posuda pocela da vlazi tu na spoju plastike, neprimetno je gubila tecnost, al ipak bitnije da nije drzala pritisak.

 

Cudno mi da niko nema posudu, a ista je za sve Lybra, jedva nadjoh ovu, 15 evra, ali sa sjebanim cepom, pa sam ostavio moj stari.

 

Sad moze da doceka zimu na ulici.:D

 

Sto se tice prodaje, mozda budem menjao za neki mali gradski auto, sestrin sin je pocetnik pa bi mu dobro doslo, ili za neki maxi skuter za mene.B)

 

Opusteno, registrovana je do juna i ne zurim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...