Jump to content
FAS Goran
Mik

Kompilacija sudara...

Recommended Posts

Ko zna koliko je isao... Nikako da se ljudi opamete. Verujem da svi ovde volimo brzinu, i svaciji auto, ma koliko bio slab, moze stici do brzine potrebne za tragediju.

Zato jako dobro trebamo da se najezimo kad ovo gledamo i jos jednom porazmislimo pre nego prekoracimo ogranicenje bar 4 x, kao sto je ovde verovatno slucaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tužno, i u mom kraju u okolini Trstenika godišnje bude ovako neki žešći udes sa tragedijom, bar jedan u kom pogine neko mlad koga znam, a ove godine drugar sa autom bio u Švajcarskoj, verio devojku tamo i došao i kao aj da ode do sestre da je pokupi sa posla i zaspi za volanom i sleti sa puta u neku provaliju, celu noć je auto stojao tamo, nije niko video i tek ujutru ga našli... Posle mesec dana kreću tragedije sa motorima, za dva meseca 3 mlada čoveka i to iz gluposti, jedan se potrkao sa nekim drugarom, išli sa dva motora, drugi došao iz Rusije kod drugara na svadbu i kada se vraćao sa momačke večeri pogine sa motorom i treći komšija sa velikim skuterom se zakuca o auto koji ga nije registrovao i izleteo mu... Strašno, ne daj bože nikome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja upoznat t glavni uzrok nesrece je neprilagodjena brzina uslovima puta...kad kazem uslovima puta misli se na veliku vodu koja je bila na putu jer je to vece kisa padala ko luda....a put je los pa se voda zadrzala na istom, tako da je verovatno doslo do aqua planinga pri nekom blagom skretanju i eto tragedije....

Share this post


Link to post
Share on other sites

b52.jpg

http://www.rts.rs/pa...0%BD%D1%83.html

Suvozac je bivsi decko od moje mnogo dobre drugarice...sta reci sem ta brzina...jos mokar put a jos i 206 gti koliko mogu da primetim

Sad mi ortak reče da je to sin jedne naše zajedničke poznanice. Nema tu šta komentarisati, žalosno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj što je snimao je baš imao sreće. Nažalost kod nas na ulicama je ovo česta scena, nekad i sa tragičnim završetkom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno bi i ono bilo tragicno da se nisu mimoisli,jer ono je ogromna brzina....,a oni sa ladom,mozda videli ljudi s kim imaju posla,pa ajmo polako,ali njima je cini mi se bilo zeleno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi rusi slabo pale bočne vazdušne jastuke (zavese). Kada bi neko znao i poštovao propise Perica bi bolje prošao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...