Jump to content
FAS Goran
Mik

Kompilacija sudara...

Recommended Posts

Fascinira me da lik ne probije rampu... i to nije samo u ovom slučaju, gotovo uvek taj slučaj kad neko zaglavi na pruzi... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Za manje od 10 sekundi naisao voz kad se rampa spustila, .ebes ti te moderne zeleznice. :laughing:

 

 

The crossing was protected by signal lighting and gates, and the driver entered the crossing when the red lights accompanied by acoustic signal were on for at least 30 seconds. The driver drove into the crossing despite warnings and as the gates went down, he stopped the truck on the tracks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fascinira me da lik ne probije rampu... i to nije samo u ovom slučaju, gotovo uvek taj slučaj kad neko zaglavi na pruzi... 

 

Ni meni to nije jasno ??????

 

Znači par stotina evra štete za rampu i retard razmišlja. Ovako troje poginulih, 17 povređenih i 157 700 000 CZK (5,83 mil evra) štete ?????? 

 

Za ovo drugo sam bio prisutan ali kao putnik u zadnjem delu busa, isto tako upao na prugu dok se rampa spušta i retard usporava, skoro da staje. Gledam kroz zadnji šiber na krovu i vidim kako se spušta rampa .  :popo:

Kad sam mu dreknuo od pozadi mislim da su stakla poispadala iz kedera (Kuvalja je u poređenju tih kao povetarac) i od straha stisnuo gas. Srećom kod nas imaš dovoljno vremena da odeš do vozaća opališ zaušku i mirno se udaljiš od busa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna, valjda se izgubi covek u tom trenutku, nije svejedno kad gledas voz koji ti se priblizava brzinom od 150-200 na sat i kad gledas onaj nas koji juri 30 i koji bi se zaustavio da ima ispravne kocnice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da , najsigurnije mesto da se sačeka voz je da stojiš posred pruge. Ono računaš neko će da ponovo digne rampu.  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad videh ovo. De nadje bas na Stilo da se zakuca :(

Edited by vix

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.90 promila sa 22 godine pa ne da mu treba uzeti dozvolu negu uzeti sve,i sve sto ima i sto nema da bude go ko pistolj.Budala godine i jos kaze ko me udario

http://www.blic.rs/vesti/hronika/jeziv-snimak-pijan-divljao-po-obrenovcu-i-ostetio-14-automobila-pa-izazvao-stravican/wqb5ng5

Edited by DaliborLazarevic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Policajac telom spasio pešaka

 

Video iz Belorusije još jednom nam pokazuje koliko je važno da se prilagodi brzina vožnji po zaleđenom i snegom prekrivenom putu, kao i da se poštuju saobraćajni propisi. Na snimku se vidi kako policajac u poslednjem trenutku uspeo da za ranac povuče dečaka i da ga svojim telom spasi ozbiljnijih povreda. Na njih je na pešačkom prelazu naleteo automobil koji se kretao tramvajskim šinama. Policajac je od udarca povredio nogu, dok je dečak bio samo ugruvan. Vozač je priveden u stanicu gde je morao da objasni razloge za žurbu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ignorisanje propisa često dovodi do ozbiljnih posledica u šta možemo da se uverimo ako pogledamo video iz Rusije. Čovek ''sa bogatim iskustvom iza volana'' se ponudio da svojoj lepšoj polovini daje časove vožnje, umesto da edukaciju prepusti instruktorima iz auto-škole. ''Profesor'' se na kraju pokajao što nema automobil sa dodatnim komandama.

 

 

-----------------------------------------------------

Uz brojne kamere na svim uglovima, u prilici smo da vidimo najinteresantnija dešavanja na ulicama. Nažalost, u to spadaju i brojne nesreće, a ova koja se desila u američkom gradiću Van Nuys jedna je od najstrašnijih.

 

 

Vozeći Hyundai brzinom od 160 km/h (procena policije), Alex Wilright, američki atletičar koji se čak takmičio i na Olimpijskim igrama 2012. godine direktno se sudario sa GMC-om Yukonom. Policijski službenici izjavljivali su da se kretao ogromnom brzinom, a nakon udara odbacio je velikog Jukona četrdesetak metara. Neverovatno, ali niko nije poginuo u sudaru. Nakon udara u Yukona, Hyundai Sonata je udarila i u Corollu, preskočila Priusa i na kraju sletela na Tacomu. Dakle, radilo se o itekako ozbiljnom sudaru. Pet osoba je povređeno, uključujući Wilrighta, koji je, jedini u kritičnom stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...