Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

sikter druze, ne zivim ja tu, tasta mi je tu i zena mi radi u apoteci preko puta pa visim dobrano tu ali sam

2km dalje na putu za jastrebac ako si nekada isao

dzukac je neka civava al ima i gene ruskog terijera, bice samo malo veci kad poraste :laughing:

uzeo sam u leskovcu od coveka sa oglasa, ne znam ga ali je odlican za saradnju, ima dosta italijana

sw11010.jpg

http://www.kupujempr...-svi-oglasi.htm

ovi tvoji komsije nesto i nisu, za auspuh konkretno im je lepa cena 20e ali kao zovi sutra da vidim jel jos tu

a i slike nesto nisu voljni da salju tako da sam odustao, auspuh bez slika ne razmatram, narocito polovan

bane ako nisi uzeo gume koje trazis ima moj komsa 2 trayal t 200 pa ako ti igraju da odem da uslikam

skoro su nove ali mu se raspao auto pa sad rastura i baca u sekundarne sirovine

danas mi je klincu rodjendan ali ako te zanima da nadjem neki minut da odem da skljocnem

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre sat vremena tatin sin (znam da jeste) u audiju 4 laganica u rikverc gura se nesto da se ubaci

i tras u moj branik, posmatram dalje i covek ladno izadje gleda u njegov branik i mrmlja nesto

onda ladno pljuc u ruke i trlja nesto pozadi sto znaci da je ogrebao svoj precious audi

nista nisam reagovao jer sam video da mi nista nije ostetio ali njegova faca je neprocenjiva

u narednim minutima dok je bio tu i cekao nesto, kasnije je jos jednom izasao i zagledao goozo

a naravno u moj auto nije ni pogledao jer ga naravno ni ne zanima (a i sto bi) on ima 0000

kappa_curtain.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao si da izadjes i na prepad da mu uzmes bar jednu crvenu. Mada obicno takvi kao on kukaju da nemaju pare. Kao onaj nakupac iz majstoske radionice. :laughing:

Edited by Dr. Tuborg

Share this post


Link to post
Share on other sites

odmah iza krivine tu je bila patrola a odlicni su mi drugari

trebao sam da ih pozovem i da krenem s pricom da je ko zna sta unutra osteceno

(a stvarno nema ni tackice od udara zato nisam ni reagovao) pa da molim da se radi zapisnik

i da zovem osiguranje i slicno da zanovetam

mada verovatno bi sutra obojica bila suspendovana a ja posecen onako maaaalo :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti motori 2.0 20v su ekstremno dobri i obozavaju obrtaje nisam imao nikakav problem sa takvim motorom a vozio sam ga u Bravu a kad sam ga prodao na satu je bilo 210000 hiljada .Kvalitetno SELENIJA ulje i nemas brige. A kad se dohvati 4000 obr auto postaje prava azdaja.Uzdravlje da vozis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vozi se samo tako, jedan od najboljih motora koje sam vozio ( a bilo ih je )

palo montiranje zimskih gumica i detaljno pranje i voskiranje ( valjda )

Nokia1306.jpgNokia1307.jpg

Nokia1308.jpgNokia1309.jpg

Nokia1310.jpgNokia1311.jpg

kakva je grdna sva izgrebuckana :guitar:

i kurajber da uveseli okolinu

Nokia1312.jpgNokia1313.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Photo0034.jpg

bolje nego ra jf  ;)

 

nije druze Nikola, falila su samo dva mala parceta ispod pola metra, cirka 250 din i neke potvrde i zamena tako

da sam to platio 1500 i reatest 6000 i registraciju 26500 zbog tablica, lapo je ziveti u serbistanu jbga

 

ustvari dodali smo i neke parcice od rebrastog creva ma sinama koje nose bocu, na samom sastavu, kao ne

moze da se direktno dodiruju mora bilo sta, a jbno rebrasto crevo make the difference :police::realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a tu sam svaki dan, sta cu ( a pozar primetio nisi a )

ova teta sa alfom mnogo brza, dok sam ga izvadio ona utece :guitar:

probaj sledeci put pink panter u centru, ona pesacka ulica odmah od spomenika kosovskim junacima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo da ti kažem nisam ni obratio pažnju, jer nisam bio odavno, a znam da su te kuće tu sve stare, rekoh možda to tako stoji duže vreme.. Ako je Pink Panter iz lanca brze hrane Pazarskog ćevapa, onda znam koji je ukus u pitanju, oni su mi svuda isti, a baš imaju dobro meso :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...