Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

ja sam izbacio rezonator eno ga skuplja prasinu i mislim da nema neku ulogu. ovako je lepse 100x s tim sto je ovde prljavo a i stavio sam nalepnicu koju sam dobio uz bmc DSC00008.jpg

Edited by Milosnis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ulogu samo u smanjenju buke usisa. A kod onih sto imaju gas samo  se napuni nepotrebno gasom i buuuum! Zasto se skida kod njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zamenio pre par dana senzor papucice gasa..I dalje mi secka na metan,poludeo sam...Desava mi se da se zagusi auto na benzinu a na metanu ubija kako secka...Ne znam vise sta da radim...Imam jos neki problem oko auta..ne znam koji senzor bi mogao da napravi ovaj problem..Imam gresku za lambda senzor i knock senzor..Oni crkavaju brzo zbog gasa..Samo ne znam dal mi protokomer dobar i da lizbog njega oce..Stvarno ne znam 

Edited by Majstor_Paja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kameni most   :D   sa oko 7mm sare uleteo za ovo leto

IMG_4378.jpgIMG_4379.jpg

za vikend radim jedno detaljno i spolja i unutra a zatim foto sesion jerbo ga bacam na prodaju

3 godine bez problema i sa smesnim ulaganjem ali vreme je za nesto novije

tesko da mogu da kupim bolji auto ali bar ce biti noviji a ovaj ce ostati u lepom secanju :)

 

imamo i novu stranicu pa ko voli lanciu neka opici like

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raso jel si u cetvrtak u Ks? dolazim pa sam mislio da vidim kappu i da pijemo kafu..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuj fan, fanatik.:) al lepa auta ove kappe iskreno imaju liniju izuvaju a vecini ruzna (i meni samo malo prednji deo). :) pozdrav Raso

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) dosadi vremenom

 

stilo, libra, grande zunto, pa i obican i sl

zanimaju me i automobili koji nisu italijani ali ne bih se na njima zadrzavao (samo da premostim :) )

 

imam u planu jedan oldtimer (lancia) a ako propadne juricu kasnije jednu kapu kupe da joj budem poslednji vlasnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta ostane od lamele kad kupis neodgovarajucu a majstor ne provali da ne pasuje

sem zubaca koji ne pasuju pomenuti majstor nije nitovao lamelu gde se to inace i radi

vec nesto zbudzio kuci sam, zinulo mu ... za 10 evra

srecom sve ostalo je ok, nista se nije skrsilo, samo lamela promenjena i sad je kvacilo meko kao dusa :)

 

IMG_0434.jpgIMG_0435.jpgIMG_0436.jpg

IMG_0437.jpgIMG_0438.jpgIMG_0440.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

posle 4 godine i samo 20ak hiljada kilometara rastadoh se od "vencanice"

ostace u lepom secanju, nije me puno kostala a zadovoljstvo koje pruza je visestruko vece od cene koju kosta

na zalost zbog samog posla a ona mi ni malo ne odgovara, godina koje je gaze a pomalo i zelje za promenom morala je da ide

ima nesto ulaganja koje ceka novog vlasnika ali uglavnom jeftine stvari, zapustio sam je malo zadnjih meseci

nadam se da ce lepo da ga vozi kao i mene sto je

jednog dana mozda i kupim ponovo nekog kupea da mu budem poslednji vlasnik ali otom potom

 

itlijanima jedno veliko bravissimo za ovaj automobil :clap: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...