Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Auto znakovi, 3D auto stikeri, nalepnice za felne, prednji ili zadnji znak, privesci...

Recommended Posts

gotovi ce biti sutra verovatno , stigle su mi nove masine pa smo ih instalirali dva dana :wallbash:

javljam ti cim budu gotovi...... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opasni trebalo bi mi za prijatelja 4xalfa romeo znakovi za cepove alu felni,unutrasnji promer rupe je 5cm,znaci neki mm preko 5cm da bi se zalepilo i za alu felnu.Koliko money? :welcome:

Moze.Saljem adresu na PP :welcome: I onaj znak Italijanske zastave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam otisao po stikere koji su uradjeni, a po svoj prilici necu otici, pa se izvinjavam gusaru na nepreuzimanju....

Imate gotove Abarth stikere, ja sam dobio nove stikere pre nego sto su isti bili uradjeni, pa bi mi ovo bilo visak :no

http://postimage.org/image/ooiss9tvz/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigli stickeri.Extra su :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

gusaru moze li neki uzorak,predlog za pragove - hteo bih da pise BRAVO (slova kao darko sto ti je poslao-sportline) na stikeru tamne boje (crne)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoće li biti stikera za ključ što su se neki interesovali odavno? Meni je odavno otpao i nervira me.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi zainteresovani za 3d stikere za kljuceve nek mi ostave podatke za slanje , stikeri su uradjeni i imate ih u primerima a u izradi je jos par razlicitih varijanti:

min za narucivanje i dalje je 500 din da bi se isplatili troskovi slanja.......

:welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova kombinacija, bar meni, brutalno dobro izgleda:

16072011383.jpg

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam par primera koje smo radili za lanciu ali najbolje je ispao plavi logo u sitnom karbonu ispod ili na selver podlozi , mislim da imas medju primerima ali najbolje je da me pozoves pa se dogovaramo jer ima dosta konbinacija...065-856-856-0 Petar

Pozdrav :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

alfa_romeo_mito_quadrifoglio_verde_al_salone_di.jpg

Trebalo bi i meni ovako nešto... :D Kontaktiraću u narednim danima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...