Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Zalepih ja foliju na ovaj deo branika

IMG_2210.jpg IMG_2211.jpg

Pa jedna iz daljine i jedna onako neobavezno

IMG_2222.jpg IMG_2216.jpg

i jedna slika ogrebotine koja je nepažnja prethodnog vlasnika i koja mi od početka bode oči, ali uvek sam je zaobilazio, neka je protiv malera

IMG_2217.jpg

Nisam nešto bog zna šta zadovoljan kako je ispalo jer je dosta hladno napolju i nisam uspeo da savijem foliju odozdo da se lepo uhvati, a i radio sam iz dva dela, lepo se uklopilo, ali ipak mi je bitno da su pukotine farbe pristojno zamaskirane..

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja sam ga svesno skinuo :guitar:

Malopre sam ga baš zagledao, onako je neobičan malo, ali ništa mu ne fali za promenu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad bio do FAS-a da ubacim cv za burazera, pa okinuh jednu amatersku telefonom, ali nije toliko ni bitan kvalitet slike, koliko je bitno lepo društvo :turned:

DSC00295.jpg

p.s. inače je 98% celog parkinga u Italijanima i domaćim vozilima, retko se uvuče nešto drugo... Ima par nekoliko bruka dobrih 159, Đulijeti, Delti, stao sam na minut da uživam u pogledu, pa tek onda krenuo nazad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ces uzimati novo auto, uzmi JTD-a punta :) nista drugo :D ja sam imao Pandu 2003 godina benzinac i od kako sam kupio punta, preporodio sam se :) cak zaboravim kad sam nasuo gorivo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne isplati se to prema mojim kalkulacijama nikako, jeftinije će da mi legne Sporting sa plinom, jedini dizel motor o kome bih ja lično razmislio bi bio 1.3 m-jet, ali dosta stvari me odvlači od toga.. Prva je da mi devojka mnogo teško podnosi put, več posle 5minuta vožnje kolima počinje da joj bude muka i često baci peglu kad oseti sagorevanje dizela koji ide ispred nas, tako da već i onako muku mučim sa njom, ne mogu nigde normalno da odem sa njom, još bi mi falilo i da se vozimo u dizelašu, to bi tek bio haos...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ces uzimati novo auto, uzmi JTD-a punta :) nista drugo :D ja sam imao Pandu 2003 godina benzinac i od kako sam kupio punta, preporodio sam se :) cak zaboravim kad sam nasuo gorivo :D

Ni jedan benzinac osim HGT-a ne ide kao JTD, ali gledano sa ekonomske strane, svaki benzinac opet osim HGT-a, sa ugradjnim gasnim uredjajem (pri tome mislim iskljucivo na Punta) je jeftinije voziti od bilo kog JTD-a.

Cene gasnih uredjaja su toliko pale, sad sekvent gasni uredjaj Stag-ov racunar i Tomesseto instalacija moze bez problema da se uzme za 400 eura. A sljaka bez ikakvih problema.

Registracije i popravke ne racunam...a i to ide u korist benzinaca.

Ne moz` i jare i pare.

Zato, ako ces vec ponovo Punta savetujem Ti da uzmes ili Multijet ( kod njega je registracija dzabe ) ili 1.2 16v ili oni bas retki 1.4 16v.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.4 je stvarno strašan auto, prejak je motor. Ja sam se baš razočarao u moju Astru kada sam video kako taj 1.4 ide..

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.4 je stvarno strašan auto, prejak je motor. Ja sam se baš razočarao u moju Astru kada sam video kako taj 1.4 ide..

1.4 16v - 95 HP za Punta brutalno. Auto tezak oko 1000 kg a skoro 100 konja. I jos gas da se stavi u njega i Bog da te vidi, ide kao besan a ne trosi puno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videću kakva će finansijska situacija da bude kada budem rešio da se ponovim, taj 1.4 sa Sporting opremom je pun pogodak, mada mislim da će i 1.2 16v Mk2a da zadovolji sve moje potrebe, uglavnom se nadam da najdalje do aprila uletim u malo snažniji auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mada mislim da će i 1.2 16v Mk2a da zadovolji sve moje potrebe, uglavnom se nadam da najdalje do aprila uletim u malo snažniji auto...

Setih se tebe (ako vec nisi video):

http://www.fiat-lanc...showtopic=57015

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, video sam oglas, ali traži za njega 3.250, za te pare bih pre kupio Stila, a i više sam za klasiku što se tiče boje, biće ili ista boja kao što je moj ili crni.. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zmija otrovnica :laughing: Do sada nisam sa njim nijednom potpisao, a juče sam ga po prvi put nabio u 4.500 obrtaja, zadao sam se bio da preteknem nekog lika sa Pežoom 605, mislio je da dobro vozi, pa rekoh aj da mu objasnim par krivina :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo dobro izgleda, teško da ćeš naći lepšeg Sportinga od njega :laughing: Inače, ako ostaješ na Puntu, idi bar na mk2b i 1.4 ako naleti, verujem da ćeš mnogo više uživati u tom motoru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj je stvarno pun pogodak :laughing: Bolje da nema sve što želiš, zanimljivije je mnogo kad ima u kola da se ulaže i uživa u njima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma polako, biće možda i boljih prilika, prvo trebam da ovaj prodam, i da se finansijski obezbedim za taj poduhvat, za sad mi je bitno da me ovaj dobro služi i da nije puno zahtevan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jel ti ne bi bilo dosadno da opet vozis punta, mislim i mk2a i mk2b su prakticno isti unutra ... zar ti nije lepse da uletis u nekog stila ili alfu mozda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...