Jump to content
FAS Goran
boki

12. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Ja sam miran.Zivi bili pa videli...rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako i bude padala kisa, samo treba da se dogovorimo u cijem autu palimo rostilj. U mom ne mozemo, imam svetao enterijer, videce se mnogo. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bki

Meni sestra stize u nedelju, moram na aerodrom po nju, i to po sred skupa, u 13h.

I ja sam u to vreme na aerodromu, moja sestra ima let u 14:15, tako da cu i ja da kasnim. Samo sto ja sa aerodroma idem pravo na Kosutnjak, a ti moras da vozis sestru kuci :whistle:. Vidimo se na Kosutnjaku.

Sve lepsa i lepsa pognoza. :) Nadam se da ce da se popravlja na bolje do nedelje.

Evo sta kaze i Meteos, mnoge tv stanice koriste njihovu prognozu, tako da je relativno tacna :yeshttp://www.meteos.rs/bs/bgforec.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da vreme nije naklonjeno, ali ja imam drugi problem.

Do koliko ste na okupu tamo?

Meni sestra stize u nedelju, moram na aerodrom po nju, i to po sred skupa, u 13h.

Najgore moguce vreme je izabrala za dolazak, posto ni da dodjem ujutro pa da odem, ni da dolazim posle, posto ce te se verovatno razbezati, jer pre 15h ne bih stigao nikako!

@Bki

Meni sestra stize u nedelju, moram na aerodrom po nju, i to po sred skupa, u 13h.

I ja sam u to vreme na aerodromu, moja sestra ima let u 14:15, tako da cu i ja da kasnim. Samo sto ja sa aerodroma idem pravo na Kosutnjak, a ti moras da vozis sestru kuci :whistle:. Vidimo se na Kosutnjaku.

Sve lepsa i lepsa pognoza. :) Nadam se da ce da se popravlja na bolje do nedelje.

Evo sta kaze i Meteos, mnoge tv stanice koriste njihovu prognozu, tako da je relativno tacna :yeshttp://www.meteos.rs/bs/bgforec.htm

Ljudi, a sta mislite da dodjete prvo u kosutnjak, druzimo se malo, a onda jedno pola sata pred sletanje aviona zapalite na aerodrom. Ne zaboravite da sad i avioni kasne (licno iskustvo, kasne cak i prekookeanski letovi), a drugo, treba bar jedno pola sata da izadju iz aviona, pokupe prtljag i izadju. Taman sat vremena da stignete na aerodrom. Jedino morate da proverite satnicu maratona da vam se ne desi da zatvore gazelu zbog maratonaca bas u vreme kad krenete preko nje (mada mislim da putanja maratonaca nece uticati na saobracaj na auto-putu. Inace, ako ne bude kise, zaglavice vecina nas skoro do mraka, bar je tako bilo na poslednjih par rostiljanja.

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kosutnjaka mogu da idu na zeleznik i onda ostruznickim mostom i stizu na aerodrom za 20 min opusteno i bez vece guzve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za dolazak aviona OK, nego muka je sto ja vozim na poletanje. A treba izmedju chuke i po ili dve vremena da budem na aerodromu pre poletanja, a zbog maratona je zatvoren Brankov most, tako da ce na, vec usporenoj Gazeli biti jos vece guzve.

Edited by AnDrA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odvezi je u 08.00h :harhar::harhar::harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nebude kise dolazim...

Edited by Prexy89

Share this post


Link to post
Share on other sites

I na weather.com su ukinuli kisu za nedelju.Ostavili si samo oblacic za svaki slucaj... rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neee,pise ispod oblacica da je to dim od FLCS rostilja.Posle Japana najveca ekoloska katastrofa...harhar.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.hidmet.gov.rs/ciril/prognoza/stanica.php?mp_id=13274

Mozda ce jos malo podici temperaturu, jer je prognoza za nedelju od jucerasnje povoljnija za 2C

Inace, po nasima kaze da ce biti ne bas suncano, ali ok vreme.

Evo, vec su digli temp. za nedelju na 17 a kad sam ovo postovao bilo je 16!!!

Cenim da ce biti 20 C

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.hidmet.go...php?mp_id=13274

Mozda ce jos malo podici temperaturu, jer je prognoza za nedelju od jucerasnje povoljnija za 2C

Inace, po nasima kaze da ce biti ne bas suncano, ali ok vreme.

Evo, vec su digli temp. za nedelju na 17 a kad sam ovo postovao bilo je 16!!!

Cenim da ce biti 20 C

Mislim da ako dobro raspalimo vatru,temperatura ide gore 2 stepena....harhar.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi reci Bokija :thumbup:

i obecaj :yes da ces malo da nam pozajmis tvog goriva (TNG) :w00t:

da temperatura bude sto visa :thumbsup:

Edited by mik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto mu gromova, valjda ce i moje benzinsko kuvalo za kafu da podigne temp. makar neki delic stepena mik. :thumbup: Samo ako uspem da ga upalim a da ne eksplodira :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Ma ponecu i kamper gas, palim oba bre...

Edited by MISHONNIUM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bokija :smoke: je zaduzen za gas :yes

a mi cemo malo da ochadimo rostilj :ouch:

da ima onaj cumur -look :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bokija :smoke: je zaduzen za gas :yes

Znaci moram da veceram prebranac????question.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bice rostilj,strast bozja :thumbsup: ,koliko svaki dan se sve vise i vise dize,mislim temperatura,a do nedelje ima da bude i 25 stepeni,a kad raspalimo rostilj,ovi sto imaju klime u autu,morace da je upale malo da se rashladimo :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...