Jump to content
FAS Goran
boki

12. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

pa krajnje je vreme da se upoznam sa ljudima sa kojima nisam imao prilike do sad :thumbsup:

E ima kisa da pada garant ako se ti pojavis :)

Jest` majku mu... kad se samo setim kojom brzinom je u Zrenjaninu sa stola nestala prva tura rostilja... Mislim da je cak i dokumentovano nekim slikama, JEL TAKO NESHO? :harhar: Moracemo Mane i ja da malo bolje pripazimo na individue okupljene oko stola sa rostiljem! :police:

Inace, naravno da dolazim sa Juniorom, ko ce CBC-ovcima da zapali rostilj? :yes Osim ako mi zena ne da zabranu izlaska - mnogo sam kriv, pa moram da slusam :vava:

P.S.: ovih dana menjam avatar! :animier::animier::animier:

Pa ti povedi i Frau Bajkerku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kakvom je stanju trenutno, ne bi nam trebao nikakav ugalj, drva i slicni bakraci, dovoljno bi bilo da ona samo drzi rostilj, i eto optimalne temperature! Mislim da bi pre htela da sedis u kadi sa piranama, nego u sobi sa njom! I ne pominji joj nikakve motore ako ti je zivot mio... ...sledecih stotinak godina!!! :yes:yes:yes

Ajde da probam da se setim odmah kako ide za avatar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci , isijavanje. pec pec :) mora da si nesto debeeeeelo zabrljao :) valjda ce se oladiti do tad pa mozda i dodje , kazi da nema motora-samo automobila :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi koji budete dolazili van Beograda, sačuvajte putarine, dobićete novac od Kluba u oba pravca...što će biti od 500 (npr. za Novi Sad), pa više dinara po jednom autu... :thumbup:

Biće sutra ili prekosutra postavljene slike lokacije, dobićete i masovni mail...više puta...možda Dovla bude bio dobar pa opet napravi formular za prijave, da bi se znalo okvirno koliko ljudi dolazi...u svakom slučaju, imamo dve nedelje, što je sasvim dovoljno vremena da se sve pripremi. :thumbsup:

Neso druze samo da pitam da lisam dobro shvatio ako dodjem i ja dobicu putarine i gorivo placeno?

Evo i supruga se javlja da dodje i ona i rekla je da ce da napravi i tortu.

Edited by Jagodinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je super, bice to moj prvi skup sa clanovima foruma.

Odlicno

Znaci samo treba da popunim , da limoze i prijaelji da se dovedu koji voze FIATA a nisu clanovi foruma

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima kod mene u kraju dobra mesara, mislim da je ujedno i najbliza kosutnjaku...

mislim da je kasno u 11, tada je vec sve zauzeto, trebalo bi ranije da ode par ljudi da zauzme mesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Manfred

Ovo mesto gde se ide na Košutnjak nije zauzeto...sigurno.

Biće sutra slike tačne lokacije.

@ Jagodinac

Klub plaća putarine, ne i gorivo.

@ walker

Slobodno povedi koga kod želiš, vozili ili ne vozili Fiata ili Lanciu. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

....kazi da nema motora-samo automobila :thumbsup:

kako nema? mozda bas ja dodjem svojim prdavcem!!! :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je super, bice to moj prvi skup sa clanovima foruma.OdlicnoZnaci samo treba da popunim , da limoze i prijaelji da se dovedu koji voze FIATA a nisu clanovi foruma :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

naravno,svi su dobrodosli...

ima kod mene u kraju dobra mesara, mislim da je ujedno i najbliza kosutnjaku...mislim da je kasno u 11, tada je vec sve zauzeto, trebalo bi ranije da ode par ljudi da zauzme mesto.

brate,uzecemo meso gde i uvek gore na vidikovcu...a za mesto necemo u sumu vec gore iznad bazena,postavice josip tacnu lokaciju i slike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas si me sad razocarao Neso taman sam se naostrio da zapalim dole a ti me razocara,de ce ti dusa. :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, slazem se u potpunosti, mislim da znam gde je lokacija... mislio sam da je mozda na hajduckoj, ali ako je gore onda ima i blizih mesara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo ste sve to smislili:)

Datum mi odgovara, pa ću popuniti prijavu ovih dana.

Što se tiče roštilja, može se jesti i stojeći, al za kazanče će trebati manjerke i neko sedalo. Svako ponese sebi, i rešen problem...

Za ove što poste (a i za ove što mrse, ko voli, a ja obožavam), može se skuvati neki ljut riblji paprikaš (šaran, glave, ikra,...) sa testeninom. Jes malo zeznuto, jer je čorbasto i ne može da ćumur, treba imati 0,2 m3 drveta za loženje i kazanče, al je već neko spomenuo, pa rekoh da se nadovežem...

U svakom slučaju, ja jedva čekam ovogodišnji skup, s obzirom da sam od jednog vašeg člana/moderatora/admina (Koleta) već slušao hvalospeve u dvanaestercu (samo su mu gusle falile).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne trebaju nam drva, doci ce valjda neko od nasih drugara plinadzija... :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne trebaju nam drva, doci ce valjda neko od nasih drugara plinadzija... :rofl:

E, jbg, paprikaš na plin ne treba ni pokušavati :rant:

Ješćemo pljeske i :nuke: salatu :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako stvari stoje, dolazim...

Valjda nece nista da iskrsne kao do sada sto se desavalo... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi zelim vam extra provod, savrseno vreme i puno smeha, ja necu doci zbog obaveza. Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dođite, ekipa je mnogo dobra,

ali ponesite klopu od kuće. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost, opet nisam tu.

Lepo se provedite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako stvari stoje, dolazim...

Valjda nece nista da iskrsne kao do sada sto se desavalo... <_<

aaaaaaaaaa,dodji konacno da ti vratim lance :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Edited by boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo članovi kluba ili svi forumaši? Nisam član al bi došao na skup.

Nema ogranicenja, dodji slobodno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...