Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
vasa

2010 punto 1.2 benz

Recommended Posts

stize za dve nedelje,al eto da zapocnem topic :)

srebrni metalik,emotion abs paket opreme...

planiram da uradim sledece:

sjajna folija crna na krovu,retrovizori u crveno folijom mozda mat razmisljam jos uvek..

jel ima neko predstavu gde bi to bilo najbolje da se uradi i koliko bi kostalo?

pioneer sub u tubi 10" 120rms u gepek,

uzecu neko pojacalo blaupunkt za 4000din nasao sam u tehnomarketu,

zvucnike ne bih dirao za sada,ubacicu neki pioneer sa usb citacem..

modul daljinskog zakljucavanja,gde uzeti kvalitetan i gde ugraditi?

najbolje bi bilo da mi neko ugradi sve i muziku i taj modul,neka preporuka?

na leto mozda neke felne 15" crne verovatno i zatamnjivanje stakala na jedno 30%...o tom po tom...

sta mislite o felnama vecim od 15" za punta?

slike uskoro...

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ne, punto classic je u pitanju (sudeci po avataru i paketu opreme).

@vasa: pretrazi malo forum, nacices odgovore za sva pitanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha izvinjavam se iz bga sam...

punto je punto classic(kragujevacki)..

a ti podvarak imas strasne felne mnogo mi se svidjaju!

ako budu na prodaju prvi sam u redu :)

cak sam razmisljao da odmah prodam ovaj set novih sto dobijam uz auto tj zamenim za neki set novih 15,16,17 uz neku doplatu al samo ako naleti nesto dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

z15.jpg z16.jpg

nisam siguran dal ovaj amp moze da gura ovaj sub posto nemam specifikacije al sudeci po netu kad se bridzuje moze 140X1...

to mi stoji vec 7,8 godina tako kad sam teo da ga ugradim u caletov auto pre par godina majstor je rekao nije siguran da moze da ga pogura..

EDIT: menjao bih ovu tubu za cetvrtastu kutiju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze bazuka ili ti "tuba" nikada ne moze proizvesti basove kao vufer prema tome menjaj bez razmisljanja :thumbsup: :thumbsup: . A za pojacalo nisam siguran koliko snage ima u njemu s`obzirom na dimenzije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel zna neko kako se zove jack za cd player koji se nalazi u ovoom puntu?

da znam koji player da jurim da ne bi seko zice,hocu samo da ga udzekujem i da sljaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze bazuka ili ti "tuba" nikada ne moze proizvesti basove kao vufer prema tome menjaj bez razmisljanja :thumbsup: :thumbsup: . A za pojacalo nisam siguran koliko snage ima u njemu s`obzirom na dimenzije.

neka prvo proba tubu, mozda mu se svidi... nije mu problem da napravi kutiju ako je zvucnik dobar...

ako su u juga ubacivali euro dzek, verujem da je i u puntu isti.

Edited by mojito

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki plejer dolazi sa tim adapterom(euro jack) u pakovanju....Jedan kraj u cd plejer,drugi kraj "auto instalaciju" i SVIRA.Tebe to uopste ne zanima jer ce ti to ugraditi ovlasceni servis i naplatiti lepo.Moze i neko drugi da ti ugradi,ali mozes time i da izgubis garanciju na "nesto" na novom autu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ipak ce biti svetlo plava metalik...nju sam odabrao ali je sluzbenik rekao da nju kao nemaju pa je kao alternativa ostavljena siva metalik mada ni on izgleda nema pojma...

idem danas da ga preuzmem pa ce biti neke slike uskoro....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam na kupovini! :thumbsup:

Postavi ponovo slike, ne valjaju linkovi!

I da, ako sam dobro razumeo hoces retrovizore u crveno? Mozda gresim, ali po mom ukusu to nikako ne bi bilo OK! Ako vec nisu retrovizori u boji, moj predlog je da ih uradis u boji automobila i to je to! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne ide mi nikako sa ovim slikama...

u crveno sam mislio ocekujuci da ce auto biti siv ali posto sam dobio ono sto sam trazio sad razmisljam mozda bela ili orange a krov u crnu

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da kad god je kisa ili prolazim kroz neke vece bare nakvase se elektricne instalacije pa mi baguje centralna i sad brisaci...dal je to ili nesto drugo?

prvo nije htela da se zakljuca ja je zakljucam ona se sama otkljuca i onda zakljucam manuelno..

a brisaci sad nece kad im spricnem tecnost za pranje da obrisu automatski nego moram i to sam..i sve se obrnulo :)

e kad ga srbin pravi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budi malo precizniji,koliko si presao km.do sad i nacin voznje...Mislim ako ga przis mogao bi malo da trosi

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ vasa

Ovo nije tema za tehničke probleme (brisači, ulje...).

Ovde predstavljaš auto, a za tehničke probleme imaš poseban deo foruma i okviru njega deo za Punta. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...