Jump to content
FAS Goran
boki

Večiti Derbi, Fudbal, Basket, Arena, ulaznice...

Recommended Posts

A oni su "nasi" ... i tako u krug.

Ne, vaši su iz Doboja, i geografija ti je slaba  :D

 

dnjdrr.jpg

Izvukla me Roma

Iako volim inter navijao sam za romu juče samo zbog juvea, da im ne pobegni mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ne Nikolovski, nisam ja od te sorte.  :D

 

tarabe-oko.jpg


Teren na kom je odigrana utakmica u Novom Pazaru ne ispunjava uslove za održavanje meča. 

Ono je bilo strašno, slažem se, posebno jer je novopazarcima teren bio mnogo bolji za igru.  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro sad, nije isto... Kao što ste vi, recimo, navikli da perete kosu samo vodom, a svi drugi koriste i šampon  :D  Tako su i oni navikli da igraju na onakvom terenu.

Navika je čudo  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To može da bude samo na vaš račun, vaše titule čak ni ja ne pamtim  :D

KK Crvena Zvezda, kraljevi šljake  :thumbsup:

 

League Serbian League Winners 3 1993, 1994, 1998 Yugoslav League Winners 12 1946194719481949195019511952195319541955, 1969, 1972 Cups Radivoj Korać Cup Winners 4 2004, 2006, 20132014 Yugoslav Cup Winners 3 1971, 1973, 1975 European FIBA European Cup Winner's Cup Winners 1 1974

Share this post


Link to post
Share on other sites

Woodoo ... ti nesto o mujama i turcima pricas? Pa ti si one noci branio neke turke? Stvarno si smesan ... toliko smesan da bi mogao ime da promenis u Smesko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog Zvezde je i tarabe preskak'o (da je prati)  :harhar:

A neeeee... Ja samo volim da argumentovano govorim, a preduslov za to je baratanje podacima  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A oni su "nasi" ... i tako u krug.

 

One tvoje ...

Pa dogovori se, jesu li naši ili vaši?

Glavni sponzor FK Partizan je JP Eleltroprivreda Srbije, koja izdvaja 800.000 evra godišnje, a Dunav osiguranje i Galenika pomažu klub sa oko 100.000 evra, kao i Jat, koji svoje sponzorstvo daje u kompenzaciji za avio karte.  :whistle: 

 

10155541_699771633454231_420946991378519

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem .Pa ovi grobari da nisu zalosni bili bi smesni .

Umesto da lepo priznaju poraz i cestitaju , oni se sve vise blamiraju i traze utehu postavljaju ovde raznorazne gluposti , bave se zvezdinim sponzorima , statistikom , znaju sta je i koliko covic ukrao itd,  kukaju i placu.

Realno da smo hteli i da nismo odmari igrace mogli smo da dobijemo 50 razlike , ali to uopste nije bitno pobeda je pobeda i kraj .

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To može da bude samo na vaš račun, vaše titule čak ni ja ne pamtim  :D

KK Crvena Zvezda, kraljevi šljake  :thumbsup:

 

League Serbian League Winners 3 1993, 1994, 1998 Yugoslav League Winners 12 1946194719481949195019511952195319541955, 1969, 1972 Cups Radivoj Korać Cup Winners 4 2004, 2006, 20132014 Yugoslav Cup Winners 3 1971, 1973, 1975 European FIBA European Cup Winner's Cup Winners 1 1974

 

 

Znas sta su Zvezdini navijaci napisali na facebook-u kad su poslednji put osvojili titulu u kosarci?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nista,tad nije bilo facebook-a :laughing::hrhr: :hrhr: :hrhr:

 

 

 

bave se fmp-ovim sponzorima , statistikom , znaju sta je i koliko covic ukrao itd,  kukaju i placu.

 

Realno da smo hteli i da nismo odmari igrace mogli smo da dobijemo 50 razlike

 

Blago Covicu dok ima ovakve rent-a-navijace :hrhr:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...