Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ihaaa,do aprila ima da padne i bravo.

Samo zdravlja.

i nemoj da stajes tu,gledaj karavana,i samo udri. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/12/2016 at 11:55 PM, Milutin-NS said:

@ms - sad bez zezanja, moram malo da ga utisam, sada vec i meni malo smeta, ne po gradu, tu nek se dere koliko hoce, nego kad ga metnem u petu malo me vec nervira. Ne dere se on, nego me nervira...verovatno je sada zadnji lonac spalio unutra sve sto je moglo...vreme mu je ja mislim

Ista situacija,spaljeno sve plus je busan negde i ne da se dere,vec urla :)

Sta si planirao da stavljas?

Ja gledam Imasaf i Walker.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na proslim nekim kolima, koja sada necemo spominjati :D mi je svasta nesto pravio, skidao, tako i sada na ovom drugom HGT puntu, zadnji lonac koji mi je pravio je i posle 4 godine izgledom sjajan, samo sto imam utisak da je spaljen, mada opet menjao sam ceo sistem deo po deo, mozda sad tako i treba, ali hocu da ga utisam definitivno, a recimo zavrsetak auspuha hocu da skinem za starog lonca, jer eto i posle 4 godine taj koji mi je on ugradio, da se uzme neka fina pasta i da se ispolira, mogu kao novog da ga prodam. Jeste bio skuplji ali taj mi je Bata preporucio, i taj sam stavio...

Covek je totalni profesionalac, znaju to i Vule i Dezurni i svi...

jedino sto je malo...staromodan, kada sam mu iznosio neke moje ideje oko sondi, grane i sl. kaze on: "To nema sanse da radi", reko` Bato, ajde da mi to stavimo i probamo...

"Vidi radi, nisam verovao da moze" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ga vi preporucujete,ne sumnjam da je dobar majstor.Ja hocu samo da zamenim lonac pa me te kerefeke ne zanimaju previse :).Jedino da resim dal cu neki kvalitet ili malu privredu,koju nikako ne volim ma koliko je jeftinija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@gorank82 - Noooooo, samo on meni petom na 3500rpm da ne smeta...tu on najlepse radi na auto-putu, a variator se tu nije ni probudio :ph34r:

13 minutes ago, Dante Bg said:

Ako ga vi preporucujete,ne sumnjam da je dobar majstor.Ja hocu samo da zamenim lonac pa me te kerefeke ne zanimaju previse :).Jedino da resim dal cu neki kvalitet ili malu privredu,koju nikako ne volim ma koliko je jeftinija.

 

U tom slucaju samo odes kod njega, i kazes hocu to i to, hocu da se cuje ni malo/malo/puno ili kako god, na manjim obrtajima da se ne cuje - na visim da se cuje, sve moze :) tako sam ja krenuo da se na malim ne cuuje, pa posle da se cuje, ali sam posle toga promenio sve sto se moze promeniti, i dzaba sad...

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...