Jump to content
FAS Goran
Branko 23

Alfa Romeo 147 1.6/120hp (ex Fiat Uno mondo 1.0ie)

Recommended Posts

Evo, ja ti ne zameram uopste :thumbsup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šalim se malo ja, neće valjda niko da zameri :turned:

Ako dodjes na skup,videces ......hahaahh :)

Ivane,daj tu drugaricu,si lud,pa ne mogu da cekam ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xaxaxaxaxa pa ovo postaje definitivno najinteresantnija tema na forumu, zgAdna pevaljka bez zuba-neprocenljivo :rofl:

Inace svaka cast Bane za Una bas kako treba i sa ukusom :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav gazda, takva i tema, sam je kriv :).

Crni Uno ovde samo sluzi da krene zaje.ancija. Jedan post vlasnika, pa 20 postova u off-u.

I da ubedljivo najjaca tema na forumu, veselija nego i "Vicevi 120%" :). Mogao bi Bane sad na skupu da dobije neku titulu ali i miss mokre majice samo za sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahahahh hvala Nole,od sada Ivana vise ne znam,ivane nisi mi vise od poverenja,tako meni devojka rekla i cao zdravo,tj slicno....mozda tu nesto bude(ahahahh,al se tesim)

Evo ga rub bez plastike

DSC01087.jpg

Nigde zardjao nije posle 13god,a nista dirano ,ekstra,lepo ovako izgleda,ali su vrata sto bi se reklo starija dosta od ruba,jer je on tu u blagom padu bas zbog plastike koja tu ide,uradjeno ,u karbonu,kad stignem okacicu i slikati i onako ga ne vozim,nemam pare za gorivo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSC01082.jpg DSC01083.jpg

igrao sam se jos malo,dovescu to do savrsenstva :) e jesam majstor,treba devojke cesce da me ostavljaju,ovako bolje dobijam inspiraciju,onako mislim samo ne jedno ... :(:p

Zaboravih,ako nekome treba neki savet,neka pita slobodno ili neka pomoc :) prednost drugarice sa foruma :)

za sta savet druze? za karbon ili kako da ga devojka ostavi? :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze i jedno i drugo,za karbon igore,karbon i red bi bio da poter5as tu masinu malo dalje od VA,dodji na skup.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim ja KARBON-VIAGRU u najavi. Nego ima sa fenom i jajca da izgori, znači mora tehnika hladnog vajanja. Bojim se pevaljka bi samo riseve napravila sa onim zubalom.

Bane izvini, prešao sam 666 pa me tera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim ja da nas pevaljka sve ovde inspirise, tako da se apsolutno slazem sa kolegom:

Bane morace da ti razvuku jedan sator na okupljanju :D

A ako su takve kao sto Bane prica ocekujemo da na skupu bude kao na vec jednom pomenutom klipu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto za pevaljke definitivno vlada najvece interesovanje onda jos samo Nesa da sklopi neki dil sa uvoznikom Durex-a pa da na skupu besplatno dele kondome kao partneri kluba, ipak su to pevaljke ne treba se zezati sa tim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci na skupu da bude ili njihov stand ili neka mobilna varijanta:

images.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahahahahah,e nema nista ,samo se vi zajebavajte,ni gledati necete :p

Sad hocete i sa kondomima,karbonima,onaj spominje,toplo hladno tri sestice itd,nema nista,nema,bice samo za mene...Ivane ,ako koji slucajem dodjem sa devojkom,ako se pomirimo,nemoj da si slucajno zucnuo o ovoj temi .....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ga opet on o mirenju sa bivšom... Čim tu prođe dan-dva, počni sa traženjem nove devojke, nije ista sarma kad se spremi i kad se podgreje, treba da ti bude reper da dovedeš novu i bolju na skup! I kad već pričamo o Unu, lakšu, da ti ne pohebe zadnje amortizere :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mu lepo pre malo jace od mesec dana predlagao da malo rotiramo devojke, cisto da mu osvezim vezu, ali nece covek ni da cuje.

Reci Bane posteno, je li tako bilo ili nije?

E sad kukaj o pomirenju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kog Ivana misliš ?

Sumljam da će neko moći da se uzdrži kad te vidi na skupu. S obzirom da je ovo trenutno najčitanija i najposećenija tema na forumu.

Karbon je zakon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rofl:

Vala, dobro te covek savetuje... Bane, najpametnije ti dodji solo sto se tice devojke. Da ne moraju svi forumasi da se uzdrzavaju zbog tebe :laughing: , najmanje sto nam treba je stegnuta atmosfera.

Al' povedi drugarice... Drugarice, ne devojku, jesi li razumeo (malo je emotivno rastrzan ovih dana pa mora da se ponovi).

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mislim na ivana ik,sto ce da mi sece auto,ne dam bre...na ovog sto hoce da menja zenske,e sad ja tebi lepo kazem,posto sam ja be zenske,pozajmi ti meni tvoju,pa kad ja najdem,meni ja ti vratim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sa kaže polu svinger ?

Onaj što sad oće tuđu a svoju nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je mogao, nije hteo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...