Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Autoklinika Dacha

Recommended Posts

Veoma povoljne usluge farbanja, poliranja,voskiranja! Ugradnja xenon svetala i parking senzora uz garanciju od 1 do 2 godine u zavisnosti od modela!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sticajem okolnosti bio sam kad je Polo zavrsen.

Sjajno izgleda uzivo, kako zbog rada tako i zbog boje. :thumbsup:

Te, kako ih ja zovem "sljokice", tj kristali, daju pravi smek boji.

Sve pohvale za Dacu, jako dobar i korektan lik!

Jedva cekam da stigne "municija" da sredim branik!

Baj d vej, Daco, obavezno okaci slike ako budes radio, cini mi se Eskorta, u mat varijanti! Ili bilo koji u mat look-u!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me koliko bi bilo flekovanje i/ili poliranje ovih uslikanih ostecenja a zatim i voskiranje Crome.

Na zadnjim vratima malo ulubljenje ali nije probilo farbu, zadnji levi blatobran i kraj branika nema ulubljenja ali fali farba, zadnja desna vrata tri paralelne ogrebotine na gornjem delu vrata prva do metala, druga do prajmera, treca najmanje probila i lajsna tih vrata isto izgrebana do pola, prednji desni blatobran ogrebotina do metala i ulubljenje. Slike nisu najbolje slikano mobilnim predvece na prljavom autu ali imas ideju... Koliko bi trajala popravka, susenje itd...

Pozdrav

qrLv9.jpg

qrN_i.jpg

qrQur.jpg

qrSZA.jpg

qrVtJ.jpg

Edited by notorni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Notorni! najbolje bi bilo da dodjes do mene da ja to pogledam ovako preko slika ti ne mogu reci nista jer se ostecenja ne vide bas nabolje. uglavnom sve je moguce i sve je resivo, dodji i napravicemo neki dogovor, ti ces mi objasniti sta hoces a ja cu ti napraviti cenu za sve to. pozzz. uglavnom ako budes radio farbanje ili poliranje kod mene voskiranje imas gratis :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

vYRDA.jpg

VEOMA POVOLJNO I KVALITETNO I UZ GARANCIJU

vYWCS.jpg

UGRADNJA I PRODAJA KOMPLETA CENTRALNIH BRAVA SA DALJINSKOM KOMANDOM

vYZ70.jpg

VISE VRSTA I MODELA

vZ5Br.jpg :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Stevo. postavicu slike za forda cim bude gotov pa ces videti kako izgleda u mat varijanti. Njega radim u full mat kombinaciji a naravno sve po zelji vlasnika moze da bude i blaza mat varijanta da ne bude totalni full mat.Tek mu radim limarijski deo tako da ima vremena videces kako izgleda. Pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

qEKbJ.jpg

GOLF II LIMARIJA

qF0EJ.jpg

ODRADJENE SAJTNE, RUBOVI I KOSEVI SA KOMPLETNOM ZASTITOM

qFM2r.jpg

DODJITE I UVERITE SE U KVALITET NASEG RADA

qFYw9.jpg

qGeZ9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I moj punto je bio kod Dace na "tretmanu", ispravljen je los prvobitno uradjen debadging i pragovi su postavljeni kako treba

quwBJ.jpg qup7i.jpg quu6A.jpg qurCr.jpg

pa je nakon toga ispoliran ceo auto

qv70S.jpg qv21A.jpg quE59.jpg quGAi.jpg

quJ4r.jpg quLzA.jpg quO3J.jpg quQyS.jpg

quT30.jpg quVy9.jpg quY2i.jpg qu_xr.jpg qv4wJ.jpg

sve je uradjeno vrhunski, topla preporuka za sve FLCS clanove!

Sada mi je laknulo. Nisam samo ja bolestan za svojim autom. Auto ti je super

Pozdrav iz Uzica

Share this post


Link to post
Share on other sites

NOVO! Autoklinika Dacha ce od sledeceg meseca tacnije od 01.12.2010. ubaciti u svoj asortiman ponuda jos jednu opciju a to je restauracija starih modela automobila koji jos uvek jesu ili nisu u voznom stanju.

Vratite vasem ljubimcu stari izgled i sjaj ili ga poboljsajte nekim vasim novim idejama. Vi stvarate ideje mi ih realizujemo za vas!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
:thumbsup: boja je ispala extra :unworthy: kad je vrhunski majstori prave tu nema greske :clap::smoke::thumbsup: svrati kad budes imao vremena! pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel to ona baza od juce za branik (200ml)?

Jel i ona ispala dobro?

Share this post


Link to post
Share on other sites
:thumbsup: da da matori to je ta baza :unworthy: . kao sto vidis ispalo je super, nisam ni sumnjao u kvalitet boje. pozdrav za tebe i ekipu iz Meyera :welcome::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, Dacho.

Imam problem sa ukrasnim sajtnama na Alfi 156. Jednom prilikom nesavesni majstor ih je na dva mesta odvalio dizalicom, pa sam to nekoliko puta lepio, ali nisam zadovoljan. Trebalo bi da ipak to uradi neko ko ume i to nekim lepkom za te stvari.

Kakva je situacija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav druze! :welcome: . Sto se mene tice tvoj problem je vec resen :thumbsup: , samo mi se javi da zakazemo i nema nikakvih problema to ce ti biti zavrseno za jedan dan. Verovatno te zanima i cena, za obe sajtne ce te izaci 30e sve ukupno i stavicu ti vosak unutar sajtne da ti se ne skuplja voda. :coffee: :coffee: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfa Romeo lepljenje ukrasnih sajti

da1.jpg

sa predhodnom odradjenom hidro izolacijom, odnosno voskiranjem unutrasnjosti sajtne pre postavljanja

da2.jpg

odradjena je kompletna izolacija radi sprecavanja prodora vode i vlage izmedju ukrasne sajtne i postojece sajtne na automobilu.

da3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

NOVO! NOVO! NOVO!

U Autoklinici Dacha mozete uraditi dubinsko ciscenje enterijera( sedista, tapacurnga, tepiha) kao i kompletno ciscenje delova enterijera od plastike i koze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...