Jump to content
FAS Goran
chela

Sport i FLCS

Recommended Posts

Ti postavljaš taj klip...a, pogledaj kakav ti je avatar...preporučuješ se celom Forumu...i priča se da ti je omiljeno mesto za izlazak park Manjež... :harhar::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se sinoć umorio jedno 15x više nego prošli put, a uopšte ne znam zašto kada nas je igralo više sinoć :question: Ali u svakom slučaju, istrčali smo se i meni je to najvažnije bilo, a protivnicima svaka čast na slučajnoj pobedi :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bitna je zajebancija, al zbog onog qrcenja prosli put, i sledecih 10x ste naxebali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledeći put kinder jaja. :thumbup:

12 komada...u svakom jajetu po jedan broj...i onda oni koji izvuku parne brojeve su jedna ekipa, a neparni su druga. Pošteno... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

celic bi izvrsio samoubistvo da smo ga i sinoc napunili kao prosli put,morali smo malo da iskuliramo... :thumbsup:

ali zato sledeci put lepo parni,neparni...posto je sad 1:1 a sledeci put kome sta zapadne... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo ste vi sportisti poceli, prvo ste napunili jednu ekipu pa sinoc drugu a vec sledeci utorak kome sta zapadne, pravi ste evropejci! :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro navijaci nisu 10.10 skontali da treba da malo predju i preko mosta... :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 jaja, 2 tebi u bulxu

Ja se slazem sa Celicem :lol:

i ponovo...

da li smo se mi nesto bunili povodom sastava igraca.

glupo da se razbijamo sad kad smo se malo navikli, sto se igre saigraca tice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, navikli...kao imate uigrane taktičke varijante...koje ste vežbali i vežbali...nedelje rada i truda, ko zna koliki broj treninga na kojima ste satima uvežbavali te taktičke zamisli...pa sada kao...''da nam ne kvarite uigranost''... :whistle::D

Kinder jaja... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 eeee svaka cast mojoj ekipi,izgleda da im ide bez mene,il sta bi bilo da sam ja igrao,videcemo sledeci vikend  : :thumbsup::thumbsup: :bravo.,ja se slazem da ekipa se nemenja  :thumbup: 

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uigravali smo se do 3:0, a onda smo demonstrirali uigrane kombinacije :harhar:

Naša ekipa u utorak nastavlja da igra fudbal, a Nešini puleni se igraju kinder jajima :nuke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Togo, mare i ja smo u ekipi, pa vi lepo vidite ko, sta, kako...

Da li je silenci s nama ili neko van, kao sto je pop nije bitno ali mi igramo zajedno i gotova je prica. Da li smo mi posle 15:5 i jednom rekli da ocemo jaja... ne to ste vi poceli da kukate jer ste pi....e(naravno nesa i boki), a mi smo pristali na istu ekipu kao i prosle nedelje, i opet bi pristali a vi naucite da gubite!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

chelicu ne seri molim te,prvi put si TI pravio tim pa si kukao mrzi me sad da citiram postove sa prve dve strane,pa si juce opet TI sastavio timove...zato cuti da ne bi opstio sa tobom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Togo, mare i ja smo u ekipi, pa vi lepo vidite ko, sta, kako...

Da li je silenci s nama ili neko van, kao sto je pop nije bitno ali mi igramo zajedno i gotova je prica. Da li smo mi posle 15:5 i jednom rekli da ocemo jaja... ne to ste vi poceli da kukate jer ste pi....e(naravno nesa i boki), a mi smo pristali na istu ekipu kao i prosle nedelje, i opet bi pristali a vi naucite da gubite!!!

Igraju iste ekipe, samo, nema dovodjenja ljudi sa strane, igraju ljudi iz kluba tj. sa foruma. Imali ste visak fudbalera koji redovno igraju fudbal, precutao si koga ces da dovedes. Nas poraz ne boli pa cemo sa istim snagama, ja cu da nabavim "pomagala" da mi ne bi opet pola ekipe sedelo tokom meca. :thumbup:

3kotaca.jpg

Vi ste na vrhuncu forme, mi kad se rastrcimo naj...li ste. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste...čim se rastrčimo ukidamo kinder jaja i onda punimo tikvicu. :thumbup:

Ali, dok se ne rastrčimo, uvodimo kinder jaja da Čelić ne bi ovde likovao svakog utorka uveče.

Pošteno. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice dovodjenja ljudi sa strane,ne slazem se...nikad se necemo skupiti!!!samo treba znati ko dolazi sa strane dakle taj ko dovodi nekog treba da zna da mi i ne igramo bas nesto najbolje tako da ne treba dovoditi nekog ko igra 10 godina...npr.Kiza chelicev kum je retard kao i mi tako da je uvek dobrodosao :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silenci, Mare, Togo, Kiza, Ja i jos 1, dal je to pop ili neko iz kluba... primera radi markoBK

VS

Admini-moderatori...

A to su...

Nesa i dovla kao admini

Boki i woodoo kao moderatori,

Vasa kao Stalni clan + 1 Admin, mod ili neko treci!!!

Iako ste bili prividno jaci prvi put slozili smo se sa dovlom kako da igramo!!!

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi bili ravnopravni kada bi igrali:

Sa jedne strane - Čelić, Silenci, Mare, Kiza, ja

Sa druge strane - Neša, Boki, Woodoo, Vasa, Dovla + 2 ortaka (Pop i onaj drugi)

:smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...