Jump to content
FAS Goran
chela

Sport i FLCS

Recommended Posts

Znači, sve ukupno primili su onoliko golova koliko je obično Partizan imao bodova prednosti nad C.Zvezdom u prvenstvu... :whistle::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze... imam par slika Marka Rahmanjinova sa fudbala...

baletan8su.jpg

http://img89.imageshack.us/i/x151047377511367.jpg

http://img695.imageshack.us/i/6a00d8341c1eb953ef01053.jpg

Inace visio je u napadu i retko se vracao pozadi.

Silenci je odlicno odigrao... malo je mrsio muda i driblao u odbrani ali bice bolje... Ja nisam mogao da se branim, sa silencijem pozadi protiv 3 ili 4 bitange koji su nas napadali...

a kad smo se vracali kuci slikao sam Bokija u javnom prevozu...

http://img3.imageshack.us/img3/2996/n1127351687380013254.jpg

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prava stvar, skroz smo se lepo istrčali, izbuškali Čelića nije mu pomogao ni pop u ekipi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene... malo teze... AIR DOVLA!!!

ustvari mozda bolje DOVLA UNDERGROUND!!!

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je Cela prokomentarisao sve sem sebe, evo kako je to bilo sto se zvezde naseg tima tice...Cela ne samo sto nije mogao da brani na golu (primio 70% svih golova) nije mogao da igra u odbrani a ni u napadu :( ... sem rezultata, bilo je bas dobro, istrcali smo se samo tako, bilo dobro zezanje, dobra ekipa, steta sto nije bilo vise flcs-ovaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je samo dovla dao 2 komada i onaj jedan kad sam bio na njihovoj polovini :D

Ja kad igram...protiv Bokija, meni rezultat nije u 1. planu, vec da ga sto vide povredim :D :D :D

Ovo je bilo zzanje a sledecih puta ce biti mnooooogo chupavije jer cemo igrati mlo ozbiljnije(a i necu pojesti celu serpu sarmi, pola sata pre temina).

Sad znam da dovla padne kad god neko protrci pored njega, boki se plsai lopte, woodoo nije bas najsjajniji golman, Rahmanjinov bleji u napadu, silenci je dobar, samo ponekad dribla ispred gola... ima tu mesta za napredak, tako da ce ovo da se pretvori u ozbiljan fudbal.

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa tad sam bio na vasoj polovini :D

Inace taj cuveni JABULANI nam je pravio dosta problema jer ni vrsni golmani kao sto je boki nisu mogli biti pogodjeni u gavu!!!

inace sledeci put igramo bez martinela, jer je teren full dimenzaija(rukometni), ima onih rupa za rezervne igrace a nema kontr na odbitak. NARAVNO I MANJE SE TRCI!!!

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Martinele ostaju, nismo penzioneri. Pa tamo nema mesta aut da se izvede.

Mada, Chelicu, ako ti je potrebna pomoc uzmite igraca vise. :p Ili, mozemo mi da igramo samo levom nogom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskoristili ste moje odsustvo da ponizite Chielinijevu ekipu. Igrač više nam neće trebati, a sledeći put ćete da igrate kao sa dve leve noge :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo jedno pitanje... kakav je to fudbal s martinelama...

Sto se mene tice, ja necu igrati fudbal s martinelama, niti sam ikad hteo da ga igram sem par izuzetka... jer svaki idiot moze da zune nisku loptu u martinelu i da uradi nesto. Po meni tu nema fudbala niti kakvog osecaja i fora je da jedan ceka loptu na 10m od gola a ostali da gadjaju martinele :realmad: :realmad: :realmad:

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Take it easy Chielini ;) Niko neće smeti da priđe 10m od gola :smoke: Neće im pomoći ni martinele ni kožne gaće :ouch:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chelicu, ti pricas kao da samo jedna ekipa sme da koristi martinelu, da postavi igraca napred...

Je l taj igrac napred ne sme da se cuva? Jbt, ispade da ne igramo fudbal nego fudmartinebal. :rolleyes:

Ako ti toliko smeta necemo igrati sa martinelom, al vam ni to nece pomoci. :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

woodoo nemoj pogresno da me shvatis, obe ekipe koriste martinelu koja sluzi da u trenucima panike grunes loptu umesto da pokusas nesto konkretno. martinele su izmislili za onaj decji fudbal za uzrast od 3-10 godina(ni mi nista nismo bolji od njih) i lepo je kad neko povuce loptu po liniji i lomi se da mu ne izadje lopta. Tako se smanjuje broj visokih lopti(kojih u malom fudbalu treba da ima vrrrrrrrrrrlo malo), takodje nekontrolisana ispucavanja i dugo zadrzavanje lopte u nogama blizu martinele ili na samoj martineli... kao i povrede prouzrokovane besomucnim sutiranjem lopte u pokusaju da se izbije u trenucima kada je lopta zarobljena izmedju nogu igraca i martinele. Glupo je da jedan igrac pretrci ceo teren izbacujuci 1 ili 2 igraca na martinelu, vec je car da loptsa ide od noge do noge i da se grade akcije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previše se pridaje značaja odbitku od nje...ne može to uvek da prođe...uostalom...postoji ''antimartinela'' manevar... :thumbup::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoji... bodicek... hokejasi ce znati sta je to :D

Al teske telesne povrede nema sta da zaustavi :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

chelicu ne rise vise,da te nebi obljubili...evo smisli ti pravila kakva hoces opet ce mo te napuniti ko tikvicu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...