Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS u Zrenjaninu

Recommended Posts

lele al pisete ..........ne mogu sve ni da procitam

pa ja onda ni da ne idem da ne kvarim drustvo , mislim zbog onih madjarica i ostalih cica :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,ako neces da nam otmes sve zenske,onda dodji i ti. :rolleyes:

Do sad me nisu zanimale hebiga , al ako ih tako hvalite mozda me i navedu na pogresan put :)

mislila sam , eto da popravljam prosek , da stvarno ne bude kako je neko rekao generalna proba :)

:harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a znaci bice i cica tamo......u biiip :D da znam da ne povedem moju :)

Nemoj slučajno da zaboraviš pranje i mirisanje kola :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto Bokija...provalili te ljudi sami...a, sada me se mani...imaš svoje ortake pa paradirajte zajedno. :harhar::thumbup:

---------------------------------

Nešo koliko automobila za sada ide?

Šta znam...biće iz Beograda bar 20-tak automobila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolesno tebra.... :doc::thumbdown: ako pretpostavljash da ce mo morati ovakvog da ga trpimo...razmisljam o propushtanju roshtiljade.... :fish:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije Neso bruka nego glavni kandidat za Guberevac, jos da mi je znati sta ce ovom nasem biti na repertoaru..... :thumbsup:

Edited by mane

Share this post


Link to post
Share on other sites

...himna je himna... :D

EDIT: Mada, bilo je ranije nagoveštaja da se puštanje himne više neće dozvoliti, ali...

sledeci put chupam ludilu kablove sa akumulatora :D

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam danas isao tim zrenjaninskim putem...Od Zablja do Novog Sada...

Put je u losem stanju,dobrim delom su radovi,ogranicenje je 40,ali ja bi preporucio duplo manje :D...Gde su radovi,asfalt je skinut i sada razvlace novi sloj,nesto su malo uradili...

A ovaj deo koji je jos uvek pod starim asfaltom ima dosta rupa i tim delom puta kojim sam ja isao na svakih 5 metara dodje jedna poprecna putkotina i sve tako do Zablja,za ostatak ne znam jer nisam isao

Ja sam isao toliko sporo da mi je doslo da izadjem iz kola i krenem peske.... :sleeping:

Svi koji dolaze iz pravca Beogarada neka se naoruzaju zivcima i strpljenjem...

Ja sam svoje danas izgubio na tom delu puta... :realmad:

Edited by Vuchina

Share this post


Link to post
Share on other sites

...himna je himna... :D

EDIT: Mada, bilo je ranije nagoveštaja da se puštanje himne više neće dozvoliti, ali...

sledeci put chupam ludilu kablove sa akumulatora :D

:D

Jadan Vily :crybaby:

Ja sam danas isao tim zrenjaninskim putem...Od Zablja do Novog Sada...

Put je u losem stanju,dobrim delom su radovi,ogranicenje je 40,ali ja bi preporucio duplo manje :D...Gde su radovi,asfalt je skinut i sada razvlace novi sloj,nesto su malo uradili...

A ovaj deo koji je jos uvek pod starim asfaltom ima dosta rupa i tim delom puta kojim sam ja isao na svakih 5 metara dodje jedna poprecna putkotina i sve tako do Zablja,za ostatak ne znam jer nisam isao

Ja sam isao toliko sporo da mi je doslo da izadjem iz kola i krenem peske.... :sleeping:

Svi koji dolaze iz pravca Beogarada neka se naoruzaju zivcima i strpljenjem...

Ja sam svoje danas izgubio na tom delu puta... :realmad:

Nesa i ja idemo preko NS-a :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam danas isao tim zrenjaninskim putem...Od Zablja do Novog Sada...

Put je u losem stanju...Svi koji dolaze iz pravca Beogarada neka se naoruzaju zivcima i strpljenjem...

Jeste da mi volimo da se vozimo, ali baš da idemo preko NS-a u ZR... :whistle:

Ako sam te dobro razumeo, pričaš o delu puta koji je obeležen plavom strelicom na slici...a, mi iz Beograda idemo prateći ovu crvenu linju... :thumbup:

HdY1r.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...