Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Danas sam na putu iz Crne Gore svratio kod Denisa u Prijepolje.Mog bivseg kupea nisam video oko 2 meseca.Svaka cast Denisu za stanje auta,vrhunski je cist kao i unapredjen sto se tice stajlinga.Folija mu stoji extra na srednjoj konzoli.Pao je i dogovor da napravimo i kod mene.Mislim da je auto dospeo u prave ruke,tj. kod pravog obozavaoca.Pozdrav za Denisa.

Sto se tice mog auta spremam ga za svoju dusu i trenutke posebnog raspolozenja.Ne zanimaju me nikakva takmicenja i zajebancije te vrste.Na autu je turbina sposobna za do 450-470 ks.Ja ne zelim da preteram sa snagom jer je to auto za put i krivine.Sa 250 ks koliko je imao pre ove prerade ponasao se vrhunski u krivinam,sta ce biti posle tjuninga videcemo.Tu su teflonski seleni,razna ojacanja,preradjeni amortizeri a bogami i nove gume da pomognu pri kretanju auta kroz krivine.Jedva cekam da stigne chip pa da ga isteram na jednu test voznju,a onda ce se vise znati.Pozdrav!!!

Edited by BOJKE

Share this post


Link to post
Share on other sites

BOJKE

Brate, tvoj bivsi Coupe je, nadam se, dospeo u prave ruke i mislim da ce ostati kod mene, a imao je srecu da boravi i kod tebe. Za carbon foliju javi kad hoces da ti zavrsim to. Cekamo sa nestrpljenjem predstavljanje tvog Coupe-a. Pozdrav!

low rider

trebao sam da dobijem BOGE stelujuce amortizere, ali sam dobio ipak SACHS Super Touring gasne, tako da su juce namontirani na auto. Prezadovoljan sam sa njima posle uljnih BOGE koji su bili na njemu. Karter nije dramaticno blizu tla, ali auto odaje sliku da je toliko spusten da ne moze preci preko lezeceg. Visina je idealna za sve uslove.

Sam sam odradio poliranje farova i auta sa italijanskom pastom Gandolli i posle toga vosak K2. Poliranje ide u dva nanosenja sa dve razlicite polir-masine, pa voskiranje.

Na njemu su fabricke felne 16" sa modela TurboPlus i predstavljaju pravu meru sto se tice trapa i voznje. U planu su neke 17", ali videcemo. Od potpisivanja u prvoj i drugoj nema mnogo ocekivanja, prva i druga imaju ogranicen pritisak turbine na 1 bar i kad to spojis sa Viscodrive-om nema rasipanja snage i bespotrebnog cepanja guma. Ipak je to auto sa 220 KS na prednjoj osovini koji treba da prenese toliku snagu na prednje tockove. Coupe 20VT je bio najjaci auto svog vremena sa prenosom snage na prednje tockove :rtfm:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foliju cemo da odradimo cim mi stigne chip iz Engleske i namontiram ga na kola.Dolazimo ja i Boban do tebe na jednu test voznju. :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Nemoj da bacas stare amortizere,sacuvaj ih mogu da se srede,znam coveka koji ih radi vrh.Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu da ih bacam, iznenadio sam se da su njemu bili uljni BOGE, zadnji su dobri, ali jedan prednji je procureo :thumbdown:

Najavi kad krenes na probnu voznju da blokiramo saobracaj :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce zamenjeno sledece:

- Prednji i zadnji amortizeri SACHS Super Touring

- Zadnje disk plocice Lucas

- Antifriz G12+

- Ulje u menjacu ZC 75w80 Tutela Synth

99_U1561.jpg

- Promenjeno ulje za kocnice Tutela top DOT 4

99_U1591.jpg

- gl.kocioni aparat WOLF

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desi Denise sto se nejavljas na hendi da li sam se dobro prijavio

jesi li narucio foliju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako... Auto napravljen sa velikim emocijama :heart:

Da li neko zna gde mogu da se kupe kamere koje se fiksiraju na odredjeno mesto na autu i koje mogu da snimaju tok voznje, jer planiram da podelim sa vama jednu test voznju kao i sve sto ova masina moze. :thumbsup:

To su kamere koje imaju anti-shock funkciju

Edited by alfa&omega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli to spremas jednu voznju putem ka Zlatiboru? Kad sredim moj auto (trebalo bi do ponedeljka) mozda te posetim pa usput i ja prodjem tim putem...Pozdrav!!! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo jedna voznja magistralnim putem Prijepolje-Bistrica, duzina 11 km, odlican da se na kratkoj relaciji testira auto, jer je put kvalitetan sa krivinama i pravcima. Trenutno vreme 4min. 11 sekundi. Mozda moze i bolje :whistle:

Ako nadjem pomenutu kameru planiram voznju do Zlatibora, a snimanje ce biti iz perspektive prednjeg branika, jer je zvuk na tom mestu najbolji... Eksterni HD sam vec kupio samo da ga prikacim na kameru i prva klapa moze da pocne :thumbup:

BOJKE, nadam se da ces doci da budes moj gost, a i da zavedemo malo straha po ulicama Prijepolja :veryangry: Kakav ce to biti spektakl :unworthy:

BOJKE izvini,morao sam kad ti neces... Ovo je samo najava... :ninja:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi kad budes hteo tu probnu voznju da zaustavimo saobracaj :thumbsup: . Oce li ta folija stici uskoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tipo mosur i BOJKE

Stigla mi je folija marke 3M, ali nisam zadovoljan, jer sam narucio ORACAL. Mnogo se bolje oblikuje, jer znam iz iskustva kad sam postavljao na moj auto. Porucena je ORACAL. Za vas dvojicu sam rezervisao potrebnu kolicinu :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreme je bilo za prvi post u ovoj godini... Mala ekipa Fiat Club Prijepolje i svakodnevnica ispred moje kuce, radovi na felnama u toku

SDC13030.jpg

SDC13033.jpg SDC13031.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

prelijep je, odlicno ga pazis...imas li kakve planove za sredjivanje unutrasnjosti (eko koza npr.) ?

btw. vidim polirao si ga..ispalo odlicno, sta si koristio za to , koji vosak...kako si polirao rucno ili masinski (koliko vremena) ?

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam dosta planova za njega,ali trenutno sam na cekanju zbog finansija. Poliran je 3M pastom,pa 3M mlekom za finis,tj.puni sjaj. Poliran je vecim delom masinski,a vremenski treba ceo dan,mozda i dva ako je auto matirao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako lep auto, skidam kapu majstore :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da hoćemo. Na leto ću imati više vremena i tad planiram zvanično da se učlanim u klub :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...