Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Bio je i nazad samo se nije moglo nigdje proći po našim putevima....

Edited by edinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, nastavljamo sa radovima, sada je na redu mijenjanje instrument table komplet i dodavanje ostalih sitnica shift ligth, diode da se zamijene, ima sigurno jos nesto samo sam zaboravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ces te radove uslikati i dati opis kako,sta,gde. Zanima me zamena table,da vidim jel drndanje ili nije i sta sve treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da od mk2b ide tabla. Instrumenti takodjer samo moram da uhvatim slobodnog vremena u odem do druga da proxie odradi (uglavnom da satovi od mk2b prorade na mk2a).

Što se tiče posla oko zamjene nevjerujem da je teško samo se treba skinuti cio stub volana i paziti na instalaciju. Slikati ću radove i postaviti fotke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radovi sada mogu da se nastave pronasao sam koja je zica od obrtomijera za shift light

pokit8e8a773dbf9524b9c3s.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu od nedelje da skidam instrument tablu (vec sam to radio kad sam cistio mali hladnjag od grejanja) sad me zeza klima... Mora da se skida i motor od serva i moras da pazis na spulnu od volana da ne polomis limcice na njoj... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav bas mi se svidja kako si uradio podizace za haubu,Pa bih te pitao kako si to uradio gde si kupio delove i da li bih to meni uradio naravni platio bih,

JA sam osoba sa invaliditetom pa mi je to hitni potrebno jer kada hocu sa proverim ulje ili rashladnu tecnost ziv se bamucim. Tako da mi je ovo resenje!!

Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bobiskaslovodan

decko ti je iz Sarajeva,tako da tesko da moze da ti namesti :p pogledaj samo odprilike gde je njemu kacenje i kupi amortizercice nije problem to da se namesti ;)

inace auto je stvarno super,sve pohvale! samo cudo nisi kupio sportinga nego si menjao toliko delova koje sporting ima u svojoj std opremi !? jos jednom sve pohvale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako sam ga kupio nista nisam menjao,uradio mali servis,stavio xenon.ofarbao auto,i iservisirao menjac..ali kad sve stavis na papir dosta izadje ali je sad bas kako treba.pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok izvini vidim da si prodavao punta za 3100 i vidim da si odustao sto je dobro jer je auto full a za te pare da ga das greota i nemas nista za te pare da kupis pozzz javi se okacio sam neke slike enterijera pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav bas mi se svidja kako si uradio podizace za haubu,Pa bih te pitao kako si to uradio gde si kupio delove i da li bih to meni uradio naravni platio bih,

JA sam osoba sa invaliditetom pa mi je to hitni potrebno jer kada hocu sa proverim ulje ili rashladnu tecnost ziv se bamucim. Tako da mi je ovo resenje!!

Hvala unapred!

Izvini sto kasno odgovaram, nikako mi ne dolaze obavjestenja o novim odgovorima u temi.

Sto se podizaca tice iskren da budem trazili smo u hrpi podizaca jedan da odgovara i tako sam dosao do ovog sto je kod mene. Nemam pojma od cega je tacno. Tako da ti nemogu puno pomoci oko toga. jedino mogu da izmjerim duzinu ovog podizaca, da ti to bude orijentir.

@bobiskaslovodan

decko ti je iz Sarajeva,tako da tesko da moze da ti namesti :p pogledaj samo odprilike gde je njemu kacenje i kupi amortizercice nije problem to da se namesti ;)

inace auto je stvarno super,sve pohvale! samo cudo nisi kupio sportinga nego si menjao toliko delova koje sporting ima u svojoj std opremi !? jos jednom sve pohvale

Hvala, ma iskreno skoro sve sto sam kupio i zamijenio uspio sam svoje staro da prodam tako da nisam puno novca ulozio. Do punta sam slucajno dosao i bio je namijenjen supruzi, ja sam vozio nesto sasvim drugo.

Novi update:

Nova crna MK2B instrument tabla

sw9605.jpg

Prednji spoiler samo ofarban i postavljen testno

sw9606.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na odg koja je duzina tih pozidaza hvala pozz

dgovara ti od alfe 156 podizac haube takodjer.

Malo promjena straga

Izduv i mk2b karambolka

cxca4800.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i nazad je postavljen most od HGT-a auto se znatno bolje ponasa pri kocenju, a prednje kocnice su znatno rasterecene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...