Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
ICECUBE

Stilo - fabrički mp3

Recommended Posts

Pozdrav drugari,

Cale kupio Stila, i ladno ima fabricki mp3 :)

Probali smo sve moguce vrste diskova nove, stare, original, narezane, audio mp3...

Ucitava, cuje se kako vrti i samo ga izbaci i napise CHECK DISC.

Pretpostavljam da je riknuo, pa ako moze neki savet kod koga to odneti na popravku, ili mozda ima neka fora kod njega za koju ja ne znam pa nece da radi.

Hvala unapred..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste li ubacili običan CD format...hoće li njega da čita?

U Stila su išla dva uređaja...jedan koji je mogao da čita samo CD, a drugi (skuplji) koji je mogao da čita CD i mp3 ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene nekada nece da ocita obicne audio cd???

ili ga ocita a nema zvuka znaci vrijeme ide ali nis se ne cuje???

jel neko ima takav problem??? :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probali sve formate, a i pise MP3 na njemu, onako urezano-uliveno u plastiku sa leve strane.

Tako da je sigurno mp3, ali nece ni jedan disk da ocita.

Zavrti ga jedno 5sec i samo ga izbaci sa porukom CHECK DISC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da probas da uzmes ono cudo za iscenje lasera u cd-romovima? ja sam time ocistio kod caleta u Pioneer cd playeru socivo unutra, a isto je pravilo probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probacu sa tim cd-om (nasao u tehnomaniji za 299din) ako nista ne gine mu razvaljivanje :)

Hvala drugari, javljam sta sam uradio i ima li koristi od CD cistaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cak i da ga rasturis nije frka! 8 srafova (torax 9) i samo uzmes nesto cime bi izduvao prasinu eventualnu (nikako ne upotrebljavaj alkohol oko sociva), i eventualno da izvadis interfejs kabl unutra (pljosnati) malo gumicom za grafitnu olovku ocistis bakarne kontakte i vratis. Ako je nesto od elektronike mandrknulo tu tesko da ces moci sam nesto puno :)_

Ajd srecno sa time i javi kako je proslo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za vikend rasturanje, posto je ono g....o koga oni reklamiraju kao CISTAC LASERSKOG SOCIVA sve samo nije cistac :)

Ima kao neku nesretnu cetkicu nakacenu na deo cd-a i to je kao to.

Javicu sta sam uradio, mozda i neka slicica kako sta...

Ps:poklanjam CISTAC LASERSKOG SOCIVA.

Kao nov, malo presao, pokazao se extra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja imam identican problem, s tim sto je kod mene klasican stilov fabricki CD player (ne mp3 player kao kod ICECUBE). Ubacim bilo koji audio disk, malo vergla i izbaci "check disc". Pa me interesuje sta je ICECUBE uradio ili neko sa slicnim problemom i da li je uspeo da resi isti. Fabricki player leti te leti iz kola, ali ako uspem da ga popravim, imam ponudu da za njega dobijem 100e jer je ko nov. Jos jedan problem koji imam sa fabrickim playerom je tockic koji slajfuje i treba vise puta da se okrene kako bi reagovao tj. povecavao smanjivao volume i sl.

Inace player je veoma ocuvan i sve ostalo radi perfektno, samo eto te dve stvari mi stvaraju problem. Mozda bih ga i takvog "delimicno pokvarenog" prodao, pa me interesuje kolko bih mogao da dobijem za njega u takvom stanju ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam problem povremeno, cak mi nije jasno tacno ni sa cime , imam fabricki mp3 , ali prvo je zezao kad je bila ona velika vlaga pa sam pomislila da su se membrane zvucnika nakupile vlage, pa je tako sam od sebe proradio,istog dana, (zvucalo je kao da krci) jer je u isto vreme bila i sirena puna vode , kao macku da davim :)

Medjutim evo jutros, naglo sam utisala pa se posle ponovilo to krcanje pa se tek nakon paljenja i gasenja opametio. I to ne samo plejera nego , ponovo kontakt pa dok podigne sve tj citav sistem . POjma nemam sta mu je, ako se nekom desavalo molim za savet. Inace cita sve bez greske sam mp3, tu ne pravi problem nikakv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ ICECUBE

Moraju sve numere da budu u mp3 formatu. Zna da zeza ako je promaklo da ti je neka druga pesma .aac ili neki drugi format koji ne podrzava. Pored toga kada rezes mp3 izaberi u neru opciju rezanja "disk-at-once". To je meni pomoglo... mozda i tebi proradi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas na pijaci sam snimio fabricki mp3 player fabricki iz nove crome,lik trazi 70 e za njega.

Interesuje me da li bi to moglo da se ubaci u stila bez nekih prepravki ili ne pase nikako.

I da li bi i dalje na onom ekranu od borda imao podatke o izvodjacu,radio stanicam itd. . .

A evo i kako izgleda :thumbsup:

tjzxr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari,

Ja sam skroz zaboravio na ovaj moj post.

Tek juce skidao caletov mp3, sve pregledao ocistio i opet nista.

Oni flat kablovi pregledani ma sve super na oko.

Steelo:

sad videh sta si napisao to nisam probao(probacu)

Ali sam probao i sa obicnim audio original diskovim i opet ista poruka.

Pa razmisljam da nosim kod nekog majstora!?

Jel ima neko nekog proverenog da mi ne napravi jos vece biiip.

m4rko

Jesi ti mozda nesto resio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ICECUBE, jesam resio problem. Pre mesec dana sam ga odneo kod auto-elektricara i covek mi je popravio i tockic i laser. Na kraju sam ga i prodao. Inace nakon popravke je citao sve zive diskove i no name i original i narezane max brzinom. Kod tockica je valjda neki potenciomentar zamenjen a laser je ocistio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas majstora na cosku Takovske i Dalmatinske.Provereno je dobar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas na pijaci sam snimio fabricki mp3 player fabricki iz nove crome,lik trazi 70 e za njega.

Interesuje me da li bi to moglo da se ubaci u stila bez nekih prepravki ili ne pase nikako.

I da li bi i dalje na onom ekranu od borda imao podatke o izvodjacu,radio stanicam itd. . .

A evo i kako izgleda :thumbsup:

tjzxr.jpg

Ovo ti nije mp-3 od nove crome nego od novog brava , znam posto ja imam novu cromu pa umesto cd-a jurim da kupim fabricki mp-3 blaumpukt .

Za forumase jedno obavestenje iz licnog iskustva posto sam imao pre crome vec 2 stila i to sa navigaciom da jako lose rade tj preskacu bas bas dosta te vam preporucujem za stila da kupite umesto facricke muzike metalnu i plasticnu kasetu tj. masku i kupite neki klasican mp-3 ja sam imao alpinu i savrseno je radila kaze mi majstor koji mi je montirao da ce pri udarcu u udarnu rupu pre otpasti tocak nego sto ce alpina mp-3 preskociti i zaista je vise nego tacno ! Na cromi mi takodje poneki disk preskoci na fabrickom cd-u

POZDRAV SVIMA FIATOVCIMA FORCA FIAT!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...