Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Pripreme za 10. Zvanično Fiat-Lancia Okupljanje

Recommended Posts

a mož i tako :thumbsup:

nego uz to okupljanje bi valjao i jedan veci sator,onaj svadbarski :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To lepo vreme 18. nemojte previse ozbiljno da uzimate. Danas je nemoguce prognozirati vreme vise od 48 sati unapred (ovo nije nagadjanje, vec cinjenica), pa mozete ocekivati da sad 11. bude suncano, a 18. kisa.

Ili mozete odlagati u nedogled... :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam prvi put (negde 02. ili 03. aprila) pogledao prognozu za 11.04...pisalo je 13 stepeni i pretežno sa kišom. Prognozu za 10 dana unapred daje weather2umbrella

Za ovih 5, 6 dana...promenili su na 12 i sa kišom. Nisu puno odstupili... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve su to nagadjanja. I prosli vikend su omasili 70%.

Veruj mi - ne postoji nacin da se precizno prognozira vreme za vise od 48 sati unapred, pa makar to bio tarabic2umbrella ili chuck noris licno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^^^ :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam prvi put (negde 02. ili 03. aprila) pogledao prognozu za 11.04...pisalo je 13 stepeni i pretežno sa kišom. Prognozu za 10 dana unapred daje weather2umbrella

Za ovih 5, 6 dana...promenili su na 12 i sa kišom. Nisu puno odstupili... :thumbup:

e pa evo sad su promenili na 15 stepeni za nedelju i popodne bez kise... Nema razloga da pomeramo zvanicno okupljanje a rostilj organizujemo svejedno sledeci vikend ako bude lepo vreme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da... a pogledaj 7-dnevnu prognozu i vidi sta kaze za nedelju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam video tu prognozu da popodne nece biti kise, ali koliko je to pouzdano pitanje je.

Inace ni ja ne bih pomerao zvanicno okupljanje, samo je malo nezgodno zbog planova, posebno onih clanova koji nisu iz BG-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da ne bude kiše, u 5 i 6 popodne biće tek 11 stepeni. To je hladno da bi moglo dugo da se ostane napolju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvanično Okupljanje i roštilj 18.04.2010. Lepo vreme, dosta ljudi bi došlo prvi put, imalo bi da se popije i pojede. :thumbup:

11.04.2010. zbog izvesnog lošeg vremena ne želimo da cimamo ljude da dolaze (naročito ljude van Beograda) na Zvanično (veliko) Okupljanje jer će biti loše vreme. I da čak bude suvo...maksimalna temperatura od samo 12 stepeni nije dovoljna da se bude napolju duže vreme.

11.04.2010. imaćemo redovno Okupljanje...kao što smo imali i tokom cele zime kada je bilo loše vreme.

Dakle, skupićemo se kod Intera...i pošto će verovatno biti loše vreme, onda Asterix.

Sto se mene tice ja se slazem za sledecu nedelju 18. jer cemo imati vise vremena da se svi lepo upoznamo i ispricamo, a gde je rostilj tu je pice, gde je pice tu je druzenje mnogo lepse i opustenije.(da nebude zabune ja sam prestao da pijem,, ali i sok na mene deluje)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok ljudi...onda ćemo ovako:

- 11.04.2010. od 17:00 redovno okupljanje na parkingu kod hotela Inter Continental.

18696682.th.jpg

Pošto će verovatno biti hladno za neko duže ostajanje napolju, ako budete hteli idemo do Asterixa.

- 18.04.2010. u 12:00 Zvanično Okupljanje na parkingu kod hotela Inter Continental, i onda u 12:15 vožnja (od nekih 15 minuta) do livade na roštilj... :thumbup:

Biće još najava i objašnjenja za Zvanično okupljanje 18.04.2010.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znao sam da ce zvanicno okupljanje da se odlozi kada sam ja planirao da dodjem i imam slobodnu nedelju....Maler sam teski.... :thumbup:

Planiram od februara da se pojavim jedne nedelje i stalno mi nesto iskrsne.... :X

A posto za sledeci vikend naravno opet imam obaveze( :wallbash: ), eto me sutra pa nek bude kisa, oluja, sneg, cunami.... :laughing:

edit: nepismen :)

Edited by sasa_vu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, sutra imamo pa imamo okupljanje.

Svako ko je već planirao 11.04. slobodno može doći sutra (ako vreme bude dozvoljavalo)...jer na redovnim okupljanjima ionako dođe po 15-20 automobila... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da me neko ne shvati pogresno, nije za mene problem da se zbog vremena odlozi zvanicni skup sa 11. na 18., nego je problem - sta ako 18. bude lose vreme?

Mora se imati plan B. Kako kazu mudri starci - ako nemas rezervni plan, nemas ni glavni! A odlaganje plana A nije plan B.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odložićemo opet jer kad su manifestacije na otvorenom i nema druge nego odlagati. :thumbup:

Da zakupimo Arenu još nemamo para... :D

vreme sutra - 11.04.2010.

U Srbiji u nedelju hladno. Tokom dana pretežno oblačno, posle podne sa kišom, na planinama sa snegom. Vetar slab, promenljivog pravca. Minimalna temperatura od 2 do 7 stepeni C, maksimalna dnevna od 10 do 15 stepeni C.

U Beogradu u nedelju pretežno oblačno, posle podne sa kišom i hladno. Vetar slab, promenljivog pravca. Minimalna temperatura 6 stepeni C, maksimalna dnevna 12 stepeni C.

http://www.b92.net/vreme/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da me neko ne shvati pogresno, nije za mene problem da se zbog vremena odlozi zvanicni skup sa 11. na 18., nego je problem - sta ako 18. bude lose vreme?

Mora se imati plan B. Kako kazu mudri starci - ako nemas rezervni plan, nemas ni glavni! A odlaganje plana A nije plan B.

Ja sam i ako bude kise da se okupimo, dignemo sator i gotova stvar, pa neka pada koliko oce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam jedno 50km blizi i ja bih dosao sutra, tako da je za nas sa strane bolje 18.

Bar ja tako mislim :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nista onda ja sutra ne dolazim. Ali zato 18-tog sam u BG-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 300 dinara po coveku, ako dodje samo 20 ljudi, to je 6000 dinara. Bilo koja kafana ce nas napiti i malo zamezeti za te pare.

Eto plana B, recimo. :) Samo treba naci kafanu koja prihvata da bude plan B :D

P.S. 18og sam van zemlje, a danas van BGa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne ispadne da kvarim planove A, B ili koji vec, kao da sam vreme...ali cisto da znate da je 18.04 beogradski maraton, pa ko velim da javim :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam upucen-jel se maraton trci pored sajma i kroz zarkovo? nemojte da se smejete... :question:

ako ne mozemoo da se okupimo kod intera zbog maratona,mogli bi ispred sajma ili na ono parkingu posle sajma. a sto se kise tice,pomoci ce nam oni beli satorcici...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...