Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Pripreme za 10. Zvanično Fiat-Lancia Okupljanje

Recommended Posts

Za Maraton znamo...i oni ne idu pored Sajma, niti preko Gazele. Dva kruga prave po Novom Beogradu...idu preko Brankovog mosta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma maraton je gotov do 16 sati najkasnije. Sto se toga tice nema sekiracije, a gazela i sajam nemaju veze sa maratonom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja skoro krenuo danas iz Subotice! Za 18 je ok, samo nama sa strane probajte da dadnete pravu adresu za GPS!!!! Tek da nelutamo bezveze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poseban režim saobraćaja za 18.04. važiće od 09-15 h, što bi trebalo da znači da je 17h ok.

http://www.bgdmarathon.org/mar.htm

neko rece ovo...

- 18.04.2010. u 12:00 Zvanično Okupljanje na parkingu kod hotela Inter Continental, i onda u 12:15 vožnja (od nekih 15 minuta) do livade na roštilj... :thumbup:

i sta ste me spopali ja sam samo rekao da imate i to u vidu... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okupljanje je redovno i uvek ga ima...pa tako i danas od 17:00 :thumbup:

Sledeće nedelje neće biti od 17:00, već ranije jer se pravi i roštilj...ali pisaćemo o tome već od sutra....da se ne zbunjujete sada... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pored ove livade ja živim tako da imate zagarantovanu kafu od mene; (mislim žene -ako je nagovorim da kuva) :thumbup:

Šala mala- biće kafa sigurno! Žao mi je što danas nisam mogao da ostanem malo duže al maleckoj je dogorelo!!! :sleeping: Ako nešto mogu da pomognem u organizaciji slobodno pošite pošto kažem živim 20m odatle!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da me neko ne shvati pogresno, nije za mene problem da se zbog vremena odlozi zvanicni skup sa 11. na 18., nego je problem - sta ako 18. bude lose vreme?

Mora se imati plan B. Kako kazu mudri starci - ako nemas rezervni plan, nemas ni glavni! A odlaganje plana A nije plan B.

Ili sto bi rekli nasi stari...Tko lijeti - vrijedi

Share this post


Link to post
Share on other sites

neso rostilj uzimamo iskljucivo u onoj mesari,vec dva puta je isprobano i stvarno je extra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mesara je i dalje tu, ali je promenila vlasnika...međutim, meso je i dalje ok. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih kao novi clan i vlasnik jednog punta hgt dosao da se upoznam sa clanovima i pitam par stvari javite kad je okupljanje! pozz uros

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...