Jump to content
FAS Goran
zlox

K: Krovni nosac za Stilo

Recommended Posts

Jel prodaje neko krovni nosac za Stilo? Posto sam odustao od trazenja alternative (tipa nosaci iz Metro-a, sa pijace i sl), a nov mi je blago skup.

Ponude ovde, na PM, mail kako god

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa zemljace i mene muci ista briga samo sto meni treba za stilo karavan verziju a sto je najgore nisam uspeo ni nove da nadjem a kamo li polovne, nema pa nema. ljudi pomozite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel prodaje neko krovni nosac za Stilo? Posto sam odustao od trazenja alternative (tipa nosaci iz Metro-a, sa pijace i sl), a nov mi je blago skup.

Ponude ovde, na PM, mail kako god

Imaš čoveka u Krnjači AUTOBOX AM,My link iznajmljuje THULE sa sve nosačima!

Ja koristio za putovanje na Zlatibor...milina! :thumbsup:

Thule Ocean 200 1750x800x450mm 8 eur/dan. Za drugi i treći najam popust 5 i 10%.

Ovaj je taman za Stila a ogroman je. Mogu da stanu dva velika kofera.

Čovek maksimalno korektan i spreman na dogovor. Topla preporuka.

Edited by Ivan73

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provericu danas za krovni nosach pa ti javljam da li je jos uvek aktuelan i javljam posle 17h.

Drugar, nije vise aktuelan. Pozdrav i srecno u potrazi za novim ili pak polovnim.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel prodaje neko krovni nosac za Stilo? Posto sam odustao od trazenja alternative (tipa nosaci iz Metro-a, sa pijace i sl), a nov mi je blago skup.

Ponude ovde, na PM, mail kako god

Imaš čoveka u Krnjači AUTOBOX AM,My link iznajmljuje THULE sa sve nosačima!

Ja koristio za putovanje na Zlatibor...milina! :thumbsup:

Thule Ocean 200 1750x800x450mm 8 eur/dan. Za drugi i treći najam popust 5 i 10%.

Ovaj je taman za Stila a ogroman je. Mogu da stanu dva velika kofera.

Čovek maksimalno korektan i spreman na dogovor. Topla preporuka.

za one koji ne znaju zlox je iz nisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako koga interesuje ima na prodaju THULE krovni nosač za stila. Starija verzija, čelični. Možda odgovara i za neki drugi auto ali ja sam imao stila i na wemu je bio. Nosivosti je do 75kg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako koga interesuje ima na prodaju THULE krovni nosač za stila. Starija verzija, čelični. Možda odgovara i za neki drugi auto ali ja sam imao stila i na wemu je bio. Nosivosti je do 75kg.

Mene bi mozda interesovali. Moze na private kolika je cena i ostali detalji.

Edited by Ivica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da dodam i slike.

IMG495.jpg

IMG498.jpg

Krovni nosaci su koristeni kao sto rekoh na stilu ali mogu i na sve ostale automobile na koji se krovni nosaci pricvrscuju srafovima u krovu.

Cenim ih 50 eura ali nije fiksno mozemo se dogovoriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo može nekome da pomogne a i da koristi :) uglavnom nemože da škodi :coffee:

Fiat Stilo

CAM - Italy

nosac logico : 5800 din.

nosac totus : 6800 din. opcija sa kljucem + 2000 din.

cene kofera : mail koferi cam / brojevi na zelenim povrsinama /

Goran 064 / 114-26-36

placanje nosaca i kofera : pola kod montaze, pola za 30 dana, bez cekova, samo dogovor / za kupce iz Bg. /

besplatna dostava i montaza u Bg. ili dostava na kucnu adresu / cena + dostava /

S6000718.jpgPicture.jpgS6000716.jpgS6000717.jpgS6005011.jpgS6002631.jpgS6002632.jpgS6002633.jpgS6005009.jpgS6005010.jpg CAM TOTUS nosaci

********************************************************************************************************************

http://www.krovnikoferi.com/kontakt.html

clasic 320 7400din,351 sport 13900din,323 elite 7900

srdjan.banjac@hotmail.com

Telefoni: 021 422 827 i 060 0 144 133

http://www.krovnikoferi.com/cam_clssic.html

********************************************************************************************************************

http://www.ap-sport.rs/prodavnica/index.php?dispatch=products.view&product_id=42458

http://www.ap-sport.rs/prodavnica/index.php?dispatch=products.view&product_id=42238

http://www.ap-sport.rs/prodavnica/index.php?dispatch=products.view&product_id=42240

************************************************************************************************************************

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...