Jump to content
FAS Goran
Dovla

Dusman vs Dovla

Recommended Posts

Sit se ismejah, pa nisam ja to poceo, naravno ja sam onako i iz zezanja se i potegao nemamo mi opasne masine pa da sad kao nesto se trkamo nego cisto zezanje bar sa moje strane, a sta ko radi to je njegova stvar ja samo znam da mi je do 00 dok sve ovo pisem sa vama jer mi se ne spava i sit sam se ismejao sta je ko ovde pisao mada ima konkretnih stvari sto rekose... ma nije ni bitno prepoznace se oni, a ostalo pa zar ne shvatas da se dopisujem jer mi je dosadno i ne spavami se pa malo da se sa nekima zezam,hahaha bas je do 00......

Sve ja to soNe znam.

@Dovla vukasin i Vuk imaju iste masine i ko pobedi je do vozaca a ne do automobila.

Sto meni dozivljaj sad jos bolji jer smo nastavili zezanje samo nam se pridruzili jos neki clanovi pa je bar meni jos bolje, eto ManF me je prosvetlio da nije bio na skupu a ja mislio da jeste :D

Ma necu dalje, bilo je super danas bar meni a i sad mi je

EDIT : Heh moram te razocarati Dovla palim se na zene ili ti na osobe suprotnog pola a ne na nekog koji misli da me je kucajuci nesto napalio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2001 Fiat Brava 1,9TD SX 75 - 4000eur

EuroDiesel E5 - 97,5rsd

Gume 185/60/14 - 6000rsd

Dušman u retrovizoru - SJAJNO

Dušman u retrovizoru drugi put - NEPROCENJIVO

Za sve ostalo tu je FLCS :D

Samo ne znam koliko košta da Dušman prizna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si mi najjaci sa komentarima, sit se ismejem a to je dobro za odrzavanje duha, xaxxaxaxa

Tvrdim da jesam, sada mozes mirno da spavas :D

@Dovla pa priznao sam, a koliko kosta da ti priznas? :D

A i snimci govore vise od bilo koje nase reci, a njih cekamo.

Edited by dusman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta treba da priznam?

1. put: Na startu me ugušila zaustavna linija na semaforu i dobio sam te samo za dužinu krila.

2. put: Na startu nisam ni proklizao tj. loše sam startovao, imao si prednost, ali sam te kod snimatelja pošteno sustizao što će se i videti na snimku

3. put: Proklizao sam i u prvoj i u drugoj, ostavio te za više od 3/4 auta, iako si na kvarno krenuo na žuto umesto na zeleno.

Napomena: Referentna tačka je kod snimatelja jer će se na snimku taj deo videti najbolje.

Šta još treba da priznam? A da... Nešina koka-kola je bila odvratno vruća i to je uticalo na moje psihičko stanje pa sam u potezanje ušao vidno uznemiren zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jeste kod snimatelja ali tu dolazi do izrazaja moj benzinac koji kasno pali, pa te odmah potom prestizem kao na filmu :D e ovo je sve bolje, e onda prvu te dobijam za dlaku, drugu dobijam za mnogo dlaka a trecu posto nisam dobro krenuo ti pobedjujes, e sad ako ces lakse spavati evo priznajem ti da si me pobedio zadnju zbog mog loseg starta, a da bi spavao kao beba eto PRIZNAJEM ti da si me i prvu i drugu i trecu pobedio, sad je sve uredu moze da se spava.

Sutra kad ustanes ti povucen mojim priznanjem o sve tri pobede uvati neku bembaru od 200HP pa je cimaj oko PA dok on neubaci u drugu, onda ces shvatiti da lisi me pobedio u prvoj i za koliko, ovo je sve bolje.

Uh Dovla drzao si se kao pravi do 1:45 tu ti je pukao film i naterao si me da priznam to sto bi ti voleo, eto mozes mirno da spavas, ja sam kao priznao.

HAHAHAHAHAHHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Pa sto nisi pio Rosu ona je bila hladna, xaxaxa

Edited by dusman

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa svu Rosu popila Megy !!!

jbg, ja morao ranije da palim, pa nisam odgledao sva 3 potezanja ...

@ nesa - znači pravi protivnik za 1.3 MTJ je 1.4 16v koji nepostoji ili nedolazi niko sa tim na skupove ...

Ljudi, a obrtni moment ??? nigde ga ne spominjete valjda i to pravi neku prednost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa momci, vidim da ću morati doći malo da smirim te puntiće i braviće...malo da vide puntići i bravići kako mareica jurca!!! :fish:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dusman i Dovla + pomoc ostalih clanova:

:D

Edited by Dovla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto ti ne radi, a sta si hteo da kazes snimkom sa YT, mora da se vidi direktno sa YT, a sta je poenta?

Edited by dusman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ću ponoviti još jednom:

Brate pokvario si i meni i sebi ceo događaj jer se hvataš za slamke. Koliko puta se Vukašin i Vuk potegnu pa jednom jedan drugi put drugi dobije i niko ništa... svima je jasno kakva je tvoja, a kakva moja mašina, ko hoće pogledaće šta kaže fabrika, Bože zdravlja videće se i snimci ne kapiram čemu cela diskusija. Sam sebe potkopavaš, a ostali te naravno tovare (što bi rekli novosađani) jer si paljevina ;)

Dakle, nemoguć si do beskrajnih granica. Zbog svega ovoga neću više nikad ni sa kim ni sa kojim autom da se potegnem jer si težak kao zemlja crna. Znači da je FIA propisala pravila za sve ovo ti bi opet imao neku primedbu, žalio bi se na sudije i da je OMEGA bila na mojoj strani kad su merili vreme :wacko:

Minimum 15 ljudi je gledalo i videlo šta je tamo bilo i svi oni su videli koliko nisi hteo da priznaš tamo na licu mesta, već si se vadio na dizne, plinska boca, puni rezervoari drž' ne daj na kraju ispade da sam opet imao 100kg više od tebe... a da, zaboravih i da si xenone ugradio... koliko su oni teški? :unsure: 'Ajde da vidimo ko ima šta od opreme, možda i tu nađemo neku razliku u kilaži... ja recimo nemam veliki rezervni točak već onaj mali... :wacko: najjači fazon mi je - AUSPUH. E tu si pobednik za sve pare.

Piši ti sad do sutra kako se zabavljaš i kako ti je super, ali prethodnih 5 strana se vidi da li ti je baš stvarno super, a vidi se i to šta ljudi koji su gledali misle o svemu.

Drago mi je da smo se malo potegli, družili, zezali, ali nažalost nećemo više tako da ne moraš zbog toga da cimaš i sebe i Mikija da budžiš auto, čistiš dizne, čipuješ i šta ja znam šta si sve pisao s početka...

I tako... ja sam svoje rekao, pošto ne umeš da iskuliraš neću dodavati više ništa na ovu temu.

Hvala na pažnji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

popodne cu da okacim snimke posto sam sinoc kasno dosao kuci....

a ovde sa posla ne mogu jer mi je 90% interneta zakljucano :( samo se petkom pustaju svi portovi..

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa svu Rosu popila Megy !!!

jbg, ja morao ranije da palim, pa nisam odgledao sva 3 potezanja ...

@ nesa - znači pravi protivnik za 1.3 MTJ je 1.4 16v koji nepostoji ili nedolazi niko sa tim na skupove ...

Ljudi, a obrtni moment ??? nigde ga ne spominjete valjda i to pravi neku prednost...

Naravno da postoji i naravno da dolazi na skupove :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam razmisljao da se ukljucim u takmicenje, ali mi je auto dosta tezi zbog folije na krovu, jelkice i sto sam stavio tablu sa dva instrumenta vise, a aerodinamika narusena ulubljenjem na haubi i deformacijama na zadnjem spojleru, tako da postignuti rezultat nebi bio odraz stvarnog stanja, te se kao takav nebi smattrao relevantnim.

E da, i boca sa tecnoscu za vetrobran mi je bila nasvirana do vrha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au Dovla al si tezak i ne znas za salu, ljudi su videli koji su bili, snimci ce biti postavljeni, meni je bilo super zezanje iskreno sam ocekivao da me ostavis 300m nisi to uradi vec si jednu pobedio jednu izgubio i to je to, ne znam zasto sada kvaris ceo dozivljaj, a sto se tice tezine veruj mi vozim ovaj auto vec 3 godine i znam o cemu pricam da i najmanje opterecenje osteti jo 00 to sto pricas govori o tebi ne o meni.

Ljudi videli, koji nisu videli videce snimke, pa ko je mislio da je ATMO benzinac slabiji od TURBO DIESEL-a neka prosudi sam, e da znam da ne smes kad sve bude namesteno kako valja, ali dobro ima jos TD, van kluba moracu sa njima da se potegne pa da stavim kao dokaz posle sredjivanja.

BTW, evo cestitam ti na pobedi, iskreno, nemam vise snage najbolji si i od srca ti cestitam, BTW ovo je bilo zezanje, nismo ni prvi ni poslednji koji smo to uradili a jedino se ti nesto ljutis.

Ja ti rekoh sta imam a ti vidi sta ces, pozz drugar, cool bro.

Ja sam razmisljao da se ukljucim u takmicenje, ali mi je auto dosta tezi zbog folije na krovu, jelkice i sto sam stavio tablu sa dva instrumenta vise, a aerodinamika narusena ulubljenjem na haubi i deformacijama na zadnjem spojleru, tako da postignuti rezultat nebi bio odraz stvarnog stanja, te se kao takav nebi smattrao relevantnim.

E da, i boca sa tecnoscu za vetrobran mi je bila nasvirana do vrha.

Duhovito Vili, a kave to ima veze sa 1.2 VS 1.9TD?

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako kakve veze ima? :huh: Pa tu smo negde, pribliznih performansi, samo sto je moj auto 10kg tezi od tvog (i to bez spojlera, naslona za ruku i tecnosti za vetrobran).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoces da kazes da mi nebi dozvolio, da sam juce hteo i ja sa vama da se oprobam?

No comment, razocaran sam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj Vili, pa nema sta ja tebi da dozvolim ili ne stariji si od mene, trebalo bi ti meni da ne dozvolis a ne ja tebi, nemoj biti razocaran nema razloga, xexe, pozz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

zar nisi skapirao da se oni uopste nisu ni potezali? :D

dva puta nista jednako nista, cista matematika.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...