Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

2. Roštilj FLCS

Recommended Posts

Bilo lepo na prošlom roštilju, pa da vidimo hoćemo li opet, takođe na Košutnjaku, npr. u nedelju 21.06.2009. ?

Popričaćemo malo o tome u nedelju na Okupljanju...ali i do tada se slobodno upisujte ovde da vidimo koliko

ima zainteresovanih... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi iz Blindmana pravimo tad rostilj, tako da ako hocete da se udruzimo, ionako smo svaki vikend tugeder :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je gorivo poskupelo, biće dobro da iko dođe kolima :lol:

Ja bih generalno mogao doći, ali ne bih obećav'o pre četvrtka-petka ništa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče Niša, ja bih i mogao pošto bi svakako trebalo da odem do Niša tih dana. Novi Sad takođe :)

E sad nešto što je veoma važno i o čemu sam ja diskutovao sa Nešom i ubedio ga da se složi sa mnom :rofl:

Naime potrebno je deklarisati HIMNU FLCS-a koja će kroz svoj tekst i ritam promovisati osnovne ciljeve ovoga Kluba, a to su kao što svi znamo - drugarstvo, pozitivna atmosfera i uopšte jedna idila... Razmišljajući u tom pravcu mogu da se pohvalim da sam lično došao na ideju koji pevač peva takve pesme, a onda usled mog troumljenja između jelte tri pesme Neša je presekao i odlučio:

Maya - Džin i limunada

Da malo pojasnim... u pesmi se govori o ljubavi dvoje mladih (ona tako mlada, a on bez komada) koji prosto osećaju između sebe da su stvari kristalno jasne i da tu više nema šta da se čeka. Otkrivaju da među njima postoji eksplozivna hemijska reakcija i da je fizički proces prosto neminovan :))))

Takođe, pesma je vrlo prilagodljiva pa tako postoji i rmx verzija za ljubitelje alternativnih pravaca muzike:

I samo još da napomenem, Neša je u jednom delu pregovora zastupao pesmu 1. FLCS roštilja no ipak smo se složili da je ta pesma isuviše turcizinovana i da prosto nije u toliko vedrom duhu kao gorenavedena pesma, a i da kvalitet auto-ozvučenja ne može doći toliko do izražaja kao recimo ova navedena rmx verzija.

Hvala na pažnji i vidimo se u nedelju uz džin i limunadu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za.Prošli nisam bio,tako da bih sada mogao doći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...bre Dovla...ti si gurao ovu Mayu... :lol: ...i, pričao kako za malo da je angažujete za one bahanalije na moru... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta sam ja napisao? Ja sam gurao Mayu, Neša odabrao pesmu... ništa pogrešno nisam napisao koliko vidim... :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

..ma, gde smo izabarali... :rofl: ...nego bi Dovla hteo da od klupskih para angažujemo Mayu jer on jednom to nije uspeo za neku manifestaciju...bila je već bukirana za Švajcarsku... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

DJ loodilo i nista nam vise nece trebati,a dovla i nesa ce da ponesu svoje kozne kostime a za sipku ce mo se vec snaci ahahahahhahahaahahhaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

rostilj moze,jer taman sledeci vikend posle rostilja bezim na odmor pa da se "izljubimo"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...