Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

i kod mene u Po. ima decko koji radi samo Fiat i Alfu :) ima jos majstora ali on kao najbolji, mada stvarno se razume, ja sam kod njega odrzavao Stila i Alfu 147 ali sa Puntom sam presao kod drugog majstora :) koji je mnogo bolji kao covek a i dobar majstor ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi,ovaj drug je ulozio par stotina evra u dijagnosticke interfejse,i dodje musterija gori mu neka lampica ,stuca auto.On uradi dijagnostiku kaze neki senzor treba da se zameni tolko para i tip kaze mnogo mi je i ode.
Nikom nista za dijagnozu kvara.
Nema narod para u Leskovcu,samo kad stane auto ide se kod majstora,i to kod najjeftinijeg.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako ode :D a dijagnostiku ne plati :D kod ovog je bilo 2 crvene, sad Mislim da je spustio malo ;) ali decko zna, bio ina neko usavrsavanje u Nemacku i ima skupu (dobru) dijagnostiku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ima i ovaj Fes,delphi,cdp+,wow,lexiu,can clip, znam jer mu ih ja instaliram :D.
Od skoro je poceo da stampa iscitavanje gresaka,al uvek se nadje neki takav lik
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, poslusao sam vas savet u vezi ECU -a i danas sam uradio transplantaciju istog na kuciste akumulatora :thumbup: . Nije bilo problema prilikom premestanja ali su mi dosta pomogla uputstva starih "Stilista" i clanova foruma, kao i prilozene slike. Mene nije zezao ni brljao ali reko bolje da vas poslusam - bolje spreciti nego leciti. Hvala na savetima i izvinjavam se svima ako pisem na pogresnom mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodoslica svima :welcome: .

Tema je iskljucivo za predstavljanje novih clanova, pa vas molim da to ispostujemo.

Iskustva sa servisima: http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/5125-fiatlanciaalfa-romeo-servisi-dileri-pozitivna-i-negativna-iskustva/ , a o tehnickim problemima na odgovarajucim temama.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz,aleksandar iz sremske mitrovice... vozim astru,ali tu je i fiat punto,predstavicu ga 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok Ivane, izvinjavam se, jos sam taze.

Uzivaj samo, nikakav problem... Par prolazaka kroz podforume i ucices u stos gde je sta ;) .

A tu smo da pripomognemo i usmerimo komunikaciju ako zatreba.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari.

Igor iz Niša po zanimanju saobracani tehnicar. Vlasnik Fiat punta 1.2 16v el.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav druze, dbr dosao

postavi slike svog auta imas temu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim članovima kluba...:-)

Zovem se Goran, iz N.Sada sam i odnedavno ponosni vlasnik fiat bravo 1.6 mjet 2010.g

I pored navedenog moram priznati da sam se teška srca rastao od mog ljubimca Stila 1.9 jtd koji me je bez ikakvih problema služio čitavih 7 godina...

Nadam se da cu i sa novim autom imati lepu saradnju...:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro dosao

Ako zelis,predstavi nam svog ljubimca u odeljku za predstavljanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pored navedenog moram priznati da sam se teška srca rastao od mog ljubimca Stila 1.9 jtd koji me je bez ikakvih problema služio čitavih 7 godina...

Znaci, moj covek sto se utisaka i staza sa Stilom tice, samo sto ja jos nikako da prelomim da se rastanem sa torinskom mambom :laughing: .

Pozdravim svim novim clanovima, dobrodosli i uzivajte na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim, zovem se Darko i iz Zemuna sam.

Vlasnik sam Punta 1.2 8v 2004 god.

Edited by drops

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćao svima ja kupio cromu 2006 mj 150 njihihihiiiii pa reko da se učlanim inače upravo sam danas napravio kabl za fabričku muziku aux pa ako ispadne kako treba staviću novi post.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro dosao, predstavi masinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre u novoj temi u automobilima clanova, zajedno sa slikama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pozurujem te samo kazem da je predstavis posle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...