Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Redovno Fiat-Lancia Okupljanje - Beograd

Recommended Posts

Biće...samo će morati da bude malo drugačije. Nećemo više moći svi odjednom, nego ćemo podeliti slikanje u više navrata kako bi mogli da uslikamo što više automobila i modela. Neće biti fotkanje kod Arene jer je ta lokacija već bila.

Biće znatno više slika iz pokreta.

Biće noćnih slika na zanimljivim lokacijama...ali to će ujedno biti i najteže organizovati... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali tu je nesha da sve to sredi i organizuje pa mi ostali nemamo straha da ce biti propusta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooooo superiska, video sam zucu HGTa na krezavima, super je! Nadam se da ce biti i sledece nedelje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Biće...samo će morati da bude malo drugačije. Nećemo više moći svi odjednom, nego ćemo podeliti slikanje u više navrata kako bi mogli da uslikamo što više automobila i modela. Neće biti fotkanje kod Arene jer je ta lokacija već bila.

Biće znatno više slika iz pokreta.

Biće noćnih slika na zanimljivim lokacijama...ali to će ujedno biti i najteže organizovati... :whistle:

Eeeee pa za to def moraju da padnu nove ratkapne... s obe strane :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se nadam da cu stici do sest. A do kad to obicno traje? da znam ako kasnim cemu mogu da se nadam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda se 99% vidimo. Da i ja ostavim onaj 1% za rezervu kao nikola_bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ženim u nedelju,tako da moram da propustim. :lol:

To jest danas. :whistle: Vidimo se sledeće nedelje,pa ćemo i da popijemo nešto u tu čast. :nuke::gathering::smoke::cheers::band::fun::guitar::beer::wine::animier:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi, vidi gledaj... Nove felne za mene... Rez, oćeš prodaš abartovke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam debitovao 120% ;)

Skup viđen iz dva ugla:

41313910.th.jpg

65437821.th.jpg

Special guest star:

66953389.th.jpg

Poseban pozdrav ide:

28351348.th.jpg

SPECIAL Special guest star ;)

60399477.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam tek došao na forum gledam slike sa okupljanja i oduševljavam se kako se ljudi lepo parkiraju i slikaju itd... još sam kontao postoji deo parkinga samo za Puntaće, deo za Stiliće i deo za Braviće... dođem ja prvi put, stanem pored Bravo-a (Bokijevog :D :D :D ), reko' da ne remetim idilu... kad ono stiže raja, svako se parkira na svoju stranu i popreko, i naglavačke...

Reko' danas je bilo mnogo novihpa nisu znali, verovatno je Neša rekao svima, pa će sledeće nedelje biti bolje... ali me kopka, ako je rekao svima zašto nije meni rekao :unsure: dolazim ja drugi put došao prvi i reko' staću bilo gde pa neka me pomeraju... kad ono opet, svako na svoju stranu, popreko, sa strane...

Onda sam izgubio svaku nadu da ćemo se ikad parkirati lepo i kako treba :( ali ove slike mi daju nadu sada... :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto sve mora da bude kako treba? i ko o tome odluchuje? :D

vidim beshe posecen skup.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...loodilo opet nije bio...a, rekao je da će doći... :)

Po prvi put bili steelo, Togo i jedan dečko sa Puntom koji još nije registrovan na Forumu...

Uglavnom...oko 20 ljudi... :cool:

A, ovo za slikanje smo se kasnije ispomerali...

28218487.th.jpg

49046894.th.jpg

87195047.th.jpg

20374320.th.jpg

87886460.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam da ste se ispomerali... ali kad ste se već pomerali mogli se se makar i složiti kako treba po modelima :p

A naravno ovaj Grande da stavite ispred svih na centar da bude glavni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
A naravno ovaj Grande da stavite ispred svih na centar da bude glavni :D

Ne moze, nije dovoljno "veran" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...