Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Redovno Fiat-Lancia Okupljanje - Beograd

Recommended Posts

Dolazili su ljudi i bez točkova na Okupljanje, tako da možeš i ti bez branika opušteno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko njegov mob na private da mi posalje. Ja imam jedan 06370....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj na klupski 069 111 3527 ili kako Neša to voli da napiše: 069 111 FLCS :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
taman sam hteo da dodjem u nedelju po prvi put al me neka budala zveknula na parkingu i u principu izgrebala zadnji branik oko 50cm... ....sutra skidanje i farbanje celog ,jer parcijalnim farbanjem verovatno ce se primecivati leva i desna strana.. ,nece biti pre ponedeljka popodne gotov.... :wallbash:

Ako ti je za utehu ja cu doci u nedelju bez oba branika,trenutno su na sminkanju. :geek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sledeci put poneti nesto protiv komaraca, jebg semi vise ne vozi stila pa moramo da se snalazimo :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ste popili po neko pivce pa komarac bocne jednom , napije se ko majka i ode da spava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Il zove drustvo na pice.Di si Sarafova,jesi prihajao v nasem lepom gradu. :lol:

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo stigoh,oporavljam se od putesestvija i spremam psisicki za sutrasnje radne pobede

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko mi je stavio flajer od kluba danas u Mladenovcu na sajbu??? :lol::lol: Hteo sam da svratim danas,ali sam malo zaglavio tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam bio u Mladenovcu danas... video sam ti Mareu, bila parkirana pored ograde tacno tu gde je stajao onaj BMW 2.5 turbo bez haube :D mmmmmmmmmm kako ideeeeeee.... mmmmmm kako se cujeeeeeeee! ali nisam ti ja stavio flajer... mora da je Vaskez posto je on jedini najavio da ce ici na drift.... ja sam otisao tik pred finale... sta se desilo? Kako bilo na okupljanju ljudi osim sto su vas izujedali komarci? pozzzz!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ko mi je stavio flajer od kluba danas u Mladenovcu na sajbu??? :lol::lol: Hteo sam da svratim danas,ali sam malo zaglavio tamo...

Ja sam nemoj da se ljutis :sofa::clover::clover::clover:

I ja sam bio u Mladenovcu danas... video sam ti Mareu, bila parkirana pored ograde tacno tu gde je stajao onaj BMW 2.5 turbo bez haube :D mmmmmmmmmm kako ideeeeeee.... mmmmmm kako se cujeeeeeeee! ali nisam ti ja stavio flajer... mora da je Vaskez posto je on jedini najavio da ce ici na drift.... ja sam otisao tik pred finale... sta se desilo? Kako bilo na okupljanju ljudi osim sto su vas izujedali komarci? pozzzz!

pa ko bi drugi inace bio je i Bane Lancia

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bojkotujem okpljanja sve dok klub neobezbedi jednog dromadera da kruži iznad parkinga i ubija komarce !!!

ovo je za mene bilo poslednje krvavo okupljanje :wallbash::realmad::thumbdown::welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne ljutim se,samo sam pitao..Sto bi se ljutio...hehe..A taj BMW nije 2,5 nego 3,5...Decko je iz NS-a..Znam ga jako dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma ne ljutim se,samo sam pitao..Sto bi se ljutio...hehe..A taj BMW nije 2,5 nego 3,5...Decko je iz NS-a..Znam ga jako dobro...

ma zezam se, svira bekria kao blesava

A da ja sam stigao na dva mesta iako sam izgubio Baneta usput

92082342.th.jpg

95999920.th.jpg

58216046.th.jpg

93535343.th.jpg

i naravno bio je prisutan jedan od najboljih automobila na svetu bar po meni

67831771.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo okupljanje je bilo veoma znacajno,iako je prisustvao ne bas veliki broj clanova,neke stvari su se iskristalisale :smoke: ,a to su KO SU NAJVECI NEPRIJATELJI FLCS-A :devil:

Prvi neprijatelj i opasnost po sve clanove kluba su VOZACI RENO AUTOMOBILA :veryangry: ,a evo i zasto:

-naseg clana Manfreda je pre otprilike godinu dana,s ledja ili ti otpozadi,mucki :ninja: ,i nicim izazvano,dok je vozio svog Punta,udario vozac Renoa 25,i po njegovoj prici Putno je dobro poskocio,a nije ni cudo kada znamo koliki je Reno 25.

-mene,licno,je takodje,udario,mucki,otpozadi,vozac Reno twinga :chris: ,i to pri mom dolasku na okupljanje naseg kluba,slucajno ili ne :question: ,opet Reno,Nesha mi je bio svedok,posto je dosao da mi pruzi podrsku na mesto udesa.

-i konacno zadnjii najopasniji u nizu ataka :laser: na clanove naseg kluba,od strane vozaca Renoa :veryangry: ,je udarac,takodje,mucki i otpozadi :realmad: ,vozaca Renoa 5 u automobil Fiat bravo,naseg clana Dusmana,s tim da je ovog puta vozac Renoa koristio i hladno oruzije,naime,kao slucajno,na krovu svog Renoa 5,imao je celicne profile,koji su pri udarcu u Fiata,sleteli pravo na njega i prava je sreca sto nisu prosli kroz zadnju soferku Brava-DIREKTAN ATAK NA CLANA KLUBA!

Drugi neprijatelj,koji preti da ugrozi okupljanje kluba,su :vava:KOMARCI :

-veceras ih je bilo toliko,da je u jednom trenutku,ono malo clanova kluba,koji su ostali,a i ja sam bio medju njima, izgledalo kao grupa Djogani Fantastico na probi,dok smo masuci rukama i nogama pokusavali da se odbranomo od krvnika :rant: ,ali nismo uspeli,pa smo se zatvorenih prozora na kolima,bukvalno razbezali sa parkinga!

Molim nadlezne u klubu da ucine nesto,povodom napada,razbesnelih vozaca Renoa i komaraca!Unapred hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam dobro shvatio,naravoucenje price je,SVI KOMARCI VOZE RENO? :blink: :blink: :blink:

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesa je vec urgirao u gradskoj vladi da komarci budu eliminisani do sledeceg okupljanja, ili da im se barem odredi zabrana prilaska na parking intera :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:whistle:

i600369_komarci.jpg

Akcija suzbijanja komaraca iz aviona i uređajima sa zemlje, na području Beograda biće sprovedena 21. jula.

Sekretarijat za zaštitu životne sredine saopštio je da će kombinovana akcija biti izvedena u periodu između 18 i 22 časa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...