Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Redovno Fiat-Lancia Okupljanje - Beograd

Recommended Posts

Ja bih dosao ali sam cuo da ima i agresivnih fiatasa ... pa ne smedoh doci s Golfom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto?Niko ko vozi Fiat nikad nece zavideti nekom ko vozi Golf pa da ga napada zbog boljeg auta iz zavisti.Naprotiv,upoznace ga sa nekim jeftinim prevoznikom za slepanje,il mu reci gde je neki nov vagen otpad. :lol: Nije lepo podsmevati se ljudima u nevolji. :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa sto neotvori gepek

Jbg,nisam stigao,da sam mu otvorio gepek,tvingo bi lepo stao unutra :evil: i ne bi me zabo toliko!Jos se na marei spusta donji deo branika,pa bi mu to posluzilo kao rampa da se lakse popne unutra :yes !

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Vili svaka cast, xaxaxaxxa, ali ovo je najace mik u kvaru :D

Ma trebao si mik druze da se sklonis pa da udari onog ispred tebe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rofl: ,Vili posle ove montaze,sa mnom uglavnoj ulozi,kachi fotoaparat o klin i uzimaj neku dobru,a maleshnu kameru u ruke,kako si samo uhvatio trenutak,pa jos u onom polumraku na parkingu,pravi si majstor :lol: ,i jos sto rece Manfred. ovaj ritam cetiri migavca koji si ubacio-savrseno,mini-dokumentarac u najavi,ha,ha :lol:.

Dushmane :welcome: ,da vozim nesto krace,kao sto je tvoj bravo ili punto sa city-servom,pa jos bi nekako mogao da se izmaknem,a sa ovim mojim,teze me je promasiti nego pogoditi :no ,kolickia je :huh: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa stvarno ste dream-team :thumbup: ,ti i Vili,ti Manfrede snimas sa Vilijevim fotoaparatom, a Vili montira i radi prezentaciju na forumu,onda one pohvale i predlog za prelazak u filmazdije iz mog prethodnog posta idu tebi,a za montazu ostaju chika Viliju,valjda ce se neko setiti i glavnog glumca ili bolje reci aktera :cool: ovog kratkog dokumentarca,kad vas dvojica postanete slavni :clap: !

hahahaha mik, mik, mik u kvaru :rofl: :rofl: :rofl:

A da zaboravih da odgovorim Gagiju :thumbup: ,daleko od toga da sam bio u kvaru,jeste da je mareu zveknuo tvingo,ali je uredno dosla i otisla sa skupa,gepek se otvara i zatvara,centarlna radi,jedino sto branik malo landara,tako da o kvaru nema ni govora :D !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih šta može jedan tvingo da uradi Marei, samo ti je obrisao prašinu, al ovaj slideshow me nasmeja do suza :crybaby::rofl:

Edited by gaggi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zasto?Niko ko vozi Fiat nikad nece zavideti nekom ko vozi Golf pa da ga napada zbog boljeg auta iz zavisti.Naprotiv,upoznace ga sa nekim jeftinim prevoznikom za slepanje,il mu reci gde je neki nov vagen otpad. :lol: Nije lepo podsmevati se ljudima u nevolji. :respect:

Ajde bre ne dobacuj ... mislio sam na ljude koji koriste ozbiljne Fiat prizvode a ne topolina ...preko 1.6cm3 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kubikaza nema veze sa ozbiljnoscu fiat proizvoda.

Primer Fiat Bravo 1.4 sa 120HP ili 1.4 sa 150HP

Dok recimo 1.6 imaju manje HP, ali su ovi 1.4 sa duvaljkom, znaci nije bitna kubikaza.

:D

Edited by dusman

Share this post


Link to post
Share on other sites

He,he,al Bokija se ne pria lako.Ipak,bolje talijanska kubikaza kosacice nego WC ...ovaj WV..ovajVW kubaza Toma Vinkovic. :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
He,he,al Bokija se ne pria lako.Ipak,bolje talijanska kubikaza kosacice nego WC ...ovaj WV..ovajVW kubaza Toma Vinkovic. :lol: :lol:

uuuu, nisko... kad smo kod klozeta koji ono behu 1,2, 1,4, 1,6 + Plinara..... da te bog vidi... jebi ga stari srpski san ... daj mi boze auto koji trosi 4L po gradu a ide 200km/h... eeee ali nema , mora da se iskesirate i zato sinovci, domaci zadatak....Golf V 2.0 FSI, 150hp da vam prevedem... Bravo HGT 2.0 , Punto 1,4 GT, Punto 1,8 HGT i naravno bez plina , pa nemojte da se sramotite ona bre sirotinja po Brazilu vozi ona benzin , a vi se nesto shtekarite, sta ce bre reci svet.

Naravno sve je ovo shala, kubikaza i konjaza, su stvar licnog izbora i afiniteta kao i pogonsko gorivo, ne radimo svi za 1000evra naravno a i da radimo nije svako lud ko ja da sipa 200evra mesecno... stvar izbora....

Nego, Bokija, kad ti dodjem u nedelju sa nekim ludim talijanom....

Uh... zaboravih prvo da pomenem Fiat Coupe 2.0,20V Vrh ponude ...pozdrav imaocima ozbiljnih talijana( u koje sam se i ja ubrajao) ali ajde ...pozdrav i svim ostalima ... sem Bokije :sofa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat cupe 2.0 20V popularno nazvan "ferari za siromasne" mnogoooo mocna masina znam ljude koji su je nekada vozili, a ja se licno vozio u njoj i vozio je nekoh 3 km to je loodilo ali da srce srce ja bih sa ovom mojom voznjom koju mesecno napravim samo radio za gorivo(benzin) ali nemam toliko kesa da bacam na gorivo postoje vaznije stvari u zivotu, nego koje je to godiste Mane i odakle ga uvozis ili je vec vozen kod nas.

Edited by dusman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dooobro,da vidimo tog ludog zabara u nedelju. :lol: Volim ja 2.0 motorice al ne kad ih ture u ciganski Ferari.Kad stavis samo tockove i vesanje na motor onda to mora da ide brzo,ko i svaki motocikl.Za nas starije litraza ne igra neku ulogu.Po gradu cu da stignem pre mnogih sa mnogo jacim kolima a da me niko uz put ne opsuje.Otprilike to je ono sto trazim od sebe i auta.Brzo,al da me niko ne pominje kad prodjem pored njega. :lol: Lepse je s kulturnim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...