Jump to content
zecabg

Naknadno ugrađivanje navigacije ili multimedije za Fiat 500/500L/500X

Recommended Posts

Ko nema fabrički ugrađenu multimediju ili navigaciju za Fiat 500, 500L, 500X - postoji rešenje!

1.  Emu box -  VP2  MM- 80 EUR sa fiat konektorom i prelazom na EU, mikrofonom za bt kablom za usb i instalacijom.

2.  Emu box -  VP2  NAV- 100 EUR sa fiat konektorom i prelazom na EU, mikrofonom za bt, kablom za usb i instalacijom.

3.  Modul za  rikverc kameru -  VP2 - 330 eur - sa modulom, kamerom i instalcijom podrzava modele MM i NAV

4.  Emu box -  VP3  NAV- 130 EUR sa fiat konektorom i prelazom na EU, mikrofonom za bt, kablom za usb i instalacijom. Podrzava modele VP3 - VP4, NA, MX, CA, EU

Svi članovi Fiat-lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom ostvaruju 10% popusta na navedene cene

Svi članovi Fiat-Lancia Club Serbia Foruma ostvaruju 5% popusta na navedene cene

Tema ostaje otvorena za Vaša pitanja na koja će odgovarati Zeca preko korisničkog naloga @zecabg

Ilije Stojadinovica 65, Lokal 3, Filmski grad, Beograd

Radno vreme: Ponedeljak‑Petak 09:00‑17:00

011/2310-626

066/101050

066/101051

Sajt: http://www.expert-service.rs/

Email: zeca@eunet.rs

Edited by neshaoct
preciziranje & formatiranje

Samo da pohvalim coveka, apsolutni car, precizan tacan definitivno najpedantniji elektronicar koga sam u zivotu upoznao. Ugradio Uconnect 5 iz modela Alfa MiTo 2016 u stariju Alfa MiTo 2010, odradio update multimedije, sve radi od senzora , samo da napomenem da sam obisao more ljudi u Beogradu i jedino je on znao sta radi. Jos jednom svaka cast

Da li imate nešto od SAT-NAV multimedije za fiat 500,i da li posle ugradnje,ostaju u funkciji svi dugmići na volanu,zajedno sa mikrofonim od Blue Me handsfree uređaja,kao i postojeći USB konektor?