Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
milan81

Bravo sx 1.2 16v

Recommended Posts

Evo danas sam uzeo Brava pa da mu otvorim novu temu da ne stavljam sve u jednu....

99god,60kw,130000km,(valjda prava kilometraza)klima,servo,podizaci,centralna,podesavanje visine volana,el retrovizori,3 kljuca,alu felne 15,od prvog vlasnika u Srbiji od 2004-2005 ne znam tacno sta pise po onim racunima,ima servisnu od 2006 na ovamo,mada kako vidim koristio se 400-500km godisnje,novi diskovi,dobosi,amortizeri,viljuske...Ima cak i garantni list od januara 99 kad je kupljen.Verovatno ce se zadrzati duze vreme,jer je tek registrovan,utegnut maksimalno i lepo lezi u krivinama...malopre sam ga malo przio da vidim sta moze! :2guns:     
 
Picture_1083.jpg?noCache=1433707815  Picture_1085.jpg?noCache=1433707815  

 

Picture_1084.jpg?noCache=1433707815  Picture_1086.jpg?noCache=1433707815  

 

Picture_1101.jpg?noCache=1433707384  Picture_1100.jpg?noCache=1433707384  Picture_1095.jpg?noCache=1433707384 
 
Picture_1096.jpg?noCache=1433707384  Picture_1099.jpg?noCache=1433707384
 
Picture_1097.jpg?noCache=1433707384  Picture_1098.jpg?noCache=1433707384

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta može hoćes na crtu ? Slaba to masina :D Salim se, lepo izgleda, cuvaj ga duze vreme greota da ga prodajes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E super masina i da te lepo sluzi :).Ja to nebih duze prodavao ako je u super stanju. Inace zahvalan auto za odrzavanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi!Ma auto je servisiran sto se kaze u minut,zena ga vozila,auto nije lickan ni malo,nego sele se u Dubai i zbog toga ga prodali inace ne bi!Ima nekih sitnica koje malo bodu oci,npr malo pocepano sediste na naslonu-to cu da resim,ulubljena leva vrata ispod lajsne ali malo dublje-posledica parkiranja,nocu ne svetli displej za km sat i ima farove od Maree-to me najvise nervira!Ovih dana cu ga ispolirati,oprati onu prasinu na i oko motora i da mu stavim letnje gume!Gorane-Sumi mozemo na crtu nije problem,ovaj je nesto jaci nego Punto,bar po knjigama  ima 60kw ali je valjda tezi od Punta!

Edited by milan81

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teži je 50ak kg po onome što sam ja pročitao na netu, moj s plinom je lakši od tvoga 20ak kg, 965 kg piše masa vozila. Ima 2 ks više, ali mislim da nema baš šanse, problem je što mu je duži prenos, brzinu manje i ubrzanje više 1 sec sporije do 100 km/h.

 

Sve u svemu, meni se tvoj auto sviđa, Bravo mi je bio uz Stila, ako ne bi našao Punta koji mi se sviđa. :)

Edited by rocker87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze moze taman da probamo masine, jaci je za 1 kw ali i tezi malo ipak je za nijansu veci auto tu su negde sigurno

@rocker87 Moj je petobrzinac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, jebiga, opet sam očekivao da je kao i Sporting. A onda je mrvu sporiji, ali mislim da bi trebao da bude brži od Brava s istim motorom. 1.6 90 ks bi trebao da bude sa identičnim ubrzanjem kao i Šumi. :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To najvise zavisi od vozaca,ko je kolko lud,1 ks gore dole ne znaci tolko,nekad sam vozio jugica sa weberovim karbom sa 2 grla,dupli izduv,sire cevi i jos sto sta,i cepao sam mnogo jace od sebe,pa ne mogu da poveruju da ih jugo stize!A evo nekog klipa kako jugo preskace Stila!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

lep bravo ne bi reko da je 99. doteraj ga da ti resim displej skoro sam radio jedan bravo u plavo isto mu nije svetleo displej, ce stavimo crven da bude da razbije zelenilo :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se da KS sami nisu bitni, govorim da je po papirima na ubrzanju Punto skoro sekundu brži do stotke, a to nije zanemarivo. Naravno da je važno tko vozi, recimo, mene bi na zimuljama sigurno ostavio iza. I u drugoj škripe kad jače otpustim kvačilo. :laughing:

Samo se vi trkajte, nemam ništa protiv, rado ću vidit rezultat. Ja se javim kad ovog nafriziram... za 10ak godina. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, jebiga, opet sam očekivao da je kao i Sporting. A onda je mrvu sporiji, ali mislim da bi trebao da bude brži od Brava s istim motorom. 1.6 90 ks bi trebao da bude sa identičnim ubrzanjem kao i Šumi. :scooter:

A sto mislis da je sporiji ako ima brzinu manje ? Šesta ti ni ne sluzi za ubrzanje nego da manje trosi na otvorenom putu, jos je i laksi jer je sa 6 brzina tezi malo.

Plus moj ima i turbinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probacemo,to je najmanji problem!Onog Punta1 sto sam prodao skoro imao je 1,2 44kw motor,i startniji je bio od mk2 1,2 44kw a cepao je preko 160kmh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad dodjes probamo

Probacemo,to je najmanji problem!Onog Punta1 sto sam prodao skoro imao je 1,2 44kw motor,i startniji je bio od mk2 1,2 44kw a cepao je preko 160kmh!

Nisi ga ulenjio kad ga ganjas auto prodise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema problema, samo moga morate vas dvojica probat, nisam baš dobar u potezanju. :)

Edited by rocker87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekog drugog teraj da ti proba,nemoj nas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha, da ne bi plin eksplodirao. :laughing::smoke:

 

Teraj neku snajku :D

 

Snajku lično potežem. xD

Edited by rocker87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam mu zamenio ulje i filter,po preporuci majstora sam uzeo IGAT 10-40 gusce je od Selenie iako je ista gradacija,pakovanje je od 5l-2200din u Euro 07,posle sam ga probao,cini mi se da bolje ide i nesto je tisi motor nego pre toga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je novo ulje pa je normalno da motor bolje radi.Par mehanicara kod mene u grdu sipaju to ulje Igat. Mislim da je oko 500din po L.Od ovih par ljudi sto su sipali kazu da je dobro i da neka kopija.A proizvodi se samo u jednoj fabrici

Edited by Gagy.GM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...