Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Digitalizacija

Recommended Posts

Ajd vidi.

Povezao sam ga na kraju sa drugim tv-om preko scarta ali ako moze da se poveze na taj stari tv jer su navikli na njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

e nemanja evo informacija iz prve ruke...ako si uzeo ovaj http://www.avmarket.rs/horizons-s-rf-digitalni-dvb-t2-zemaljski-risiver.html onda moze posto ima RF modulator,a ako si uzeo obican Horizons S onda ne moze....pogledaj tacno sta si pazario a na linku koji sam ti poslao imas i tehnicku podrsku live mozes da chatujes sa njima...proveri pa probaj u krajnjem slucaju sam ,napravi parce kabla i teraj ":)

 

pozdrav,

Share this post


Link to post
Share on other sites

E hvala,rekao bih da je isti kao sa tog linka ima iste te izlaze pozadi.

Probao ja sa tim parcetom kabla ali nista se ne desava.

A nisam nasao na televizoru opciju da prebacim na video verovatno se zato nista i ne desava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam zvao prodavnicu gde sam kupio uredjaj kaze da ne moze taj horizons da se poveze preko rf.

Al mi nije jasno zasto mu sluzi onda onaj rf out

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne znam poenta je ako ima rf out da ne prebacujes na video signal na tv posto verovatno tu opciju ni nema vec da samo antenskim putem hvata nove kanale....al probaj link koji sam ti dao lik preko chata mi rekao da moze bez problema ko je sad tu lud ? L:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad sam pisao sa tim likom neverovatno da ima neko ko sedi i ceka poruke i hoce da odgovori na njih svaka im cast.

kaze da taj horizons sa rf modulatorom obicno kosta oko 3800 a ja sam ovaj platio 3000 tako da ovaj moj sigurno nema rf modulator

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa jbg pitaj tamo gde si uzeo morali bi da ti zamene uz doplatu mislim da imas pravo na to ako nisi ostetio uredjaj ili izgubio kutiju itd...spakuj sve i menjaj ja bi tako...pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam malo obišao radnje i gledao risivere. Vidim da na više mesta reklamiraju povoljno neki Denver, ali opet čitajući i slušajući komentare korisnika, Horizons se najbolje ponaša..Meni je iskreno Tesla privukao najviše pažnje, ali nisam još čuo da ga neko ima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Horizons istovremeno snima dva programa dok se gleda treci. Ne znam da li to mogu svi, nisam probao... Da li je probao neko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ata koji Horizons imas jel ovaj S kao ja sto sam pazario...nisam probao snimanje a bas me zanima kako radi imam neke fleseve od 32gb pa da probam cisto....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, kupio sam ga za moje, lak je za snalazenje, samo na jedno moram da skrenem paznju - zbog cega ljudi misle da ne moze da se istovremeno gleda i snima. Kad se snima ne moze da se pritisne dugme za broj programa - npr. Hocemo da prebacimo na 1. Program pa pritisnemo 1 - vec moramo gore dole kursorima. Verzija je bez rf-a - to jedino znam sto se modela tice. Radi dobro i sa flashom od 16 Gb a moze se gledati i na PC^ u u VLC playeru.

Edited by ata

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam radio analizu pre kupovine i bukvalno u rangu od 3 do 5k sve je isti hardwer i iste mogucnosti..tako da ko sto rece kolega kupi jefitn neki...ja sam za horizons s ,kolega je pazario bear i trza mu slika povremeno ,meni sa ovim nema nikakvih problema.

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bear je medju najpovoljnijim, ali u radnjama ih i ne preporucuju bas, a Tesla je oko 300 kinti povoljniji od Horizonsa

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod babe i dede je seckao sliku i taj horizons ja ga spakovao da zamenim i reko ajd da proverim koliki je signal uhvatio jer nisam to ni gledao,kad ja signal ispod 30% zato je i seckao sliku,okrenem antenu na drugu stranu i uhvati skoro 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam Horizons S, povezao sve kako treba, ali ne hvata bukvalno ni jedan kanal, sve živo sam probao i neće da uhvati ništa, smorio sam se žestoko..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskljuci pojacivac ako imas.

 

Drugar je imao taj problem.

Edited by Dante Bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...