Jump to content
FAS Goran
Punto mk2 JTD LE

Prevaranti iz oglasa

Recommended Posts

Beli kad ti uđe voda i budalaština u uši svašta radiš. Samo kažem doteraj i dobiješ pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam jednog teču koji se zadužio preko 50.000 maraka u ono vreme sa pričom kako je pronašao rudnik zlata i trebaju mu pare da to iskopa, i biće para za sve. Ljudi mu po selu davali pare, a on trošio na prostituciju, dan danas je dužan narodu pare.. Meni je prosto neverovatno da neko može da nasedne na toliko providnu priču..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bem li ga, dal sam ja toliko zaostao pa ne verujem ljudima, ili su ljudi toliko otisli napred pa sve shvataju zdravo za gotovo :)

Ja bre ni na pesacki ne gazim dok ne stane auto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turski prevarant prodao isti automobil 80 puta

 

bezbednost novac.jpg

 

Turski prevarant nasamario je najmanje 80 osoba prodavši im isti automobil. Istanbulski mediji tvrde da se čovek idenfitikovan kao Emre K. lažno predstavljao kao prodavac vozila koja je kupovao na državnoj rasprodaji voznog parka. Ovaj, navodno učitelj, govorio je da je kupio automobile na aukciji ispod cene, za oko 4.200 evra, a niska cena je privlačila kupce. Nakon nekoliko isporuka ispod cene, Emre je dobio brojne nove rezervacije, nakon čega nije bilo novih isporuka, a učitelj je napustio svoju kuću i pobegao sa čak 8.5 miliona evra. Iako su okolnosti nejasne, jedna žrtva tvrdi da je nakon što je videla fotografije automobila platila Emreu 170.000 evra za 23 jedinice. Nažalost po njega, prevarant je odugovlačio deset meseci, i u međuvremenu pokazivao isti automobil nebrojeno puta drugim osobama tražeći od njih da mu plate avansno.

Policija ga je na kraju uhapsila, pa mu preti duža zatvorska kazna. Nažalost, spekuliše se da je broj njegovih žrtava mnogo veći jer brojni ljudi nisu prijavili prevaru.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je jedan od najstarijih načina prevare
Ne samo za automobile, već i za tehniku, satove, pozajmice, menjačke poslove itd...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...